milla8- חושבת עלייך. רוצה לעדכן? מה שלומך?

milla8

New member
תודה שירה, מעדכנת

לפני 4.5 שבועות עברתי את הלידה השקטה.
בגלל שחיכינו למי שפיר עד שבוע 22 והגענו להפסקת הריון בשבוע 23, האופציה של גרידה היתה כבר משמעותית פחות מומלצת ולכן בחרנו לעבור את זה ממש בלידה, עם כל הקושי שכרוך בזה.
הייתי מאושפזת 4 ימים שהיו מלאי עצב ופחד, חוסר ודאות לגבי איך זה יתפתח וכמה זמן יקח.
התהליך כולו היה מאד קשה בכל מישור אפשרי, עברתי בתוך הקושי והפחד והכאב העצום. בחיים שלי לא הייתי מדמיינת שאעבור דבר כזה ועדיין קשה לי מאד לקלוט שזה קרה.
חזרנו הביתה מיד לתוך תקופה מאד אינטנסיבית. בהתחלה במשך כשבוע קיבלתי המון עזרה מכל המשפחה עם הילד והבית.. ואז הגיע פורים וכל הזמן הזה בעיקר ידעתי שתכף חוזרים לשגרה ויהיה לי את הזמן להחלמה שלי.. ועכשיו המצב כ"כ אחר.
איבדתי הריון יקר ורצוי כ"כ, אמנם מתחילתו ידעתי שנדבקתי בוירוס הארור הזה ושיש סיכון ועדיין היתה תקוה ובסוף התסריט הנורא מכולם התגשם. והנה רגע אחרי, פתאום כל העולם נמצא בסרט מטורף, כתוצאה מוירוס. באמת מרגיש כמו סוג של הזיה.

לבי איתך, מילה יקרה

התקופה הזאת מורכבת גם עבור מי שהכל אצלו על מי מנוחות, קל וחומר עבור מי שהחל אותה בטלטלה לגוף ולנפש.
מאחלת לך כוחות והחלמה לגוף ולנפש.

שירהד1

Member
מנהל
תודה על השיתוף המרגש והכן

אכן, תקופה הזויה- לכולם, ועוד יותר קשה ומורכבת- עבור אנשים שגם כך קרה אירוע קשה בחייהם לאחרונה.
הכל מאוד כאוטי, אבל אני מקווה שאת מצליחה בכל זאת למצוא איזשהו שקט מועט, איזושהי פינה שקטה בשביל עצמך ובשביל התהליכים הרגשיים שאת צריכה לעבור.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה