MM03 - material type

ralembe

New member
MM03 - material type

באיזה מבט אני רואה את ה - material type של הפריט ? שי

Yona Shoval

New member
תEשובה - בכל המבטים...

תוכל לראות את סוג החומר (אני מניחה שהכוונה היא FERT, ROH וכד') בכל המבטים, ליד תיאור/שם החומר ישנו כפתור "I", כלומר INFORMATION ושם מצויין הסוג.

ralembe

New member
אבהיר את עצמי...

כאשר אני מקים פריט עלי לציין : industry sector ו : material type שאלתי היא : א ) היכן אני רואה (view) פרטים אלה בפריט קיים. ? ב ) ביצירת פריט חדש ע"י העתקה איזה material type עלי לציין עבור שני הפריטים בבחינה. זהו. שי

Yona Shoval

New member
אז "זהו" ?

שאני לא למדתי MM אז אני יכולה לענות רק על סמך הניסיון הדל ובכל זאת: 1. אם תסתכל על התרגילים במהלך קורס SD, ותבדוק את הפריטים שבהם השתמשו תראה שרובם היו מסוג FERT, דהיינו מוצרים מוגמרים. (עוזר לך ה-I עבור כל פריט). 2. INDUSTRY TYPE - גם מידע זה מתקבל מה-INFORMATION. 3. כדי לאתר פריטים השייכים לסוג חומר מסויים, דהיינו חיפוש לפי MATERIAL TYPE - הפעל MM02 וחפש לפי לשונית BY MATERIAL TYPE. 4. עבור הבחינה - כתוב במפורש ששני החומרים הם מסוג תוצ"ג, דהיינו FERT ואחד מהם הוא CONFIGURABLE לפי דרישות הלקוח (וכנראה שונה מסוג שהוא ממש CONFIGURABLE). היות וכפי שאמרתי בתחילה לא למדתי MM, אני לא יכולה לתת לך הנחיות מדוייקות מה נדרש כדי להגדיר פריט כזה. מאידך, כ-20% מהשיעורים ב-SD הם שיעורי חזרה למבחן - אז למה שלא תשאל בשיעור. בהצלחה בבחינה.

למעלה