rating

• פותח הנושא Lizz
  • פורסם בתאריך

Lizz

New member
rating

בעיתון רייטינג כתבה די גדולה על באפי השבוע

psynation

New member
יש גם כתבה בראש 1 ...

מעריב לנוער (שכתבו שם בעיקר שטויות) וגם השבוע יש כתבה בפנאי פלוס... כמובן שמיטל גלם מ"שולטת בשלט" כתבה אותה.

ענת333

New member
כתבות אחרונות בנושאי באפי

די, נמאס! כל הכתבות האחרונות שצצות להן לפתע בזמן האחרון מאז שהודיעו שבאפי חוזרת לחיינו! איפה כל הכתבים המעצבנים האלו היו בשנים שאף ערוץ לא טרח לרכוש את הסדרה? "כאילו, באפי זה הדבר הכי מגניב- תראו אפילו ביפ קנו אותה, אולי זה הזמן לעשות כתבה מגניבה על הסדרה?" שילכו הביתה, יראו סיינפלד וסקס והעיר, וישתקו

פתאום הכתבים התעוררו לחיים

למרות שיש לפחות כתבת אחת, מיטל גלם מפנאי פלוס שבכל הזמן הזה כתבה הרבה על באפי, על הקלטות, DVD, אנג´ל, ועל זה מגיע לה שבחים

Cyber Cat

New member
דבר אחד עיצבן אותי ביותר:

טוב, אחד הדברים, אבל זה הכי עיצבן: כיצד הוא מעז להשוות את באפי לאורלי ויינרמן? (רואים שאני לא כל כך מתה על אורלי ויינרמן...?) Love Cyber Cat
(שמתעצבנת נורא מהר...)

בקשה

ערוץ 10 עומד לדון מחר, יום א´, על גורלן של תוכניות סוף השבוע. אחת מהתוכניות שכנראה יעמדו לדיון היא "זינה הנסיכה הלוחמת". אני לא יודעת מה דעתכם על הסדרה, אבל אם אי פעם אהבתם מאד סדרה וחיכיתם בלי סוף שהיא תחזור אתם בטח יודעים מה ההרגשה (ובתור מעריצי "באפי", אני בטוחה שאתם יודעים בדיוק למה אני מתכוונת). עכשיו נסו לדמיין שאחרי שכל מיני ערוצים שיחקו אתכם משחקים לאורך זמן (קודם ערוץ 3 שלא הביא את העונה החמישית, אחר כך ערוץ 2 שבמשך מעל לשנה שיחק עם המעריצים "חם וקר" בקשר לעונה האחרונה) ערוץ חדש רכש את העונה האחרונה של הסדרה, לה ציפיתם יותר משנה, אבל הפסיק לשדר אותה כעבור חמישה פרקים. זה נורא מתסכל. לכן, אני משאירה כאן את מספר הטלפון והפקס של ערוץ 10 ומבקשת מכם שגם אם אתם לא צופים בסדרה בעצמכם, תתמכו בסדרה מתוך סולידריות עם צופיה. מי יודע, אולי אם המסר יהיה חזק וברור עכשיו זה יחסוך לכם עוגמת נפש עם הסדרות שאתם אוהבים בהמשך הדרך. תודה! מספר הטלפון: 03-6251555 מספר הפקס: 03-6251500 תשתדלו לעשות את זה כבר מחר, לפני שיהיה מאוחר מדי.

iDiT HP

New member
תגובה...

אני וחברה שלי, שתישאר אלמונית, מתכננות ללכת לאולפנים בנושא הזה!! כעיקרון היא כבר דיברה איתם על זה הטלפון... אבל אנחנו מתחילים לחשוב לארגן להם הפגנה אם הם לא יחזירו את הסידרה!! כל הרייטינג של הערוץ בא משם!! מי באמת רואה ערוץ 10? אני לא רואה... אני רק רואה שם זינה! וזה באמת מתסכל להפסיק אחרי 5 פרקים!! הבני *****!! :)

למעלה