|OFF|

knitting needle

New member
|OFF|

(אני לא יודעת מה הפרוטוקול בקשר לפתיחת אוף, אני מקווה שזה בסדר)...

אני זוכרת שקראתי פה המלצה לאתר book depository...
הוא באמת טוב כמו שהוא נראה? נראה לי קצת חשוד שהמשלוח חינם לארץ, והמחירים שם ממש זולים (60 שקלים לשני ספרים, ולא צריך להוסיף דמי משלוח..? לא שאני מתלוננת..)
מי שהזמינה משם - הספרים הגיעו כמו שצריך? במצב טוב וכו'?

פשוט יצא לי להזמין מאתר כלשהו לפני כמה זמן (לא האתר הזה כמובן), שהמחירים בו גם היו ברמה הזאת, והספרים הגיעו אלי מצ'וקמקים, ואחד מהם אפילו היה קצת קרוע.. (לשמחתי הצלחתי להחזיר אותם ולקבל החזר)

knitting needle

New member
הכוונה הייתה

(אני חלודה בשימוש באמוטיקונים מסתבר..
)

L e i a

New member
ממליצה

גם אני חשבתי שמישהו שם מנסה לעבוד עלי אבל אתמול והיום קבלתי את שני ספרים שהזמנתי (הם נשלחים בנפרד) אחרי שבוע וקצת, מה שכבר אצלי הגיע במצב מעולה ואני מאמינה שמה שמחכה לי בדואר גם יהיה ככה.אז המ כן. בוק דיפוזיטורי אחלה.

יעלי1232

New member
מזמינה מהם באופן קבוע

הגיעו תמיד כמו שצריך, מהר (תוך שבוע-גג שבועיים)
היה ספר אחד שהגיע קצת מקופל בקצה, וזה הציק לי, אז שלחתי להם מייל עם תמונה, והם מייד שלחו לי אחד חדש בלי אפילו להתמהמה.
הם מעולים. באמת.

זהירות אבל
זה ממכר.

מזמינה מהם כל חודש

(אם לא פעמיים בחודש), וכל פעם הספרים מגיעים במצב מצוין, ועם סימנייה אפילו.
הם נהדרים, באמת. אני חושבת שהמשלוח חינם הוא בגלל שהם באנגליה, ורוב האתרים שבאנגליה שולחים חינם לישראל...?

ממליצה בחום.

יעלי1232

New member
בדיוק היום קיבלתי 2 ספרים, וסימניה מגניבה כזו

עם חלל בפנים.
זאת אומרת הסימניה היא רק המלבן מסגרת. וזה ממש מגניב.

Fly Me Away

New member
מנצלת את הOFF

לנושא קצת פחות off?
מישהי כאן תקרא טין וולף אם אני אפרסם? כאילו, אני לא באה בקטע של צומי, פשוט יש לי פיק כמעט גמור ואין לי ממש מוטיבציה לסיים אותו כי שלחתי אותו לרוב האנשים שאני מכירה מהחיים האישיים... וכאילו, אני כן קצת רוצה לסיים ולפרסם. אבל אני צריכה מוטיבציה? אולי? לא יודעת. *הולכת להתחבא מאחורי סלע*

סהר ס

New member
כןןן

אני אובססיבית לסדרה הזאת בצורה לא בריאה אז סביר להניח שאני אקרא כל שיפ או דירוג שתכתבי :)

חוץ מזה שאם את צריכה כל דבר אני (או כל אחת מהבנות פה לצורך העניין כי הן באמת מדהימות) אשמח לעזור!

YaYa07

New member
המלצה חמה!

אוקי אז אני אומרת את זה מתוך אנוכיות נטו (אני עובדת על לכתוב על אחת הדמויות משם לפרויקט ואני רוצה קוראים וזה
) אבל גם ממש מכל הלב ובחום ו, אניוואי:
נטפליקס הוציאו לאחרונה סדרה בשם orange is the new black. בגדול מסופר על בחורה מהאפר קלאס שכזה שנכנסת לכלא נשים בעקבות פשע שהיא ביצעה לפני 10 שנים. סדרה מעולה וכייפית וקלילה שמתמודדת גם עם נושאים כבדים בצורה מאוד מכובדת ומלאת הומור שחור. יש שם ייצוג ממש הולם של נשים, של לסביות, של טראנס ו- לא יודעת. זאת סדרה ממש סופר מעולה (סיימתי עונה בשבוע פחות או יותר) עם דמויות נהדרות ושיפים מהממים (וקאנוניים!!!) ואני פשוט צריכה עוד פאנגירלז בצד שלי פה אוקי.

knitting needle

New member
תודה על ההמלצה!

בזכותך ראיתי את הסדרה (גם סיימתי את העונה תוך משהו כמו שבוע
).
מוצלחת ביותר!

למעלה