Robert.J.Lang Organist, opus 363

barakboom

New member
Robert.J.Lang Organist, opus 363

משהו יודע איפה ניתן למצוא את הדגם הזה? לפי מה שהבנתי הוא נמצא ב OrigamiUSA Annual Collection 1999 אם משהו יודע איפה אפשר למצוא את המגזין הזה. או אם למשהו יש את הדגם הזה, אני אשמח מאוד (אני רוצה להכין אותו כמתנה) תודה מראש. ברק.

גילה או

New member
Robert Lang Pianist

שלום ברק, אין לי את הדגם ששאלת עליו אבל יש לי את הספר של לנג THE COMPLETE BOOK OF ORIGAMI ובו יש את הדגם PIANIST/ אני ניסיתי לקפל אותו מספר פעמים ולצערי לא הצלחתי .הדגם מתחיל ממלבן ביחס של1:3.874 וכל פעם הייתי צריכה להכין נייר חדש לקפל מימנו ובסוף התיאשתי והכנתי פסנתר כנף מתוך הספר בעברית של הרבין ואותו נתתי במתנה למי שתכננתי לתת. אשמח להשאיל לך את הספר ואם תצליח אולי אף ללמוד ממך. גילה.

barakfishel

New member
תודה, אבל בעייתי להשאיל.

אני לא רואה את עצמי בזמן הקרוב מגיע למרכז הארץ (אני גר בצפון). אני חושב שאני אכין שוב את ה Violinist של Takashi שוב. תודה.

זה שני דגמים שונים!

הפסנתרן והעוגבן הם לא אותו דגם (גם לא בשם). אני מניח שאפשר להזמין את הספר כנס של 99 במגוון אתרים באינטרנט, לא בטוח שזה יהיה זול אבל. את הפסנתרן קיפלתי פעם, ואני חייב להגיד שזה דגם לא נעים לקיפול... לא ממליץ לרוץ לקפל אותו. בקשר לעוגבן, לא קיפלתי אבל זה נראה דגם יפה מאוד!

למעלה