POSTER ART PART 1

Jflyaway

New member
POSTER ART PART 1

אמנות פסיכדלית? אכן....היה דבר כזה, ואחד מביטיי האמנות היו הכרזות של ההופעות. והפעם האמנית היא: Bonnie Mac Lean הפוסטר: Butterfield blues band ,filmore auditorium san francisco 1967

אני אוהבת את זה.

it's a beautiful day ,filmore auditorium san francisco 1968,by lee conklin ודווקא מרבית האמנות הפסייכית מכוערת לעילא בעיניי. אמנות מהמישור הגרפי, משמע.

Jflyaway

New member
נראה שיש לנו את אותו המאגר ../images/Emo13.gif

ההוא באמת יפה... ונכון - הכל מהמישר הגרפי - אבל קשה לא להתפעל כשיודעים שלא היה PHOTOSHOP, והכל נעשה במגע יד.

modulo1000

New member
ART OF ROCK

אני דוקא מאמין שהפוסטרים האלו צוירו עמוק מבפנים ולא מדובר בגרפיקה יש שימוש עז בארט נובו ואלי זה ממש מדבר. אגב מטרף לראות ככרזות שב 5 דולר יכולת לראות את הגרייטפול דד גפרסון אירפליין גניס גופלין וגימי הנדריקס.....נמות קנאים

melancholy man

New member
מסכים

אין לי ספק שהפוסטרים האלה, כמו עטיפות אלבומים מאז, הם לא גרפיקה או משהו מסחרי אלא אומנות בפני עצמה שמושפעת מהמוסיקה כמו מזרמים שונים באומנות. היום יש אפילו גלריות מאוד מכובדות שמציגות עבודות כאלה ברחבי העולם ובצד, הפוסטרים שהביא יואל, כמו עטיפות האלבומים שהתחלנו לדבר עליהם הם אומנות פסיכדלית לכל דבר. ובזמן שכרטיס למופע איחוד של קריים עולה (נכון להיום) כבר קרוב 700 פאונד, המילה קינאה היא בהחלט במקום

Jflyaway

New member
POSTER ART PART 2

האומן: Bob Fried כרזת המופע: Canned Heat Denver december 1967 ואגב, CANNED HEAT שילבו בלוז-רוק עם פולק ופסיכדליה בצורה משכנעת ביותר. דוגמא מצויינת ל HYBIRD של הסיקסטיז, לשילוב הסגנונות שבעצם איפיין את רוב ההרכבים שיצרו PSYCH

למעלה