my suicidal dream.....

Tangled_Heart

New member
my suicidal dream.....

זה היה חלום מוזר, בטח הייתי עדיין תחת השפעת הסרט ``בית קברות לחיות`` שהפחיד אותי למוות. אני במן מקום כזה, שבמבט לאחור נדמה שהוא בית חולים משונה... יש איזו אישה שאומרת לי, ``תעשי את זה עם כדורים, ככה אני עשיתי את זה`` והיה לי מובן מאליו שהיא התכוונה להתאבדות, וגם אני הייתי אמורה להתאבד..וכשאני אומרת אמורה אני מתכוונת לזה שאני מהווה גורם מפריע, או מזיק לאנושות ואני צריכה להקל על העולם מסיבלו ולהתאבד. אני זוכרת שהיא נתנה לי כדורים כאלו, לבנים וגדולים וחשבתי לעצמי שארבעה בערך יעשו את העבודה. היא הייתה לבושה לבן, אישה יפה עם שיער אסוף שחור. היא, כביכול, הייתה רוח...כי היא דיברה אלי אחרי מותה, אחרי שהיא התאבדה ויעצה לי מה לעשות. אני חשבתי שאני חייבת לדבר איתה ולשאול אותה איך זה, המוות כלומר, אםזה כואב לקחת את הכדורים, אבל היא הלכה ואני נשארתי ליד כיור לבן עם הכדורים. בשאר החלום אני מנסה לקחת את הכדורים ונחנקת כל הזמן...ואני לא מצליחה לקחת את כל הארבעה, אחרי שניים אני מנסה לקחת ומשכנעת את עצמי, רק עוד שניים..... אני חושבת שהייתי מושפעת מידי מאותו סרט שראיתי שבסופו יש כמה אנשים שצריך להרוג כי הם נזק לאנושות (הם רוצחים וכאלה) ויש בסרט הרבה רוחות ושאר חיות אחרות מעולם המתים. רוני, נשבעת שלא תראה יותר את אותו סרט.

למעלה