Nogood Girl

ronen1981

New member
Nogood Girl

היי

זוכרת שהבאת סרטון על דוגמן הורס לדעתך , ושאמרתי שהוא לא מרשים אותי ושגבר צריך גם שומן כי אחרת זה לא בריא ואין לו סיבולת .

הינה דוגמא לראיון שבו המראינת מראה שהיא לא מבינה זאת בעצמה ואני אצטט :

"

"הגזמתי", מספר מייקל. "לא היה לי אוכל, לא היו לי מים. באיזשהו שלב הגוף עושה ריסטארט".

מצחיק ששלך עשה ריסטארט ושל בוקי נאה לא.

הייתי בטירוף של החיים שלי. כבר ביום הראשון הבנתי שקל זה לא הולך להיות.

"

http://www.xnet.co.il/magazines/articles/0,14777,L-3094833,00.html

אני תמיד אעדיף שהקוביות שלי יהיו מתחת לקצת שומן (בלי להגזים כמובן ) שישמור עלי
.

LamLamos

New member
חח זאת הדוגמא שמצאת?

הבאת את הדוגמא הכי גרוע שאפשר..
יש הרבה ספקולציות לגבי סיבת הפרישה של הבחור ויש כאלה שאומרים שזאת בכלל הצגה.
וחוץ מזה אין מרשים או לא מרשים, הבחורה אוהבת קוביות בבטן וחושבת שזה יפה , כמו שאתה חושב שבר רפאלי מדהימה ואני חושב שהיא רק נחמדה=]

ronen1981

New member

רק לוודא , אתה מסכים עם הטענה ורק לא מסכים עם הדוגמא ?

או שמע אתה לא מסכים עם הטענה וגם לא מסכים עם הדוגמא ?

מכל מקרה שים לב שהתייחסתי בעיקר לאופן שהמראינת הציגה את המציאות .

וברור שיש הרבה ספקולציות לגבי סיבת הפרישה שלו , אנשים הם אנשים הם אנשים וזה לא מפתיע .
יש אנשים שמתעקשים אפילו היום לטעון שהוא משתמט למרות שהוא סובל מבעיות לב , מה לעשות יש אנשים מגעילים בעולם הזה.

זה מזכיר לי אמירה של שחקן מפורסם שברח לי שמו שאמר , שכאשר אנשים מתעסקים בזהות המינית שלך אז אתה יודע שאתה ידוען .

נ.ב אני לא חושב שבר רפאלי מדהימה .

LamLamos

New member

אממ לכל אחד יש את ההעדפות שלו, חלק יאהבו קוביות ושרירים וחלק יאהבו שיש "מה לתפוס".. ובקשר לסיבולת בוא נגיד שאני לא רואה את אוסיין בולט , בקלה , וכל שאר החבר'ה עם שומן =]

Nogood Girl

New member
א. מדובר במראיין!

ב. בעיות לב זה לא קשור לסיבולת, ממה שנשמע הבחור קורע את הטוסיק במכון כושר וכו' כדי לשמור על המראה שלו, זה שבאיזו תוכנית ריאלטי לא הצליח לו והוא לא תפקד כמו שצריך, למי אכפת...
ג. אני מעדיפה קוביות על בחור שיש לו גם יותר מקוביות, עד ששלחת לי את הכתבה לא ידעתי מי זה ומהתמונות שלו, לא ממש התלהבתי...

ronen1981

New member
אהם

לגבי א את צודקת לא שמתי לב לשם של המראיין ולתמונה
, המשפט הראשון בלבל אותי "הכנות לפגישה עם מייקל לואיס גרמו לי להרגיש כמו דמי מור שמנסה לפתות מאהבון צעיר"

ב אוקי השתכנעתי הדוגמא שלי לא טובה להמחשת הנקודה שלי אולי פשוט נביא לפה דיאטנית קלינית שתסביר על חשיבות השומן בגוף האדם ונסגור עניין .

ג. את סתם אומרת את זה
.

למעלה