rsscalendar

• פותח הנושא naps
  • פורסם בתאריך

naps

New member
rsscalendar

פתחתי משתמש ב- http://www.rsscalendar.com (ההרשמה חינם...) ואני לא מצליח לקבל feeds בעברית, לא משנה איזה קידוד אני שם בהגדרות באתר. יש לכם אולי פתרון?

Master Boo

New member
../images/Emo26.gif

אתה לא מצליח לקבל בעברית לOK? האם אתה מקבל ג'יבריש בOK? האם כשאתה מדביק את כתובת הRSS בשורת הכתובת של IE אתה מקבל את התוכן כמו שצריך?

naps

New member
ברור שב- OK...

מה שבאנגלית אני מקבל בסדר. מה שבעברית מתקבל כג'יבריש. אני משתמש ב- FF, שכחתי לציין אתמול. באתר עצמו אני רואה את העברית. אם אני נכנס דרך ה- OK לאירוע בעברית, או אם אני מכניס את כתובת ה RSS בשורת הכתובת, אני לא רואה את העברית...

Master Boo

New member
ז"א

שהבעיה לא בOK, אלא בRSS עצמו אם הבנתי נכון. יש מקום שאתה כן מצליח לראות אותו בעברית? ואולי באתר rsscalendar יש מקום לקבוע את קידוד הRSS שלך? להגדיר לאתר שאתה משתמש בעברית?

naps

New member
יש מקום לקבוע את הקידוד

ולא משנה איזה קידוד אני בוחר, ב- OK אני רואה ג'יבריש. ניסיתי את סוגי העברית השונים וגם Unicode...

Master Boo

New member
אמרת שגם מחוץ לOK אתה רואה ג'יבריש

כשאתה מעתיק את זה לדפדפן?

Master Boo

New member
טוב זו בעיה של האתר

נרשמתי והכנתי feed והוא פשוט מוצג בג'יבריש. זו לא בעיה של OK- אתה מוזמן ליצור קשר עם האתר ולדווח להם על הבעיה. אביתר.

naps

New member
המממממ

גם אצלי- אבל לפעמים כן ולפעמים לא (ב- feed) חוץ מזה, נרשמתי ל- MyHommy כדי לנסות שם ושם חלק הוצג בעברית וחלק בג'יבריש (שזה כבר ממש מוזר.....!)

naps

New member
פתאום הופיע אחד המופעים היה בעברית כמו

שצריך אבל האחרים לא. ובכך מקרה אחרי רענון אחד זה חזר לג'יבריש (ב- OK...) ממש מוזר מה שהולך.

למעלה