Remmembered why Im Still Alive

The FCRZ

New member
Remmembered why Im Still Alive

שלום לכם חברס... אהה אין לי הרבה מה להגיד לכם חוץ מזה שהייתי בהופעה של פרל ג'אם... אז תאכלו את לבכם מוהאהאהאהאההאהאהאאההאעםאחגחשד
זה היה באמת אחד הימים הכיפים שהיו לי פה ופרל ג'אם היו במיטבם כמובן ויש לי טונות של תמונות וסירטונים (איך לעזאזל כותבים וידאו ברבים??) כי צילמתי חצי מההופעה.. ותצביעו ודר לכנסת!!!! וזהו ואין לי כח לשים עוד תמונות ולפרט כי כבר 2 בלילה אצלי אז אני אעשה את זה מחר...

Alice108

New member
../images/Emo2.gif|ממשממשמקנאה|

איזה כיף לך
איך היה? ספר חוויות..
ואני מקנאה!!!

everynormal

New member
אעעע כיף לך!!

אוף נו למה הם לא באים לארץ...אפילו קורנל כבר הספיק לבטל....איזה דיכאון איתם

everynormal

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה בטח יהיה שיא כשהוא יבוא לכאן כמו שהיה עם רוג'ר ווטרס אולי גם כשפרל ג'אם יהיו בני 60 פלוס הם יחליטו לבוא לארץ סופסוף וכולנו נבוא להופעה עם הילדים שלנו [הורג אותי מתי כל האמנים האלה נזכרים שקיימת מדינת ישראל להופיע בה למרות שזה לא הכי תקף לגבי פול מקרטני כי ידוע לי שהביטלס היו אמורים להופיע בארץ בתקופת השיא שלהם ולא יצא לפועל]

The FCRZ

New member
חחחח אם הוא לא מת עד עכשיו ולא ימות

עד ההופעה.. הוא בטח יביים את המוות שלו גדי לא להגיע ואז יביאו את יגאל שילו ויגידו "אהההההההה....!"

The FCRZ

New member
סט ליסט של ההופעה

הם לא ניגנו ג'רמי ובלאק אבל אני לא מאשים אותם.. אחרי 400 שנה לנגן אותו דבר זה בטח כבר מעיק והם ניגנו הרבה שירים חדשים יותר והרבה קאברים ד"א מישהו יודע אם השיר no more הוא שלהם או קאבר?? סט ליסט: Hard To Imagine, Save You, Why Go, All Night, Corduroy, Faithfull, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, Down, Unemployable, Given To Fly, Who You Are, Whipping, 1/2 Full, Even Flow, Present Tense, Daughter, Do The Evolution Encore 1: Love Reign O'er Me, W.M.A., Leash, Spin The Black Circle, Wasted Reprise, Porch Encore 2: No More, Crazy Mary, Comatose, I Believe In Miracles, Alive Encore 3: All Along The Watchtower, Indifference החלקים הכי טובים בהופעה לדעתי היו באלייב פרזנט טאנס, ווי גו, נו מור וגם בסוף כשהוא ניגן את אול אלונג דה וואטצ'טאוור אז בהתחלה הוא שאל "הכל בסדר שם בחלק האחורי? (כי גם מאחורי הבמה היו מלא אנשים)("ווואווו") בחלק האחורי (הוא התכוון לחלק הרחוק)("וווואוווו") בחלק השמאלי? (ווואוו) הימני? (וווואואואו) המרכזי (ווווווואו הוו הו) ואז הוא התחיל לנגן ופתאום כל האורות נדלקו וכל האולם נהפך לצבעוני בגלל החולצות של האנשים =] וזה היה אדיר אפשר גם לראות את זה ביוטיוב..

ved42

New member
איזה שירים

איזה סט ליסט אני גם רוצה הופעה עם כזה סט ליסט

Soon Forget

New member
No More שלהם

הוא טרי יחסית.. אדי כתב אותו לפני שנה ככה נראה לי. וואו איזה כיף לך.. סט ליסט ענק!! אתה צריך להודות לי על שהכרתי לך אותם (אם אני לא טועה) ושגרמתי בעקיפין לאחת החוויות המדהימות בחייך!

למעלה