PR בתוקף עד ינואר 2022

היי,

מה המצב?

לפני כמה שנים נכנסתי לתהליך PR קנדי והצלחתי להוציא אחד. הוא ניתן ל- 5 שנים והתוקף שלו מסתיים בינואר 2022.

אני יכול להכנס על ה- PR הזה ופשוט להתחיל לגור ולעבוד שם?

יהיו לי בעיות להמשיך אותו?

התעכבתי עם המעבר מסיבות אישיות, אבל אני מתכנן בחצי השנה הקרובה לעבור לשם.

זו שאלה ראשונה.

שאלה שנייה - במידה וכן - אני בזוגיות כבר שנתיים+. אני אוכל להביא איתי גם את בן זוגי? איך אפשר להכניס אותו לתהליך כדי שיוכל להתחיל לעבוד שם באופן חוקי מיידית?

SupermanZW

Well-known member
היי,

מה המצב?

לפני כמה שנים נכנסתי לתהליך PR קנדי והצלחתי להוציא אחד. הוא ניתן ל- 5 שנים והתוקף שלו מסתיים בינואר 2022.

זו שאלה ראשונה.

שאלה שנייה - במידה וכן - אני בזוגיות כבר שנתיים+. אני אוכל להביא איתי גם את בן זוגי? איך אפשר להכניס אותו לתהליך כדי שיוכל להתחיל לעבוד שם באופן חוקי מיידית?
אתה בצרות כי בתום ה5 שנים (ינואר 2022) לא תספיק לצבור את השנתיים הנדרשות כדי לשמור על מעמד הPR ולכן אתה צפוי לאבד אותו.

היי,

מה המצב?

זו שאלה ראשונה.

אם תעבור מייד ממש עכשיו ולפני סוף דצמבר, תצבור שנה של עבודה ושהות כאן. (אם יכניסו אותך כי לא צברת שנה עד היום) תוכל בסיוע עורך דין לא לעזוב ולצבור את השנתיים כדי להאריך את הכרטיס. על מה שקרה לך אומרים שאלוהים נותן אגוזים למי שאין לא שיניים. זכית בלווטו בפרס הגדול, וזרקת את הטופס לפח בלי לגבות. חראם. ממש חבל. לגבי בן הזוג, ברגע שתהיה תושב עובד ומרוויחת לא תהייה בעיה לעשות לב ן הזוגספונסרשיפ.

פרטים נוספים:

ביצעתי לנדינג בספטמבר 2017 ופתחתי חשבון בנק ויש שם כספים. אבל כן - לא גרתי שם שנתיים רצופות...

SupermanZW

Well-known member
פרטים נוספים:

ביצעתי לנדינג בספטמבר 2017 ופתחתי חשבון בנק ויש שם כספים. אבל כן - לא גרתי שם שנתיים רצופות...
כדי לשמור על סטטוס PR צריך לשהות שנתיים מצטברות (לאו דווקא רציפות) מתוך כל תקופה של 5 שנים רציפות עד לתאריך תום תוקף כרטיס הPR הראשון שלך ואילך. בשביל שיתחשבו בך ויאפשרו לך חשמור על הסטטוס תצטרך למצוא פרצה בחוק (עו"ד ידע במה להשתמש, אני לא), פנה לעו"ד הגירה קנדי עוד היום, אולי אפשר להציל אותך.

למעלה