|off|האם יש פה מישהו שמבין בשמות

|off|האם יש פה מישהו שמבין בשמות

לפי איזה תורה סינית? אני פשוט מעוניינת להחליף שם עקב סיבות רבות ואני רוצה לדעת את כל האופציות שעומדות לפניי. תודה מראש :)

ilanamysticana

New member
שמות

ראשית הפורום המתאים הוא:שמות ומשמעויות. והוא קיים בתפוז. שמות עבריים החלפתם ותורת הפנג שואי לא נראה לי שייכים. החלפת שם הוא מעשה שאין עושים בקלות ראש. החלפת שם הוא עניין רציני ביותר ש מתבצעת במקריםמאד מאד מאד מיוחדים. זה בכלל לא מומלץ. יש הרבה אופציות אחרות שיש לבחור לפני מהלך כה דרסטי.

תודה

כתבתי גם בפורום ההוא. אני יודעת שזה לא מומלץ, ושהחלפת שם הוא עניין רציני, אבל אינך יודעת שמצבי הוא גם מצב רציני ביותר שמצריך אפילו יותר מהחלפת שם, והאמת שדי מיציתי את כל האופציות האחרות. אני לא מבינה מאיפה הסקת שאני מעוניינת להחליף שם בקלות ראש. ויש קשר בין השניים [פנג שוואי ושמות].

שמות סיניים

שלום לך, החלפת שם הינו הליך מעמיק ורציני, את מוזמנת לקרוא באודותיי - באתרי על תהליך שינוי השם שאני עברתי והמלצות בהמשכן, בהצלחה!! אושרה הד סיני

תודה רבה

אני אקרא. אני יודעת שהחלפת שם הוא לא דבר של מה בכך, ואני מבינה שיש צורך להגיד את זה לחדשים שכותבים כאן ואינכם מכירים את מצבם, אבל אני יכולה להגיד לכם שמצבי בהחלט מצריך שינוי "דרסטי" כמו החלפת שם לפחות.

למעלה