play therapy

taly35

New member
play therapy

שלום,
אני מעונינת ללמוד play therapy יש לי תואר ראשון בחינוך מיוחד
ועם תואר ראשון אפשר ללמוד את התחום רק במכללת אורנים. אשמח לשמוע
מכם האם זה תחום שמוכר בארץ ויש בו עבודה? ואם מישהו מכיר את המסלול באורנים
ויוכל לתת לי חוות דעת אשמח מאוד לשמוע
תודה טלי

טיפול במשחק באורנים

הי טלי,
אני לומדת באורנים ויש לי חברה טובה שלומדת לימודי טיפול במשחק
היא ממש מרוצה ופורחת שם.
בכלל האווירה והיחס באורנים הם משהו שאי אפשר למצוא במקום אחר.
אני ממליצה לך בחום ליצור איתם קשר ולבקש לדבר אולי עם המרצים בקורס (מניסיון אישי שלי, אני יודעת שהם עושים את זה) ותוכלי לשאול אותם את כל השאלות.
בהצלחה!

taly35

New member
טיפול במשחק

תודה רבה על התיחסותך.
&nbsp
לפני כחודשיים הייתי ביום הפתוח באורנים והתרשמתי מאוד לטובה מהמקום
ומראש החוג. אשמח לקבל את הטלפון של חברה שלך או את המייל כדי שאוכל לשאול אותה מספר שאלות ולקבל את ההתרשמות שלה מהלימודים.
תודה,טלי

טיפול במשחק באורנים

שאלתי אותה לגבי התכנית והיא ענתה לי שכדאי לך ליצור קשר עם מיכל, רכזת התכנית [email protected]
שתוכל לתת לך את כל הפרטים

play therapy

הי טלי,
נעים מאוד, ישנו מסלול שנראה לי מאוד מתאים עבורך:
אודות הפסיכודרמה
הפסיכודרמה היא שיטה טיפולית המבוססת על הנפש בפעולה (פסיכו - נפש, דרמה - פעולה), במקום 'לדבר' על הדברים, 'עושים' את הדברים. באמצעות סצינות המוצגות על הבמה ב"כאן ועכשיו", בדרכים מילוליות ולא מילוליות, ניתן לחוות רגשות מודחקים, לשחזר מצבים לא פתורים, דרמות פנימיות, פנטזיות, חלומות, אופציות להתמודדות, בחינת קשרים משמעותיים ועוד.

באמצעות הפעולה הדרמטית מאפשרת הפסיכודרמה איתור מקורות הספונטניות, הרחבת רפרטואר התפקידים (המודעים והלא מודעים) שהאדם ממלא בחייו והיכולת להתבונן במציאות גם מתוך עיני "האחר", תוך פתיחות לנקודות מבט שונות ועיבוד נושאים בדרך חוויתית ויצירתית.

הפסיכודרמה מביאה את המשתתפים למעורבות רבה המסייעת להם לפרק חלק מהגנותיהם הלא יעילות ולגלות קונפליקטים וקשיים מעכבים, במטרה למצוא דרכים חלופיות לפעולה שיובילו לשינוי ולשיפור הערך העצמי ואיכות הקשרים.

לקבלת פרטים מדויקים אנא מלאי את פרטייך בלינק ונציג יוכל לעזור לך בכל שאלה
[URL]http://campaigns.asa.ac.il/drama-ma?creative=ma-art&srcid=538&depid=4[/URL]

כמו כן נשמח לשוחח :>)
תודה!

למעלה