ok

Tali1912

New member
ok

הנה באתי שוב והבאתי לכם תיקונים לפני השבת *תיבת המסרים שלי ב ok פתחה בשביתה איטלקית למרות שבתיבת המסרים המעטפה מהבהבת. *מולטי בלוג: לא כל הבלוגים שסימנתי במולטי מופיעים בקוביה, כשמוסיפים בלוגים לקוביה לפעמים הם מתווספים פעמיים. אבל לא מופיעים לי בתצוגה, הייתי רוצה שהרשימה של הבלוגים תהיה פתוחה כמו שבקוביות פורומים יש אפשרות להציג הכל או כמות שציינתי בעריכה. פליקסים: הייתי רוצה שהתגיות שבחרתי באלבומים יופיעו גם בעריכה של קובית הפליקס ב ok ולא שאצטרך לנחש אותם. דרך אגב קבעתי תגית חדשה בפליקסים והפליקס לא מופיע שם וכן הייתי רוצה שיופיע שם.

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

1. מה מוצג לך? כלום? "אין הודעות חדשות"? ההודעות הישנות אבל בלי החדשות? 2. מה ז"א "לפעמים"? מתי הם מתווספים פעמיים? 3. לא הבנתי להמ הכוונה- מה ז"א "פתוחה כמו שבקוביות פורומים יש אפשרות להציג הכל"? שתוכלי לבחור כמה הודעות מכל בלוג? או כמה בלוגים להציג? 4. קוביית הפליקסים נפרדת מקוביית האלבומים, אין סיבה למשוך בהן את אותן התגיות. אם את רוצה אותן תגיות אין שום מניעה שתעתיקי ותדביקי, אבל אלו שתי קוביות שונות עם תגיות לא משותפות. 5. האם התגית נשארה בשדה התגיות בעריכה של הקוביה? את מקבלת פליקסים בחזרה, או שלא מקבלת בכלל? הפליקסים שחוזרים הם פשוט הכלליים ביל קשר לתגית? אביתר.

למעלה