now I wonder

*may*

New member
now I wonder

now I wonde will she always be in your mind? and i wonder, have you really ever tried? I already know it was always her and not me.. now I realize all the love you couldn`t see.. so go to her she`s waiting for you she thinks you dont love her even if you do. now go and be with her. I don`t need you anymore. you already broke my heart. I guess it`s time to go. but just so you`ll know I won`t be here . my eyes can`t stand more tears. it`s time to leave my fear. and now it`s you and her. I guess you`ll say you too belong together. I just wanted to know do you still remember ??

Just Me

New member
וואו...כואב...

מעיינוש.... וואו...לא ידעתי שאת כותבת כזה יפה... השיר ממש יפה אבל עצוב..... כנראה שאחריי הכל כולנו באמת משוררים... ממני באהבה שני....

*may*

New member
תודה שני..

אם בא לך את יכולה להסתכל בשירים קודמים - בדפים הקודמים.. לא נראה לי שראית את השירים הקודמים - גם שלי וגם של כולם כאן... הם יפים מאוד וככה אני בטוחה שאת תיהיי בטוחה שבאמת כולנו משוררים.. :) מעיין.

FireAngel

New member
אני פשוט גאה!!!

פעם ראשונה שיוצא לי לקרוא שיר שלך... ופשוט מרגיש גאווה להכיר את האדם מאחורי המילים ואפילו יש לי הצעה לתיקון : i guess its time to go להחליף בi guess its the time to show you the door וזה גם מתחרז!

TheOutsider

New member
פעם...

פעם מישהו אמר לי שאם אוהבים משהו מספיק צריך לשחרר אותו לתת לו ללכת ואם האהבה היא אמיתית - הוא יחזור ואם הוא לא יחזור - זה לא היה צריך לקרות כבר מההתחלה. אני מבין מה שכתבת. הייתי שם לא כייף בכלל רק שאני הייתי מהצד השני :\ שיר מקסים, תמשיכי!

למעלה