MARS של MAN

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
../images/Emo51.gif

אין לי מושג
במקור היא הייתה של קו 400.

mucool2

New member
?MAN on MARS ../images/Emo153.gif

MARS של MAN
שלום, היום נסעתי מספר פעמים על אוטובוס מארס של צרכבים על קו 5 בדן, למישהו יש מידע לגבי האוטובוס ? כי הוא נוסע מה זה קשה, בקושי זז, ויש רעשים ממש חזקים במנוע, ככה זה צריך להיות במאן ?!?!? ועוד שאלה, למה במארס עם מנוע של מאן החלונות האחרונים של האוטובוס יותר קטנים ? כאילו זה הולך וקטן...
?MAN on MARS

סתם, בצחוק

0415

New member
שאלה רצינית לגביי מארס בקו5

MARS של MAN
שלום, היום נסעתי מספר פעמים על אוטובוס מארס של צרכבים על קו 5 בדן, למישהו יש מידע לגבי האוטובוס ? כי הוא נוסע מה זה קשה, בקושי זז, ויש רעשים ממש חזקים במנוע, ככה זה צריך להיות במאן ?!?!? ועוד שאלה, למה במארס עם מנוע של מאן החלונות האחרונים של האוטובוס יותר קטנים ? כאילו זה הולך וקטן...
אם האטובוס גבוה יותר מכיכר דיזנגוף אז איך זה שהוא נוסע בקו 5??? אני יודע שבדן הדביקו מדבקות אזהרה שאסור לנסוע אם האוטובוסים האלה בקוים שעוברים בכיכר דיזנגוף. אז בבקשה תסבירו לי מה קורה כאן

אורי404

New member
זו לא פעם ראושנה שיש מארס על קו 5

אם האטובוס גבוה יותר מכיכר דיזנגוף אז איך זה שהוא נוסע בקו 5??? אני יודע שבדן הדביקו מדבקות אזהרה שאסור לנסוע אם האוטובוסים האלה בקוים שעוברים בכיכר דיזנגוף. אז בבקשה תסבירו לי מה קורה כאן
זו לא פעם ראושנה שיש מארס על קו 5
וראיתי גם על קו 21, בין אם זה מאן, או וולוו. אחד מהשניים: או שהם עשו שינוי קטן במסלול, או שהם נוסעים במסלול הרגיל, ועד כה לא קרה דבר.

טוארג

New member
המדבקות אזהרה הן לגבי

המדבקות אזהרה הן לגבי
כיכר רבין. נא לא לטעות. בכיכר דיזנגוף האוטובוסים האלה עוברים בלי בעיות.

היה כבר איזה מאן כזה עממי או מארס,

המדבקות אזהרה הן לגבי
כיכר רבין. נא לא לטעות. בכיכר דיזנגוף האוטובוסים האלה עוברים בלי בעיות.
היה כבר איזה מאן כזה עממי או מארס,
שהשאיר את הגג שלו בכיכר רבין.

תודה אורי,למי שיודע אני עדיין מציב

2460/91-029-01 "מארס". הוא שוקם
ואתמול בבוקר ראיתי אותו במסוף של צומת רעננה.
את השאלה היכן נמצאות ה2400 וחברותיה והאם ה2265 הושבתה כבר.

אורי404

New member
אין 2400. 2401 זה הראשון (כמו 6001

את השאלה היכן נמצאות ה2400 וחברותיה והאם ה2265 הושבתה כבר.
ן-7001). לגבי 2265 והשאר - אני לא יודע. סביר להניח שיוציאו אותם משירות, אחרי הכנסת המפרקיות החדשות ו/או אחרי שאשכול פתח תקווה - ראש העין יעבור לקווים.

נראה לי שיש 2400 כי זה המשך

ן-7001). לגבי 2265 והשאר - אני לא יודע. סביר להניח שיוציאו אותם משירות, אחרי הכנסת המפרקיות החדשות ו/או אחרי שאשכול פתח תקווה - ראש העין יעבור לקווים.
נראה לי שיש 2400 כי זה המשך
לסדרת ה23xx

אורי404

New member
0303 בדן+נצל"ש.

2360 2361
הם O303 שהיו בניסוי אצל דן... או אולי 2361 2362 הבנתם את הרעיון.
0303 בדן+נצל"ש.
הם היו כניסוי כאוטובוסים ממוגנים, לפני הSU-ים הממוגנים. הם הוחזרו לאגד (מעניין, אם הם, עדיין, באגד). דרך אגב, היום ראיתי 0303. אם אני זוכר נכון, המספר הוא 84-398-01. היא של חברה פרטית (מסיעי ראש העין היה כתוב מאחור, ועוד שם אחר בצד). היא משארה בצביעה של אגד. הכיתוב של "אגד תיור ונופש" מחוק, אבל, עדיין, רואים רמז שלו.

מכיר את האוטובוס הזה.

0303 בדן+נצל"ש.
הם היו כניסוי כאוטובוסים ממוגנים, לפני הSU-ים הממוגנים. הם הוחזרו לאגד (מעניין, אם הם, עדיין, באגד). דרך אגב, היום ראיתי 0303. אם אני זוכר נכון, המספר הוא 84-398-01. היא של חברה פרטית (מסיעי ראש העין היה כתוב מאחור, ועוד שם אחר בצד). היא משארה בצביעה של אגד. הכיתוב של "אגד תיור ונופש" מחוק, אבל, עדיין, רואים רמז שלו.
מכיר את האוטובוס הזה.

לפי המספר שלהם הם היו אחריהsu

0303 בדן+נצל"ש.
לפי המספר שלהם הם היו אחריהsu
הממוגנים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה