Non stop... מרץ 2021 – סיכום חודשי 🐼🌻🎯👠🙋‍♂️🍔🌸🐛⛳

Lhuna3

Well-known member
אני אוהבת גם את כריס המסוורת' אבל הוא של לונה עכשיו.
:love: :love: :love:|חיבוק||חיבוק||חיבוק|

ובאמת מה עם שרשור החתיכים שהובטח לנו?

LeAnnDylan

Well-known member
אני אוהבת גם את כריס המסוורת' אבל הוא של לונה עכשיו.
אצלנו בגן חולקים משחקים!
לונה, תלמדי לחלוק!
דה. אני וונדה. הכינוי שלה זה מכשפת השני.
לא. את עדי והכינוי שלך זה עח"ו.
יש לך אמניזה או משהו?
בישראל בטח לא שמעו עליה לפני לאב סטורי.
אקסקיו יו, אני הייתי בארץ ושמעתי טים מקגרואו והיה לי פורום קאנטרי בתפוז שיכול להעיד שגם הם הכירו את טים מקגרואו.
אף אחד לא אהב אותו אומנם (לא את טים ולא את השיר)
אבל Should've Said No ו- Teardrops On My Guitar הם אחלה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם: לא אסתר המלכה
"לא" כשם פרטי זה מגניב
מרחק מהמקרר: חדר אחד יותר מדי
כלומר חדר אחד?
סרט החודש: לא ראיתי סרט החודש, אבל יש לי מהדודים את החדש של טום וגרי
ראיתי ראיון מצחיק עם קולין ג'וסט שמשחק בסרט והוא מספר שהוא היה מספר לאנשים שהוא משחק בסרט של טום וג'רי ואז אנשים היו שואלים איזה מהם הוא משחק.
האמת שקצת בא לי לראות רק בשבילו למרות שהוא בטח לא שחקן טוב.
ספר החודש: התנ״ך ;)
בסטסלר לחלוטין
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): אז חשבתי על זה הרבה ויש לי רעיון לתחפושת מגניבה (לו רק ידעתי לתפור). להתחפש לדוקטור (מדוקטור הו), אבל איזה דוקטור? שאלה טובה מאוד, אולי לכולם (או לפחות לכולם החל מהתשיעי שאני אשכרה מכירה) . הכוונה להתחפש לתלבושת שברגע שהופכים את המעיל זה תלבושת אחרת, ואז אם לוקחים את השרוולים ושמים על הרגליים ומוסיפים כובע זה נהיה תלבושת אחרת. בקיצר להתחפש לכולם ואז תוך כדי המסיבה אפשר גם בלעשות את הregeneration של הדוקטור. לא הבנתם, יופי כי גם אני הלכתי לאיבוד בהסבר שלי.
אוקי, זה קשה לדמיין איך זה ממש יעבוד, אבל קונספט מעולה
מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? יש לי כמה סדרות שראיתי בגלל שחקן אבל גם הקונספט של הסדרה היה לטעמי אז לא יודעת אם זו התשובה לה ציפית. Kings בגלל סבסטיאן, the fall בגלל גימי דורנן, הבן האבוד בגלל מייקל שין
אני מנסה להזכר אם ראיתי את The Fall חלקית בגלל ג'יימי דורנן או שגיליתי אותו שם
לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? חשבתי על זה שיהיה מגניב לעשות סדרה קומית על התקופה בה רשמו את התנך וכאילו כל פרק מראה איך באמת הדברים קרו וכיצד עיוותו את זה שיהיה בו את כוח האלוהים כדי לכתוב בתנך.
וגם נזכרתי בזה שהיה סדרה קומית על תקופת התנך ״חצי המנשה״ שממש אהבתי לראות בלופ של חינוכית בסופש
אני לא בטוח אם הבנתי את הרעיון. כלומר גם יראו את התקופה שכתבו את התנ"ך וגם יהיו פלאשבקים לתקופה שמתוארת?
אני זוכר את חצי המנשה. כלומר זוכר שזה היה מצחיק כזה והיו פלשתים ואת השחקנית הידועה ההיא. וזהו.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לנטוש שאלה בשאלון בלי לתת תשובה
אנשים ממש נכנסים למטה עם התשובה לשאלה הזאת
שיר אהוב בהגדה של פסח: שיר הביי ביי שסוף סוף הולכים הביתה ונפרדים מהמשפחה
זה של NSYNC?
בהחלט נחוץ בארוחות סדר פסח

didalf

Well-known member
אקסקיו יו, אני הייתי בארץ ושמעתי טים מקגרואו והיה לי פורום קאנטרי בתפוז שיכול להעיד שגם הם הכירו את טים מקגרואו.
אף אחד לא אהב אותו אומנם (לא את טים ולא את השיר)
אבל Should've Said No ו- Teardrops On My Guitar הם אחלה!
בסדררררר חוץ מאנשי פורום קאנטרי בתפוז. במיינסטרים לא הכירו אותה לפני לאב סטורי.
מתה על Should've Said No |מאוהב|

אכן חתיך (גם אח שלו). גם את כריס פראט וכריס פיין אני אוהבת.
אה גם כריס פיין אני אוהבת. וכריס פראט ירד לי ממנו אבל אהבתי אותו במחלקת גנים ונוף.

Aranel Nenharma

Well-known member

Lhuna3

Well-known member
בסטארבקס הייתי שותה פרפאצ'ינו שזה אייס של המשקה הזה עם קצפת מעל.
בבית אין קצפת אז החלטתי לשים גלידת וניל פעם אחת כי זכרתי שפעם בארומה הייתי מזמינה את האייס שוקו שלהם עם כדור גלידה וזה היה טעים.
ואז נחשי מה? קפה עם גלידה זה גם טעים! היית מאמינה? :-P:
וטכנית לא סוכר, אלא סוכרזית. וכן כן אני יודעת שזה הרבה יותר נורא. אבל אני פשוט מכורה לטעם של סוויט אנד לואו (עוד מילדות שאבא של איזה ילד בשכבה שלי היה עובד במפעל שלהם בארץ ומביא לנו כל מיני לדר שהם היו עושים שם. נראה לי הכניסו לזה קראק או משהו כי החרא הזה ממכר!)
אבל!! ואני רוצה שתהיי גאה בי. הורדתי את הסוויט'נ לואו! ואת הגלידה!
אז כל הכבוד לי שאני בוגרת וזה...

כל הדברים שכתבת נשמעים לי מושחתים בטירוף, לי יש רגשות אשמה היום אם אני מוסיפה חצי כפית סוכר לתה שלי (כדי שלא יהיה כזה מגעיל).
אני גאה בך מאוד שהורדת אותם.
אבל תהני מהקרימר כל עוד את צעירה ויכולה. פעם גם אני הייתי ככה, בתקופה שעוד לפני שנולדת.
ותודה על כל ההבהרות. אמריקאים הם מושחתים באוכל ואני רואה שגם בשתיה. (ואני מפחדת לשאול עכשיו מה שתית לפני שהתחלת לשתות קפה. את הולכת ל-AA?)

מילי08

Well-known member
1347 מתוכן שייכות לעח"ו וניק (כן, בדקתי) ועל מה ניק כתב אם יש לנו 20 שרשורים נעוצים שהוא "עוד לא הגיע אליהם" זו תעלומה לאינספקטור קלוסאו.
:-D
אנחנו עדין בהימורים לשם האמיתי שלך מאיזה שרשור אחר שאני כבר לא עוקבת אחרי איפה הוא נמצא. לפחות תגיד לנו חם/קר.
|כן| שלא תחשוב ששכחנו
השאלה היא האם אתה מנשנש כל הדרך למקרר או שהמרחק שאתה עושה מנקודה ספציפית בבית עד למקרר זה בדיוק המרחק הדרוש לך כדי להתאפק ולא לנשנש לפני? כי אני למשל צריכה שיחכו לי כל מיני נשנושים בדרך למקרר ככה שעד שאני מגיעה למקרר אני כבר לא רעבה:-P:
אז בעצם אתה אוהב רק עלה אחד. תתמודד עם המציאות הזאת.
נראה לי שאוברטינקינג זה גיהנום בפני עצמו.
מדויק :-/
איך עושים פנקייק טבעוני? והאם באמת יש לו טעם של פנקייק? מה את שמה במקום הביצים?
אני מכינה עם בננה. לטעמי יוצא אחלה. אבל לא שאלתי אנשים אחרים
מאוד חשוב לעשות העתק (ctrl+C) על הטקסט לפני שעושים ריפרש גם אם עושים שמור טיוטה.
לי היום זה כמה פעמים לא שמר את הכל בריפרוש ומזל שזכרתי לעשות העתק.
כן.. קורה המון. מזל שהתרגלתי לעשות העתק ליתר בטחון
ולמה קראת לקלוזו קלוסאו כאילו הוא סלט כרוב?
ואלא אם כן את עושה ניקוי חמץ אני לא רואה סיבה באמת לנקות לכבוד פסח
כי זה תירוץ. גם מי שלא שומר כשרות.. זה נותן סיבה טובה לנקות מקומות שלא ראו מטאטא מאז פסח שעבר
בלאדריינה כי זה הרבה פחות עבודה
בלאדריינה זה פחות עבודה?! רק האיפור דורש כמה ימים
יש! ניצחתי. לפחות פה אני מעל עח"ו!
אז חשבתי על זה הרבה ויש לי רעיון לתחפושת מגניבה (לו רק ידעתי לתפור). להתחפש לדוקטור (מדוקטור הו), אבל איזה דוקטור? שאלה טובה מאוד, אולי לכולם (או לפחות לכולם החל מהתשיעי שאני אשכרה מכירה) . הכוונה להתחפש לתלבושת שברגע שהופכים את המעיל זה תלבושת אחרת, ואז אם לוקחים את השרוולים ושמים על הרגליים ומוסיפים כובע זה נהיה תלבושת אחרת. בקיצר להתחפש לכולם ואז תוך כדי המסיבה אפשר גם בלעשות את הregeneration של הדוקטור. לא הבנתם, יופי כי גם אני הלכתי לאיבוד בהסבר שלי.
זה אדיר! ובכלל לא מסובך
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? להכין אורז בלי לשרוף אותו נחשב?
נחשב נחשב
חשבתי על זה שיהיה מגניב לעשות סדרה קומית על התקופה בה רשמו את התנך וכאילו כל פרק מראה איך באמת הדברים קרו וכיצד עיוותו את זה שיהיה בו את כוח האלוהים כדי לכתוב בתנך.
זה יפה זה!
וגם נזכרתי בזה שהיה סדרה קומית על תקופת התנך ״חצי המנשה״ שממש אהבתי לראות בלופ של חינוכית בסופש
הא! אני זוכרת. היה חמוד
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? לנטוש שאלה בשאלון בלי לתת תשובה
תכלס
יין אדום או לבן? לבן אבל תאכלס בירה
רציתי לענות ככה גם אבל פחדתי מעח"ו שתגיד לי שזה לא השאלה
אני בעיקר מרגישה טוב עם עצמי כי אני לא שמה בפנים סוכר פיזית. אלא רק דברים שמכילים סוכר [קרימר/גלידה] אז זה גורם לי להרגיש כאילו זה לא כזה נורא:-P:
:-D :-D בריא.
לא יודעת שזה יענין אותך
אבל כשהיינו קטנים היו לנו בבית כל מיני סיפורי תנך כאלה בספרים לילדים עם איורים ממש יפים שתמיד ניסיתי להעתיק בעצמי.
גם אני לא זכרתי את הסיפור (כמו את רוב סיפורי התנ"ך תכלס). נדמה לי שגם לי היה ספר כזה לילדים. מצלצל לי נורא מוכר.
חשבתי בהתחלה שזה דבר ממש טראגי שהמקרר מתקלקל כל איזה חודש ואז צריך לזרוק את כל הדברים שבו לפח וזה המון כסף ואוכל שנזרק. אבל אז נזכרתי שזה אתה ושהדבר היחיד שיש במקרר שלך בטח זה לחם עבש ואיזה בקבוק קטשופ שמישהו פעם הביא לך כשאכלתם צ'יפס ואתה מעולם לא סיימת אותו אז הוא נותר שם.
כן כי בעברית הספר הראשון שתרגמו היה ספר מספר 6 (לך תבין) ואז הם תרגמו חלק מ-6-12 ואחר כך עוד כמה מהמאוחרים יותר בצורה רנדומלית. ומצאתי בספרייה עוד כמה שלא תורגמו ואז הזמנתי את 1,3,4 ו-17 מבוק מדיפוזיטרי (אני עדיין מחכה שהדואר יואיל בטובו להביא לי את 4). אז זה בגדול הסיפור.
נשמע כמו חידת פסיכומטרי
מה זה החברות האלה??? אל תקשיבי להן את השפית של הפורום.
בדיוק. אבל יש לה פייט מעדי נחש ומארינמל
זאת בדיוק השאלה כי בזמן שאנשים מתווכחים מאיפה לאכול את הקרמבו אני רוצה לצעוק מה זה משנה הוא מגעיל מכל כיוון!
רגע.. ענית שזה מגעיל? אני כבר לא זוכרת את התשובה שלך
יאללה יאללה, כולכם גוזלים כאן! דברו איתי כשתגיעו לגיל 40 ותוכלו להגיד משהו כמו - לפני 20 שנה, וזה יישמע מאוד הגיוני שיש לכם היסטוריה של 20 שנה!
מרחק מהמקרר: אני כותב מתוך המקרר
הבית שלי כל כך קר שזה גם מה שאני מרגישה כרגע
ספר החודש: בזמני היו קוראים את המאחורה של הקורנפלקס. הילדים של היום מפונקים
חחחח, נכון! זה היה מאסט בכל ארוחה
מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? יודע לשים זיתים על פיצה של מעדנות
אכן ראוי להערצה
מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? יודע לחמם שאריות של שניצל ואורז של שבת:-D
כנ"ל
קרמבו - טעים או מגעיל? כן
? אה, זה לא גיהנום?
|כן|
את
top secret
brain donors
airplane 1\2
ראית? כי אלה קומדיות מדהימות משנות ה 80 שממש דומות ל "אקדח מת מצחוק"
לא זוכרת מה זה brain donors אבל הייתי חולה על הסגנון הזה של הסרטים!
גם את בית ספר לשוטרים 1,2,3 (את ההמשכונים כבר לא טרחתי לראות)
|כן| הם היו תענוג מפוקפק, אבל תענוג
הגד=עתי למסקנה שריק רידן זה כמו כוסברה - או שאוהבים או ששונאים. לא ראיתי עוד מישהו באמצע
האמת שאני באמצע. מצד שני, קראתי חלק מהספרים בגיל מבוגר, ואולי זה עוזר לי להתייחס אליו בסלחנות
כן? גם בראשונה?
כן. אבל זה בגלל שהוא מציג דמות נדושה לטעמי. אחרי שתראי אני אסביר את עצמי אם זה לא יהיה ברור.
לא את לא!!
לכי לראות כבר באפי! עד אז את לא מאושרת לאשר שום דבר
|פטיש| B-|
איך זה הגיוני מבחינתך? כשאני מתעפצת בעבודה אני הולכת לפורום להתעורר:-D
לא ברור... אבל זה דרש ממני לקום מהכסא ולהסתכל מסביב כדי להחליט מה בא לי לעשות. ואז ראיתי שכבר כמעט 16 אז התארגנתי ללכת הביתה :-D
חחח זה כזה מתאים לאבא שלי לשים בשישי בבוקר. אבל נחמד.
כל הכבוד לאבא שלך. חבל שלא חינך את הבת שלו כמו שצריך
מה ככה? מתה לראות אותך ככה:-D
עח"ו |פנים|...
חחח לא, התמונה ששמת זה הטיק עצמו, ארתור נראה ככה: (זה קצת ספוילר ל-the tick)
תעשי שיעורי בית חמודה!
ובלי קשר - אני ממליצה מאוד על הסדרה הזאת. אפילו לונה השתכנעה
והפוך? ראית בגלל שחקן והופתעת לטובה?
שאלה טובה... לא זוכרת אבל :-]
זה מאוד ערפדיופובי מצידך להניח שרק בגלל שאני ערפדית אני מכירה את כל הערפדים! אבל במקרה הזה כן, היה לי רומן סוער עם שניהם.
אני אוהבת את זה שאנחנו פורום מכיל, שמקבל אליו דמויו שוליים שונות (וגרו ערפדית ורובוט ביחד)
אבל הכנת גיף שיורד עלי. כאילו השקעת זמן בלעשות משהו נגדי, זה יותר גרוע מלא להתייחס :-D
אה, לא התכוונתי לנקודות מילולית כמו הנקודות של ניק, התכוונתי מה עם קצת הערכה (מה שאת רצית!), על כמה שהתקדמתי. יו נואו, חיזוק חיובי של "כל הכבוד שלמדת לכתוב בפורום, קחי סמיילי מדבקה" ולא לציין את הדבר היחידי שפישלתי בו. חינוך 101!
קבלי חח וקחי סמיילי מדבקה
תודה רבה סופסוף בנאדם נורמטיבי (למרות שאני שותה שחור וחול אבל נשים את המחלוקת הזאת בצד ליום אחר).
אני הבןאדם הנורמלי האחרון פה בפורום. כולם מקולקלים
הצלחתי!
אבל אחד עולה לי כפול מהשני, אז ברור שאני אבחר במה שזול יותר"
זה באמת החלק המבאס בטבעונות. הכל יקר סתם... אבל יפה שניסית!

אוף, זה היה מתיש. הספקתי לענות על 3 עמודים. כבר הלכתי לאיבוד כי אם אני נכסנת מהנייד ואחר כך מהמחשב, אז אני נכנסת לדך האחרון שקראתי וככה יוצא שאני שוכחת עד איפה הגבתי. נאלצתי לקפוץ קדימה ואחורה כל הזמן..
השאר יחכה כנראה למחר.
עכשיו אני צריכה להתנהג כמו אדם בוגר שיש לו חיים ולעשות כביסה וכלים (כן, אני מודעת לסתירה הפנימית)

קבצים מצורפים

• 1615038242929.png
    1615038242929.png
    KB 309.1 · צפיות: 0

Lion_Heart

Well-known member

|כן| שלא תחשוב ששכחנו

מדויק :-/

אני מכינה עם בננה. לטעמי יוצא אחלה. אבל לא שאלתי אנשים אחרים

כן.. קורה המון. מזל שהתרגלתי לעשות העתק ליתר בטחון

כי זה תירוץ. גם מי שלא שומר כשרות.. זה נותן סיבה טובה לנקות מקומות שלא ראו מטאטא מאז פסח שעבר

בלאדריינה זה פחות עבודה?! רק האיפור דורש כמה ימים

יש! ניצחתי. לפחות פה אני מעל עח"ו!

זה אדיר! ובכלל לא מסובך

נחשב נחשב

זה יפה זה!

הא! אני זוכרת. היה חמוד

תכלס

רציתי לענות ככה גם אבל פחדתי מעח"ו שתגיד לי שזה לא השאלה

:-D :-D בריא.

גם אני לא זכרתי את הסיפור (כמו את רוב סיפורי התנ"ך תכלס). נדמה לי שגם לי היה ספר כזה לילדים. מצלצל לי נורא מוכר.

נשמע כמו חידת פסיכומטרי

בדיוק. אבל יש לה פייט מעדי נחש ומארינמל

יאללה יאללה, כולכם גוזלים כאן! דברו איתי כשתגיעו לגיל 40 ותוכלו להגיד משהו כמו - לפני 20 שנה, וזה יישמע מאוד הגיוני שיש לכם היסטוריה של 20 שנה!

הבית שלי כל כך קר שזה גם מה שאני מרגישה כרגע

חחחח, נכון! זה היה מאסט בכל ארוחה

אכן ראוי להערצה

כנ"ל

|כן|

לא זוכרת מה זה brain donors אבל הייתי חולה על הסגנון הזה של הסרטים!

|כן| הם היו תענוג מפוקפק, אבל תענוג

האמת שאני באמצע. מצד שני, קראתי חלק מהספרים בגיל מבוגר, ואולי זה עוזר לי להתייחס אליו בסלחנות

כן. אבל זה בגלל שהוא מציג דמות נדושה לטעמי. אחרי שתראי אני אסביר את עצמי אם זה לא יהיה ברור.

לא את לא!!
לכי לראות כבר באפי! עד אז את לא מאושרת לאשר שום דבר
|פטיש| B-|

לא ברור... אבל זה דרש ממני לקום מהכסא ולהסתכל מסביב כדי להחליט מה בא לי לעשות. ואז ראיתי שכבר כמעט 16 אז התארגנתי ללכת הביתה :-D

כל הכבוד לאבא שלך. חבל שלא חינך את הבת שלו כמו שצריך

עח"ו |פנים|...

תעשי שיעורי בית חמודה!
ובלי קשר - אני ממליצה מאוד על הסדרה הזאת. אפילו לונה השתכנעה

שאלה טובה... לא זוכרת אבל :-]

אני אוהבת את זה שאנחנו פורום מכיל, שמקבל אליו דמויו שוליים שונות (וגרו ערפדית ורובוט ביחד)

קבלי חח וקחי סמיילי מדבקה

אני הבןאדם הנורמלי האחרון פה בפורום. כולם מקולקלים

הצלחתי!

זה באמת החלק המבאס בטבעונות. הכל יקר סתם... אבל יפה שניסית!

אוף, זה היה מתיש. הספקתי לענות על 3 עמודים. כבר הלכתי לאיבוד כי אם אני נכסנת מהנייד ואחר כך מהמחשב, אז אני נכנסת לדך האחרון שקראתי וככה יוצא שאני שוכחת עד איפה הגבתי. נאלצתי לקפוץ קדימה ואחורה כל הזמן..
השאר יחכה כנראה למחר.
עכשיו אני צריכה להתנהג כמו אדם בוגר שיש לו חיים ולעשות כביסה וכלים (כן, אני מודעת לסתירה הפנימית)
לקח לי זמן למצוא את הציטוט שלי :-D
ואני מאוד אוהב את ספריו של ריק ריורדן(וסדרת הטלויזיה שתצא בקרוב)
אבל, כן, brain donors זה סרט נפלא ! יש לי המלצות גם לסדרות, תנסי את אנג'י טרייבקה
וגם ,נורמלי זה אובררייטד
את 40 עברתי לפני...זה כתוב בכרטיס שלי|הרצל|

didalf

Well-known member
כן מה שאמא שלי אומרת כשהיא מעבידה אותנו בניקוי מגירות מטבח.

ברור מגעיל.

ואז ראיתי שכבר כמעט 16 אז התארגנתי ללכת הביתה :-D
:-D:-D:-D

אוף, זה היה מתיש. הספקתי לענות על 3 עמודים
מרשים למדי.

מילי08

Well-known member
חחחחחחח גם את זה אני רוצה לראות מילי לובשת:-D
זה דווקא מגניב! והכי תחפושת שיכול להיות. לא דורש איפור מיוחד או השקעה. רק ללבוש חליפה מגוחכת וגוגלס לעיניים ואני מסודרת.
הגעתם כבר לעמוד 6 :eek:
אני low key שונא אותכם
אוף, כן. אני מרגישה שאני חייבת להמשיך לענות כי אחרת אני אהיה כמוך ולא אעמוד בקצב.
זה מזכיר לי שיש לנו תיונים בבית מהדיסנילנד ויש עליהם כל מיני דמויות מעליסה בארץ הפלאות ויש את החתול השמן והכובען המטורף ואין לזה את הטעם שציפיתי שיהיה לתה של עליסה בארץ הפלאות.
טעם של סמים?
לאלא, יש 2 דרכים - האחת לקלף את השוקולד ולזרוק אותו, לאכול רק את הקצפת ואז לזרוק את הבסקוויט.
השניה היא להוציא את הביסקוויט, להפוך את הקרמבו ולהשתמש בבסקוויט כמו כפית ולקלף מבפנים את הקרם ולאכול אותו (ואז לזרוק את השוקולד)
אבל בכל מקרה תמיד זורקים את השוקולד כי יש לו טעם של קלקר
מדהים איך חטיף כל כך גרוע הפך להיות מעדן מלכים לילדי ישראל.
גם הקצפת שם צמיד היתה בעלת טעם דלוח. אבל את השוקולד דווקא אהבתי
מזל טוב לפני 3 חודשים
נדמה לי שאפילו איחלנו לה מז"ט בזמן אמת
אני איחלתי. אתה היית סנוב
בכל מקרה זה ציטוט טוב, אבל איכשהו הקונספט הזה קצת מדכא אותי כי הוא בעצם אומר שאם אני רוצה שינוי אני צריך לעשות את השינוי. אבל אין לי אנרגיה לעשות את השינוי. אני יודע שזה אנוכי לצפות מאחרים שיעשו את השינוי, אבל לכל הרוחות אני בקושי מתמודד עם להעלות את השרשור הזה כל חודש.
כל כך נכון. לא יודעת איך לאנשים יש כוח למאבקים ועניינים כשאפשר פשוט לעשות כלום
שמעתי שהעונה השלישית תשודר בטיק טוק
שוב הי ניק dad
ואיכשהו זה נשמע לי מוכר כאילו ראיתי משהו כזה. אולי איזה מערכון או משהו כזה.
זה יכול לכלול את הפרק שבו הנחש משכנע את חוה לטעום מעץ פרי הדעת ואז היא משכנעת את אדם ומאשימה את הנחש.
ואלוהים הוא כאילו השכן/הבוס שלהם שמעוצבן מאוד.
ופרק מוקדם יותר שבו אלוהים שובר לאדם צלע ויוצר ממנו את חוה.
ופרק שבו הילדים רבים וחוה אומרת לאדם שידבר איתם לפני שהם מגזימים ואדם דוחה את זה ליום אחר ואז קין הורג את הבל.
:-D. כל פרק יהלום
זה נשמע כמו משהו שניק היה אומר:-D:-D
נכון! :-D
כל כך אוהב קרפלך!
לפני שנהייתי טבעונית הכי אהבתי את אלה עם גבינה. ואצלנו לכולם קראו ורניקס
נראה לי היה צריך להוסיף גם אופציה של שוקו וזה היה מנצח.
לגמרי.
יש לי שריטה מאז שאני ילדה, ששוקו (חם/קר) אני לא שותה מהכוס אלא בלגימות מהכפית.
חוץ מזה, אייס קפה נחשב לדעתי.
נחשב נחשב. זה שאנשים כאן קשי הבנה והחליטו לענות רק על שתייה חמה לא אומר שקפה קר או תה קר לא מתאימים כתשובה
כי זה בזבוז של יום חופש, בשבת במילא לא עובדים. במקום חופש גם בחג וגם בשבת הם מתאחדים.
וגם על חול המועד מורידים ימי חופש וחג לא אז כשהחג בשבת לא הרווחנו כלום.
|כן| :-/
מצטערת, כל התגובה שלך היא כאב ראש אחד גדול. איפה התאום המרושע שלך, שיביא את התגובה הזאת כמו שצריך?|חבול|
דילוגים קצרים?8-* מי לעזאזל מדלג מרצונו אחרי שיעור חינוך גופני של כיתה ד'?:-D
:-D. אם זה לא היה מביך, יש מצב שאני הייתי מדלגת לפעמים.
זו כזו פעילות מטופשת אבל כייפית
כי אני די משוכנעת שגם מילי לא תצליח לשרוף את זה
אך תהיי כל כך בטוחה. אם אני יכולה להרוס, זה ייהרס.
רגערגעעעע לא הייתה בת 40 לפני איזה שבוע? חגגת יומולדת מבלי לספר לנו?:-0
כן, לפני חודשיים :-(. לא מבינה מה יש לחגוג
אני כבר חצי שנה רושמת את אותו הספר, אז אין לך מה להרגיש רע:-P:
עכשיו לא נעים לי שבכלל לא שמתי לב לזה. אבל זה כי אני גרועה בלשים לב לפרטים. אני עדיין אוהבת אותך.
אני מרגישה מרומה:-(
אז הנה תיקון.
שיר היום שלי הוא זה
כל כך יפה ועצוב ומרגש
עצלנות לעומת זאת זה מהשטן. לכן אני הולכת ישר לשם🙈
בקיצור, כולנו ניפגש שם
סוף סוף מישהו מעריך את זה!
+ תמונה כי לא הוגן שרק אני אקרא פה דברים שיוציאו אותי משלוותי
שחיתות
אבל הדבר האחרון שאני רוצה להיות זה הסולמייט של ניק, אז אני הולכת לשתות מים חמים עם כלום עכשיו.
בגיל של לונה עדיף שלא תקפוץ מעל כלום. שלא תפרוק איזה ירך או משהו אחר של זקנים.
חחחחחחחחחחחחחחח
כי קפה מצריך רמה מסוימת של ידע (שאין לי, אני לא יודע להכין קפה).
לא מדברים על קפה מבושל כמו במילואים במדבר. כולה לקחת כפית של קפה (שחור, גרגרים או חול) ומים. אפילו אני מסוגלת לזה.
לונה - TI הוא ראפר (גיליתי את זה ממש לאחרונה) מצליח שמשתתף בתוכנית ריאלטי על חייו, יחד עם אשתו. הוא גם היה בשני סרטי אנטמן (וממש לאחרונה בצייד המפלצות) ושלל סרטים לפניו. אך רק לאחרונה מסתבר שהוא היה אחראי לשלל מקרים של התעללות וניצול מיני של נשים, יחד עם אשתו.
ולכן אני מעדיפה לחיות בבועה שלי. העולם אשכרה מלא באנשים איומים וזוועתיים
כן, רק מסתבר שהשמדתי את הזן הלא נכון.
תכלס. מתי את חוזרת בזמן?
למה אתם לא מבינים שקשה לי אפילו לדמיין את עצמי מתחפשת?
אנחנו נדמיין בשבילך. ואני חושבת, אם יורשה לי להעיד על עיסתי, שהבחירה שלי בדרוסילה היתה מעולה ותתאים לך בול
אני כמה פעמים הכנתי קפה שחור עם אבקת נס קפה בלי לדעת את ההבדל
טוב, ניצחת בתחרות - הכי נחשל במטבח :-D
מסתבר שאני ממש גרועה בלשים לב לפרטים... בכל לא קלטתי אותה.
אמ, אוקיי (אין לי תאום מרושע,אני התאום המרושע)
ככה! ככה אתה צריך להגיב לתגובה ספיצפית, כמו שעשית כאן. אתה סתם עושה לך חיים קשים כשאתה מעתיק את הטקסט במקום להגיב אליו
והן מנסות לשכוח את זה אבל כולן פה היו גרועות בלשרשר נכון בהתחלה והיו מתבכיינות על זה שזה נוראי ובלתי אפשרי ולעולם לא נסתגל...
נכון :-]. אפילו איימתי בפרישה לאלתר ומיד.
ויחד עם זה בואו נקווה שבשנת 2024 לא נתמודד עם מעל 30 כאלו
|פנים|
(לעומת זאת מאז @שרון של אופיר עשתה את זה גם)
חח, יא סכסכן
חשבתי שזה קשור למתי שמעלים קובץ מהמחשב לעומת מתי שמעתיקים לינק (זה לרוב ככה) אבל אז מוזר שעל אותה תמונה לי יצא ככה ולך אחרת8-*
אולי כשעושים "הוסף תגובה" ואז מוחקים את הטקסט הלא רלוונטי, מצליחים לראות את התמונה? עח"ו, זה מה שעשית?
מה זה הדבר השני הזה?
שיר עם לחן מסובך ולכן נראה לי שהרוב פשוט קוראים אותו
בטח כדאי שאני אזהר כי סרטונים כאלו יכולים להיות באר שאני אשאב לתוכה ואמצע את עצמי מחר בצהריים ללא שינה
לא עדיף שתבזבז את הזמן שלך על מענה לשרשורים?
*יאיי, סיימתי את עמוד 3 בשרשור הזה (שיט אתם כבר ב7)

הנה קישור, זה ב-40 שניות הראשונות אז זה לא אמור לקחת יותר מידי מהחיים שלך
אוף, המחשב שלי נדפק :-( אין לי סאונד
. ומחוץ לאיצטדיון תמיד עומדים מלא אנשים עם חולצות מזויפות של הטור או סתם כאלה עם תמונה של האלבום או הפרצוף של האמן/להקה עליהם שמנסים למכור לך חולצות בחצי מחיר לפני שאתה נכנס להופעה (ואם הם לא סיימו את המלאי שלהם בכניסה, הם יטרידו אותך גם ביציאה) ותמיד תהיתי לעצמי איך זה שנותנים להם לעמוד ממש שם ולעשות את זה? כאילו, זה דבר אחר ללכת לאיזה דוכן של הדפסת חולצות בקניון ולהדפיס על חולצה תמונה שנמצאת על חולצה "רשמית" *לעצמך*. אבל לתת להם לעמוד ככה מחוץ לווניו ולעשות כסף על חשבון האמן בגלוי היה נראה לי כמו משהו שאפשר ורצוי לעצור. אבל כנראה שלאף אחד לא באמת אכפת כי זו תופעה שקיימת ותמשיך להיות קיימת.
איזו אומה דפוקה, אלוהים |פנים|
*האוריג'ין סטורי של דילן*
מדהים איך לכל דבר בחיים שלך יש סיפור שלם :-D. שום דבר לא קורה סתם ככה.
אבל חמודה העובדת בסטארבק שנתנה לך במתנה
מה את חושבת שהסיפורים שאני מספרת לכם אמיתיים?!
אני בעצם גרה בבית שאן באיזה מרתף ושותה שוקו עמיד מקרטון!
:-D :-D נשמע הגיוני סך הכל
לא עשית צבא אף פעם? מה אתה חושב שאנשים פשוט נולדים עם פז"ם?! פז"ם פורום צריך להרוויח! בדם יזע וגיפים!
אכן. עבדנו קשה בשביל להתמודד עם תפוז
את... הזמנת... את... ניק... אליך...? :-0
את לא יודעת שזה כמו רמפלסטילסקין?! השתגעת?!
אני כתבתי את זה וקוראת את זה כג'וק מסוג מרפי כל פעם:-D
:-D. כשרון

מילי08

Well-known member

Shiri from the block

Active member
שם: שירי בלוק קרטר
מרחק מהמקרר: אממממ 5 מטר? אני בעבודה כרגע והמקרר במטבחון אבל זה לא רחוק ממני.. אבל אני גרועה בחישוב מרחקים אז אין לי מושג אם מה שאמרתי אמיתי או לא חחח

סדרת החודש: אמממ הסדרה היחידה שראיתי כמה פרקים שלה החודש היה באטוומן, אז נגיד שזה? היה גם ברידג'טון אבל שוב, לא מעניין וממש לא סדרת החודש חחח
סרט החודש: לא ראיתי כלום, אני גרועה :-(
ספר החודש: -
שיר החודש: בכללי מייקל ג'קסון, ליותר ספציפי Dangerous, Black&White, Beat It, Smooth Criminal ועוד ועוד
דמות החודש: זינה. גם כי לא ראיתי סדרה עם דמויות מעניינות, וכי זינה היא בכללי ה-דמות הנצחית שלי אז מגיע לה כבודד
שחקנ/ית החודש: דרו ברימור? 😂
ציטוט החודש: אני מנסה לחשוב על משו טוב ולא עולה לי כלום לראש אוףףףף
למה מצפים בחודש הבא? וואלה כלום. אולי חופשת פסח אני מניחה. מתי זה פסח בכלל? חחח

קפה או תה? שוקו|פטיש|
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): יווווו שאלה מצויינת!!!! אמממ טוב אז קודם כל זינה|מאוהב| ואם לא זינה אז גבריאל|מאוהב| ואם לא, אז אולי דנריז (משחקי הכס למי שאולי לא יודע??) סתם כי אני אוהבת לשים פאות בלונדיניות:-D אממ אממ!! בטוח יש עוד בחירות מעולות ולא עולה לי לראש כרגע אעאעאעאעאע רגע רגע! פלאש! סופרגירל, סופרמן, סופרמן/קלארק קנט (התחפושת הזה ששמים חולצה של סופרמן ומעל חולצה מכופתרת פתוחה חחחח) באטוומן! אממ אמממ כל גיבור על אפשרי בקיצור חחח הייתי רוצה גם להתחפש לצייקלופ|מאוהב|אבל מהסדרת אקס מן המצויירת. ואממ פאוור ריינג'רס!! הירוק כמובן|מאוהב|!! קיצר יש מלאאאאאא אני חולה על פורים|מאוהב|

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? קציצות טבעוניות חחח זה לגרד טופו, גזר, קישואים, לחתוך פטרוזיליה, לשפוך קמח עדשים/קמח קינואה, להוסיף אולי גם כוסברה, ואז לתבלן את הכל, להוסיף פירורי לחם, לשמן תבנית, להפוך אותם לכדורים ואז למחוץ ואז לתבנית ואז לתנור חחחח

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? הקציצות המדוברות ^^ אני נהייתי ממש מומחית בבישול טבעוני בסיסי:-D חביתת עדשים שיוצאת לי מושששש (גם לדעת טועמים קרניבורים!), שניצל טופו שהכנתי סופ"ש האחרון בארוחה משפחתית וכולםםםם עפו על זה בטירוף. גיסי אפילו לקח עוד כמה שניצלים כשהיה על השולחן שווארמת חזה עוף!! (שגם ממנו הוא אכל, אבל עדיין אכל יותר מהשניצל טופו!)

קרמבו - טעים או מגעיל? טעיםםםםםםםםםם|מאוהב|! מי בעולם חושב שקרמבו זה מגעיל?? הבעיה היחידה שקרמבו זה לא טבעוני כי יש בו אפרוחים גרוסים ביצים:-( ולמצוא אנשים שמכינים קרמבו טבעוני זה עולה מלא כסף ולא בא לי להוציא על זה כל כך :-/

מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? ראיתי פרק של תיקים באפלה בגלל לוסי לולס (זינה, ספרטקוס) וזה ממש לא היה שווה את זה כי פחדתי רצח מחייזרים באותה תקופה וזה עשה לי סיוטים :-(

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? האמת? בתור אתאיסטית שזה ממש מוזר חחח הייתי רוצה לראות סרט/סדרה על חנוכה והמכבים, ופורים ואסתר והמן. נשמע מעניין לראות את זה כעיבוד טלוויזיוני כלשהו.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? אין לי תכונה מעצבנת אני לא יודעת על מה אתם מדברים 😜

שיר אהוב בהגדה של פסח: אחד מי יודע. אבל בשנים האחרונות אני יותר אנטי לשיר הזה כי אני לוקחת את המילים בצורה מאוד רצינית ומעצבן אותי ה "אחד אלוהינו" הזה :-/

יין אדום או לבן? לא ממש טיפוס של יין אבל נגיד לבן.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? במסע שכנוע החדש שלי אני חושבת שמתאים לשים קליפ מאלבום סולו של ניק קרטר😍 ומי שאשכרה ייטרח לראות את כל הקליפ יש שם הופעות אורח של מישהו 🤓

Lion_Heart

Well-known member
שם: שירי בלוק קרטר
מרחק מהמקרר: אממממ 5 מטר? אני בעבודה כרגע והמקרר במטבחון אבל זה לא רחוק ממני.. אבל אני גרועה בחישוב מרחקים אז אין לי מושג אם מה שאמרתי אמיתי או לא חחח

סדרת החודש: אמממ הסדרה היחידה שראיתי כמה פרקים שלה החודש היה באטוומן, אז נגיד שזה? היה גם ברידג'טון אבל שוב, לא מעניין וממש לא סדרת החודש חחח
סרט החודש: לא ראיתי כלום, אני גרועה :-(
ספר החודש: -
שיר החודש: בכללי מייקל ג'קסון, ליותר ספציפי Dangerous, Black&White, Beat It, Smooth Criminal ועוד ועוד
דמות החודש: זינה. גם כי לא ראיתי סדרה עם דמויות מעניינות, וכי זינה היא בכללי ה-דמות הנצחית שלי אז מגיע לה כבודד
שחקנ/ית החודש: דרו ברימור? 😂
ציטוט החודש: אני מנסה לחשוב על משו טוב ולא עולה לי כלום לראש אוףףףף
למה מצפים בחודש הבא? וואלה כלום. אולי חופשת פסח אני מניחה. מתי זה פסח בכלל? חחח

קפה או תה? שוקו|פטיש|
אם נעשה מסיבת תחפושות של הפורום וחובה להגיע בתחפושת של דמות טלוויזיה, למי תתחפשו? (ושלא תעיזו להתחמק בטענה ש"אני לא מתחפש בלהבלה" לא אכפת לי זאת שאלה היפוטתית אין מסיבה תחפושות תבחרו דמות שיש לה לוק מגניב!!): יווווו שאלה מצויינת!!!! אמממ טוב אז קודם כל זינה|מאוהב| ואם לא זינה אז גבריאל|מאוהב| ואם לא, אז אולי דנריז (משחקי הכס למי שאולי לא יודע??) סתם כי אני אוהבת לשים פאות בלונדיניות:-D אממ אממ!! בטוח יש עוד בחירות מעולות ולא עולה לי לראש כרגע אעאעאעאעאע רגע רגע! פלאש! סופרגירל, סופרמן, סופרמן/קלארק קנט (התחפושת הזה ששמים חולצה של סופרמן ומעל חולצה מכופתרת פתוחה חחחח) באטוומן! אממ אמממ כל גיבור על אפשרי בקיצור חחח הייתי רוצה גם להתחפש לצייקלופ|מאוהב|אבל מהסדרת אקס מן המצויירת. ואממ פאוור ריינג'רס!! הירוק כמובן|מאוהב|!! קיצר יש מלאאאאאא אני חולה על פורים|מאוהב|

מה הדבר הכי מורכב שאתם יודעים לבשל? קציצות טבעוניות חחח זה לגרד טופו, גזר, קישואים, לחתוך פטרוזיליה, לשפוך קמח עדשים/קמח קינואה, להוסיף אולי גם כוסברה, ואז לתבלן את הכל, להוסיף פירורי לחם, לשמן תבנית, להפוך אותם לכדורים ואז למחוץ ואז לתבנית ואז לתנור חחחח

מה הדבר הכי טעים שאתם יודעים לבשל (זה לא בהכרח אותו דבר)? הקציצות המדוברות ^^ אני נהייתי ממש מומחית בבישול טבעוני בסיסי:-D חביתת עדשים שיוצאת לי מושששש (גם לדעת טועמים קרניבורים!), שניצל טופו שהכנתי סופ"ש האחרון בארוחה משפחתית וכולםםםם עפו על זה בטירוף. גיסי אפילו לקח עוד כמה שניצלים כשהיה על השולחן שווארמת חזה עוף!! (שגם ממנו הוא אכל, אבל עדיין אכל יותר מהשניצל טופו!)

קרמבו - טעים או מגעיל? טעיםםםםםםםםםם|מאוהב|! מי בעולם חושב שקרמבו זה מגעיל?? הבעיה היחידה שקרמבו זה לא טבעוני כי יש בו אפרוחים גרוסים ביצים:-( ולמצוא אנשים שמכינים קרמבו טבעוני זה עולה מלא כסף ולא בא לי להוציא על זה כל כך :-/

מה הדבר הכי רחוק מהטעם שלכם שראיתם רק בגלל שחקן אהוב? והאם זה היה שווה את זה? ראיתי פרק של תיקים באפלה בגלל לוסי לולס (זינה, ספרטקוס) וזה ממש לא היה שווה את זה כי פחדתי רצח מחייזרים באותה תקופה וזה עשה לי סיוטים :-(

לאיזה דמויות/ סיפור תנכ"י (או ממיתולוגיה אחרת, למשל יוונית) הייתם רוצים לראות עיבוד טלווזיוני? האמת? בתור אתאיסטית שזה ממש מוזר חחח הייתי רוצה לראות סרט/סדרה על חנוכה והמכבים, ופורים ואסתר והמן. נשמע מעניין לראות את זה כעיבוד טלוויזיוני כלשהו.
על איזה תכונה מעצבנת תלכו לגיהנום? אין לי תכונה מעצבנת אני לא יודעת על מה אתם מדברים 😜

שיר אהוב בהגדה של פסח: אחד מי יודע. אבל בשנים האחרונות אני יותר אנטי לשיר הזה כי אני לוקחת את המילים בצורה מאוד רצינית ומעצבן אותי ה "אחד אלוהינו" הזה :-/

יין אדום או לבן? לא ממש טיפוס של יין אבל נגיד לבן.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף עם הכיתה הטיפולית שלנו? במסע שכנוע החדש שלי אני חושבת שמתאים לשים קליפ מאלבום סולו של ניק קרטר😍 ומי שאשכרה ייטרח לראות את כל הקליפ יש שם הופעות אורח של מישהו 🤓
גיל מנטלי זה חשוב מאוד!

הרעיון של תחפושת סופרמן זה סבבה, אבל איך זה עובד עם פיאה בלונדינית?

שוקו חם או קר?

בבקשה אל תצפי בתכניות שעושות לך סיוטים...לא נשמע פרודקטיבי

לא ראית סרטים החודש? כי אני ראיתי סרטים של MARVEL וקומדיות ישנות אבל נהדרות

הקציצות נשמעות(נקראות?) נהדר

אני כתבתי שיר ואף אחד לא הגיב לי עליו...

את "היהודים באים" ראית? אם לא בבקשה תראי!

keren or5

Well-known member
במסע שכנוע החדש שלי אני חושבת שמתאים לשים קליפ מאלבום סולו של ניק קרטר😍 ומי שאשכרה ייטרח לראות את כל הקליפ יש שם הופעות אורח של מישהו 🤓
יוו.. איזה מוזר שהוא עדיין מוציא שירים :oops:... האמת דיי קליט וכייפיי, אבל זה עדיין ביזארי כ"כ בשבילי, אני זוכרת שהייתי בת 12 וכולנו שרנו בקסטריט בויז כל היום. זיהיתי את הקמאו- זה ההוא שהיה איתם בלהקה, באתי להגיד האווי, אבל אני יודעת שזה מישהו אחר, לא זוכרת את השם שלו.
איזה מצחיק שהוא עשה קטע שהוא כמו קורט קוביין באנפלאג עם הנרות.

זה דיי חמוד, לא יודעת אם יצא לך לראות את זה-
בקסטריט מגיבים לילדים שהגיבו לשירים שלהם-

נערך לאחרונה ב:

Shiri from the block

Active member
יוו.. איזה מוזר שהוא עדיין מוציא שירים :oops:... האמת דיי קליט וכייפיי, אבל זה עדיין ביזארי כ"כ בשבילי, אני זוכרת שהייתי בת 12 וכולנו שרנו בקסטריט בויז כל היום. זיהיתי את הקמאו- זה ההוא שהיה איתם בלהקה, באתי להגיד האווי, אבל אני יודעת שזה מישהו אחר, לא זוכרת את השם שלו.
איזה מצחיק שהוא עשה קטע שהוא כמו קורט קוביין באנפלאג עם הנרות.

זה דיי חמוד, לא יודעת אם יצא לך לראות את זה-
בקסטריט מגיבים לילדים שהגיבו לשירים שלהם-
חחחח קוראים לו אייג'י.
והם כולם עדיין פעילים כלהקה וגם עם אלבומי סולו בנפרד :-]

ובטח שאני מכירה את הסירטון הזה :love: :love: :love:

למעלה