PPS- פרק 16- מתפרקת בקלות

YossihNew

Well-known member
אז מה יקרה בהכנות לנשף של יואב הפסיכופת?

האם צוקית תעשה את הדבר החשוב ביותר?

ריקי תקבל את שירה לתכנית?

אה, והכי חשוב... אנחל, פורפאבור, מה אליוט תעשה לו?!

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
זה רק דגם משודרג של קלאודיו, זה בכלל הרצליה תכננה.

ריקי מוזרה לפעמים.

הוא יספר?

הקלאודיואים של היום... תגידו, יש סדרה שנועם ויעל לא כותבות?

אלגוריתם קלאודיו.

גילי עם ריף, זה ממש בסדר.

לא לראות את ריף בטלוויזיה אלא במחשב זה פחות כיף. והיא חמודה ונהדרת. אקסית אובססיבית! מי לא מכיר את הקטע?

לא פתרתם את העניין של שירה.

אומר לך את האמת כמו שנועה תמיד אומרת את האמת לשחר. בוכה. וואו. ולריף יש חיוך חמוד ויפה ומתוק. יש יפה מריף? לא.

ריקי מבינה בפורמטים, מסתבר. אבל זאת הבת של בעלך... לישונ'צלי, כפי שאמר חברו הטוב של אורי. היא אמרה *לא* ללכת סחור סחור! איך היא תרענן? היא בכל תכנית, לעזאזל, זה לא מרענן בכלל! ספרתי איזה שלוש בזמן האחרון!

אני מעדיף את שירה 1 הפעם עם הקובץ ועם השיער המושלם.

אני מפחד לחשוב מה אליוט תחשוב שהוא חור הטענה...

אה! אז יש לו סוללה!!!!!!!!!!! האימא המאוד יפה של ריף, מסתבר. דרך אגב, היא באמת יכולה להעמיד פני מתה, גברת וייס. דה טאלנט- כנראה ישודר בשידור חי וכולנו מבינים מה קורה בשידורים חיים.

ביי, שירה 1. חבל שאת לא נועה.

יואב צפיר הזה!!!!!!!!!!!! לא מבין כלום בסדרות ורייטינג!!!!!!!!!!!!!!!!! מכה עם עיתון לראש, זה מה שהייתי נותן לו!!!!!!!!!!!!!!!!! לאפס הזה!!!!!!!!!!!!!!!! מה מיאמי? היית אומרת פתח תקווה. בחייך. רגע, אבל יכולתם לתרום לדר... לא הגיוני.

הדס המטומטמת הזאת. זה דגם פחות טוב מקלאודיו.

אין, זה לא קלאודיו בכלל. בכה זה מוזר.

אנחל פורפאבור. בציר, בציר זה בדיוק מה שעושים שם.

מזלך שלא ראית את הבת האובדת שלך. ואגב, מה נסגר בסוף עם נועה קולר? שיצאת איתה לפרמיירה? יהיה קצת מתוח במסיבה... לא נחמד...

אתם רואים, קלאודיואים בכלל לא היו חוקיים. אותם זה בכלל לא עניין.

מה מדגדג? מדגדג גם לא בסדר! הו, פורפאבור! טוב לך. הלך בשדות. העובדים הזרים של היום.

נראה לי שאת קרובה של היואב צפיר האפס ההוא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מביימת כמו אבא. חוסן לא מתלהב כשזה לא הוא ששר את זה בצורה נהדרת. והפועלים מצחיקים ברקע. עכשיו תשירו את פאוץ'. מרגנית זה שם? טירוף הבריכה הזאת. מעניין מי יהיה הראשון שיזרקו אותו אליה או שיריב עם מישהו שם, אתם יודעים שזה עומד לקרות, זה חייב לקרות...

אנחל הבוגד.

זה לא השיר שלך, חוסן. יצאו מפה כמה זוגות, לכי תדעי מה יקרה. אני מקווה שיהיה עוד זוג. מר גוטמן וגברת קוזלובסקי. ההיא עם הבאגים. מישהו זוכר את מיה צפיר כמראיינת בשוברי גלים?

לא הייתה מסיבה, גברת מולי.

הקלאודיו בלאי הזה. אה, שמת עליו מכשיר... הגיוני בעיניי.​

למעלה