Mardy Bum נחסמה

CitizenErased

New member
Mardy Bum נחסמה

נכתבה לה גם סיבת החסימה. כל מי שרוצה להצטרף אליה, עדיף שפשוט תלכו, באמת. אני לא מחזיקה אף אחד פה עם אזיקים להשאר. כבר אנשים פה היו מוכנים לשים את אתמול מאחוריהם, אתם העלתם את זה מחדש וגם עם הדבר הכי לא רלוונטי בעולם... פורום MCR, בחיית, אתם שוכחים שאני לא מנהלת שם ובאמת שאילולא היו מבקשים ממני לא הייתי יכולה לעשות שם כלום, סך הכל באתי לעזור לאנשים שביקשו ממני. והפורום שם פעיל פי כמה מאשר שהוא היה לפני שהגעתי, אתם לא חושבים שזה אומר משהו? רוב האנשים לא סובלים כמוכם. ובכל מקרה, עכשיו גם אני נסחפתי לנושא לא רלוונטי, פורום MTV2 מעכשיו יהיה נטול ריבים. אתם לא מוכנים לשתוק כשמבקשים מכם יפה במסר? עד עכשיו כל מי שכל כך עיצבנתי אותו בפורום דיבר איתי בMSN או במסרים וזהו, הייתי הכי נחמדה בעולם. מעכשיו דיי. אתם עושים בעיות, אתם מגעילים את הפורום בשביל מי שכן רוצה ליהנות פה. ולא חסרים אנשים שבאים לכאן כי הם אוהבים את הערוץ, אתם תחסמו. אני ממש לא רציתי להתחיל עם זה אבל אני לא בדיוק רואה איזו ברירה השארתי לי. גם נורא מצחיק אותי שאתם כל הזמן תוקפים אותי על זה שלקחתי את התפקיד של נועה ואני פוגעת בנועה ואנערף... יש לך בכלל מושג? המון קומונות שנהפכו לפורומים המנהלים השתנו, ככה זה, זה קורה. רובם בכלל לא מודיעים קודם למנהל קומונה. אבל נועה לדעתי ילדה מקסימה ואני כן הודעתי לה לפני ואני כן מדברת איתה מדי יום והתכנון הוא שהיא כן תצטרף אלי לניהול עוד חודש, אחת הסיבות שהפורום נפתח עכשיו על ידי זה כדי שהיא לא תצטרך לחכות לגיל 16. אבל העובדה שאתם עושים פה כל כך הרבה בעיות רק פוגעת בה כי תפוז מודעים על כל זה והראיון שלה הולך מאוד להתמקד בעניין וחבל. בכל מקרה, דיי. לי נמאס, לאנשים אחרים בפורום נמאס. מצעד אחד הרס לכם את הפורום, תלכו, אל תשארו. המקום יהיה נחמד יותר. מי מכן שבקטע של לנסות להתחיל מחדש וליהנות בפורום, עשוי אפילו ליהנות. מי שלא ומתחיל לקלל שוב - יחסם. אני משאירה את ההודעות של הגר ומיה שהתלוננו, כי פייר, לדעתי שתי ההודעות פשוט פאתטיות. אם אנשים יתלוננו שזה מכער להם את הפורום כמו שהתלוננו על השיחה הארוכה שהתפתחה אתמול בין הגר לאיתן, זה ימחק. שיהיה לכולם סוף שבוע נעים. לירון

Musedol

New member
מו שאמרתי לך אתמול,

אני לא חושבת שאת צריכה לבוא ולהתנצל פה בפני מישהו. אבל מזלטוב בכל אופן, על החסימה. הגיע הזמן, אולי האיכסות פה ירגעו.

GoldenBabe

New member
אממ../images/Emo109.gif

אולי במקום להגיד לכולם פשוט לכו, תנסי לפתור את כל הריבים שנוצרו פה? זה לא חוכמה במקום להתמודד פשוט להגיד שמי שלא מרוצה שלא יכנס לכאן.

M a a y a n K

New member
אבל זה נכון...

אי אפשר לענות על הטענות של כולם (בייחוד שכמה מהן ממש מפגרות...) אז מי שלא טוב לו פה שלא יהיה פה... אני ממש חדשה כאן ולא הכרתי את הקומונה והכל, אבל אני ממש אוהבת את הפורום הזה וכל הריבים האלה פשוט מיותרים...

CitizenErased

New member
אולי אם הייתן מגיבות לתגובות שלי

במקום להמשיך ולפתוח הודעות עם קללות על כלום הייתי יכולה לפתור פה ריבים. אני לא מבינה איך אני יכולה לעצור כאן משהו כשחבורה של בנות פה רק עסוקות בלקרוא לי חרא של מנהלת בגלל מצעד אחד שרוב הפורום העדיף לשנות. אם תסתכלי כמה עמודים אחורה תראי שזה הדבר היחיד ששיניתי מהקומונה, זהו, לא עשיתי שום דבר אחר בינתיים.

TzlilSimple

New member
אני לא מבינה למה מתלוננים שלקחת

לה את התפקיד? בכל זאת, את באה לטובתנו ואנחנו אלה שצריכים להגיד לך תודה שבכלל פתחת לנו פורום. כל הכבוד

CitizenErased

New member
תודה

פייר אני גם לא באתי כדי לקחת לה את התפקיד, אני הצעתי לפתוח את הפורום כדי שהיא תוכל לנהל לפני גיל 16. המסר הראשון ששלחתי לתפוז בעניין פתיחת הפורום הייתה שאלה אם יפתח הפורום עכשיו אם נועה תוכל להצטרף אלי לניהול כמה שיותר מהר. וזה דיי מצחיק כי כל כך הרבה פורומים נפתחים על ידי מנהלים אחרים אחרי שקומונה שנוהלה על ידי מישהו אחר הייתה פעילה מדי, זה קורה כל הזמן ואף אחד מהם לא מותקף כמוני. עם זאת אני מדברת עם נועה הרבה והיא בעצמה מבקשת מהבנות האלה להפסיק. כל עוד הן ממשיכות הסיכויים שהיא תצטרף לניהול רק יקטנו.

Rose131

New member
לזכות מיה יאמר,

שלא דיברתי איתה לפני בכלל כי לא היה על מה. ההודעה הספציפית שבגללה מיה נחמדה היא ההודעה הראשונה שבה תקפה אותך.

CitizenErased

New member
אכן...

ובכל זאת היא עשתה את זה אחרי שביקשתי בפורום שירגעו הרוחות ושהבא יחסם. בפורום MCR בזמנו היא גם תקפה אותי כשרובו של הפורום תקף אותה חזרה. אז אם עכשיו היא מפחדת לכתוב שם את דעתה כי היא יודעת שרוב הפורום לא יסכים איתה זו לא סיבה בשבילה ללכת ולהתלונן על פורומים אחרים כאן, בעיקר שזה כלל לא רלוונטי.. מילא אם זה היה על פורום מיוז שגם אותו אני מנהלת. ובכלל אני לא בעד לקבל כאן השמצות על פורומים אחרים.

TzlilSimple

New member
עוד מש'ו

אני ניהלתי את הקומונה של הפוסיקאט דולז ואחרי זה מישהי אחרת פתחה את הפורום שהן וזה בכלל לא היה נושא לדיון כולם הודו לה על הפתיחה וכנ"ל אני כי לא יכולתי לפתוח פורום כיוון שאני מתחת לגיל 16 וזהו.

Rose131

New member
...

אולי זה ההבדל ביני לבינך. בין אם זה רע או טוב, זאת אני

orw93

New member
../images/Emo205.gif

לא הגבתי בשרשור עם המריבה אבל אני ארשה לעצמי להגיב פה. אני לא היית בקומונה אז אני לא יודעת מה הלך שם בדיוק, אבל מנסיון אישי, כל קומונה שהופכת לפורום משתנה בצורה מסוימת, היא גדלה ופתוחה יותר לקהל הרחב. אז לאלה מהקומונה: למה ציפיתם בדיוק שנפתח הפורום? שהוא ישאר בדיוק כמו הקומונה? מצומצם? בקשר לעניים עם לירון, באמת שאני לא יודעת מה להגיד. אמרתם שם דברים נורא פוגעים. בנאדם בא לקראתם, בא לעזור לכם, ואתם באים ומתקיפים. לא ברור לי הקטע הזה, מנקודת מבט של בנאדם, בן אנוש.

CitizenErased

New member
תודה ../images/Emo9.gif

ואני לא לוקחת דברים פוגעים ללב, בעיקר כשזה בא מאנשים שבאמת לא מכירים אותי.

למעלה