NLP ועסקים

malaka ke

New member
NLP ועסקים

שמעתי הרבה על NLP כשיטת טיפול. לא בדיוק הבנתי איך אפשר להשתמש בשיטת טיפול לעסקים או מכירות?

NLP ועסקים

היי,

השאלה שלך היא שאלה מעולה. בתחילתו, NLP נוצר כשיטה ללמידת מצויינות ולימודה. המפתחים המקוריים רצו לדעת למה ישנם אנשים שמצליחים מאוד בזמן שכל השאר מצליחים בצורה... ממוצעת.

התחום הראשון שבו המפתחים דיגמו מצויינות הוא התחום הטיפולי. בשל כך, נוצרו לא מעט כלים טיפוליים בתחום. עם זאת, בהמשך הדרך, הם דיגמו מצויינות בתחומים נוספים, כולל בעולם העסקים ובמכירות.

בגלל זה, הדבר היפה ב-NLP הוא שישנם כלים בתחום שעוסקים בטיפול וכאלה שעוסקים במכירות. כך, כל אחד יכול לקחת את הכלים שמתאימים ביותר עבורו ולהשתמש בהם כדי לשדרג את ההצלחה שלו.

ommerl

New member
NLP לעסקים

ככל שהעסק שלך גדל, גדלים הסיכונים שאתה לוקח וגדלה הביקורת שאתה סופג.
NLP ככלי לעבודה פנימית הוא דבר מצויין. אתה יכול לעזור לבעל עסק להאמין בעצמו יותר, להרגיש שלם עם עצמו ועם העסק שלו, להרגיש שהוא ראוי לקבל הרבה כסף ולהצליח בענק ולפתח דימוי עצמי וביטחון עצמי גבוהים ולהשתחרר מפחדים וקשיים.

לי למשל היו בהתחלה קשיים באמונה שלי בעצמי, אחר כך היו לי קשיים מול הנושא של שכנוע ומכירות. וכל אלה היו קשורים לדברים בעבר שלי.

ככלי שכנוע זה חשוב כדי לרתום את העובדים והלקוחות שלך למטרות של העסק. בין אם זה לשפר את המכירות ובין אם זה להניע את העובדים לעבוד עם יותר רצון ומוטיבציה.

ולבסוף ככלי שבעזרתו אפשר ללמוד מצויינות ולשכפל אותה- אתה יכול ללמוד איך עסקים מוצלחים עשו את מה שעשו ולשכפל את זה.

למעלה