QUEER AS FOLK

mia666

New member
QUEER AS FOLK

היי יניב (ולכולם..) האם אתה יכול לעדכן מה קורה עם הסדרה המופלאה? כאן באוז משדרים עכשיו את הפרקים שמייקל פתח חנות קומיקס והמרצה באוניברסיטה (החתיך עם המשקפיים) מודיע לו שהוא HIV/AIDS פוזיטיב... האם מצלמים עונה שלישית? חוץ מזה, האם זה נכון שבראיין, גייל הארולד, הוא למעשה סטרייט?! חוץ מזה מזל טופ על הקהילה החדשה...

Yaniv-DC

New member
תודה וגם...

אני נורא מצטער, אבל... אני לא מהמעריצים הגדולים של הסדרה. בת'נקס גיבינג שעבר עשינו גיי ת'נקס גיבינג, ותוך כדי זלילת הטרקי ברוטב קראנבריז ושאר מנעמי החג (חוץ מפאי דלעת, פוי!) צפינו בששת הפרקים הראשונים בעונה הראשונה. ביום ראשון ראיתי איזה פרק, לא ידוע לי מאיזו עונה ומה מספרו, משהו על ג'סטין יוצא עם כנר על הגג, איתן גולד, ומלבד לעובדה שהוא שיעמם אותי למוות, לא יכולתי להבין איך ומתי ג'סטין התכער כל כך, ומה לעזעזל קורה לו בשיער? רק משפט אחד חכם נאמר שם ע"י בראיין, שלדמוקרטים יש מועמד שמעמיד פנים כאילו הוא אוהב אותנו (הגאים), ולרפובליקנים יש ביצים להגיד מה הם באמת חושבים.

שלום. ומזל טוף על הפורום

כמה שהוא שקסי :) אז אני עברתי בחזרה לישראל לפני קצת זמן וכן, יש עונה שלישית. שאני ראיתי את רובה. אבל לא בראש שלי ללכת ולהרוס לכולם כאן. אז חכו עוד שנה שנתיים ככה עד שערוץ 3 יחליט לקננות ת'פרקים האלה :)

Queen Alice

New member
אני מקנדה, מקווה שזה עוזר לך

ככה, בקנדה אין לי מושג איזה ערוץ משדרים את זה! אני חודשיים כאן ואין לי מושג :/ אני אצטרך לשאול. בכל מקרה, בראיין אף פעם לא יצא בשום הצהרות אם הוא סטרייט או הומו האמת שלא בטוח, אך הרוב אומר שזהו סתם עוד טריק ציבורי, אז כנראה שכן- הוא סטרייט.

למעלה