s25e11

שינוי לגבי הדירוג

דניס יורדת למקום השלישי.

survivortvk3

New member

במילה אחת-באסה!

כלכך קיוויתי שאיכשהו יהיה מהפך ומייקל וליסה ישנו את דעתם או משהו כזה, לדעתי זה גם לא הכי נכון בשבילם ללכת עם מלקולם ודניס כשלמקולם יש אליל והם שניהם איומי חסינות רציניים בפיינל 4 במידה ויגיעו ארבעתם לשם, אבל אי אפשר לשפוט את המהלך בינתיים

היציאות של פנר הרגו אותי מצחוק במועצה
וחבל שככה סיים את המשחק השלישי והאחרון שלו, אבל הוא ללא ספק היה אחד השחקנים החזקים בעונה הזאת ואפילו שיפר את המשחק שלו בהרבה מהעונות הקודמות!

כרגע מלקולם הפייבוריט הכי גדול שלי ואני דיי מקווה שינצח, גם מייקל התחבב עליי בזמן האחרון
ואבי וקרטר חמודים סה"כ ולא כאלה נוראיים

דירוג:
פנר
מייקל,מלקולם,אבי,קרטר
דניס
ליסה

Lhuna1

New member

חחחח פנר במועצה היה קורע, וגם ביציאה שלו

אבל עצוב לי מאוד שהודח. למרות שרוב העונה אהבתי מאוד את דניס, בפרקים האחרונים התאהבתי בו וקצת העדפתי שהוא ישאר על פניה (למרות שגם הדחה שלה היתה עצובה).

שעשע אותי גם לראות שזה היה מייקל שצייר לו לב עם חץ על הפתק הדחה חחחח

אין ספק שהעונה היתה הבחירה המוצלחת ביותר של שחקנים חוזרים עד עכשיו.

חלק מההנאה שלי העונה זה בזכות יחסית הרבה שחקנים "מבוגרים" שהגיעו רחוק (ליסה, דניס, מייקל ופנר).

bamboozled

New member

פנר הוא בחירה מעולה אבל סקופין יחסית משעמם וראסל ראסטות בכלל השורד החוזר הכי גרוע מאז פיירפליי

Lhuna1

New member
חחח בכלל שכחתי שהיה ראסל ראסטות

נכון הוא באמת היה גרוע. ובחיי שלקח לי עכשיו חצי דקה להבין על מי אתה מדבר. שכחתי שהיה גם שבט מאטסינג בהתחלה

אבל סקופין

למרות שאני יכולה להבין למה הוא משעמם אותך.

amir6661

New member

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!111
זה קרה באיחור של 4 פרקים, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם. העלוקה הטלוויזיונית הקרויה פנר יצאה מחיינו
אבי צוחקת לכולם בפרצוף, אבי זוכה ביתרון, אבי זוכה בחסינות, דניס מושפלת, ההדחה של פנר, פנר מושפל
איזה רצף של רגעים מענגים באותו פרק
אני לא חושב שנהניתי ככה מאז ההדחה של טרוי בעונה הקודמת
פנר התחיל את העונה כאפס, המשך להיות אפס וסיים להפתעת כולנו... כן, כאפס. זה לא "טעות אחת", זה לא "חוסר מזל", זה משחק גרוע מהרגע הראשון שבו דרכה כף רגלו על האי. וזאת הסיבה שאף שחקן לא צריך לחזור לפעם שלישית, ובטח לא אחרי שהוא כבר הושפל בעונות הקודמות שלו וגם ככה חסר סיכוי. נשאר לי רק לקוות לא לראות אותו על המסך שלי יותר לעולם

mmeny

New member

למה זה נראה כאילו תפרו לאבי-מריה את המשימה האחרונה במשימה?
אין לה כוח,אתלטיות,שכל,פאזלים,כלום.
הדבר החידי שהיא יכלה לנצח זה לשבת במקום צר ולפרום חבלים,
לגברים גדולים דוגמת פנר

B R A Y E R

New member
מנהל

ובשביל כאלו כמו קרטר או דניס שיכלו להגיע לשלב האחרון ולהסתדר מולה הוסיפו את טוויסט המשקולת.
אני לא חושב שמעולם בתולדות הישרדות לא היה כזה ייתרון גדול בעזרת המכירה הפומבית, וכש2 השלבים הראשונים קשורים אחד לשני והשלב האחרון לא קשור בגרוש.

mmeny

New member
משהו מריח לי לא טוב

אבי חסרת כל יכולות זוכה בחסינות לפני ההדחה שלה, פנר -מועמד בטוח להדחה זוכה בחסינות בפעם הראשונה ב3 הישרדויות...............מריח לי חשוד,מריח לי משימות עם יתרון למתמודדים שבסיטואציה גרועה

amir6661

New member

זאת לא בהכרח התערבות
מישהו זוכר את הניצחון של שי אן בעונה 8 בדיוק כשהיא הייתה צריכה? היא ניצחה במשימה פיזית לגמרי שלכל אחד מהברית של רוב היה יתרון ברור עליה, והיא בכל זאת הצליחה. למוטיבציה של אנשים יש לפעמים השפעה הרבה יותר גדולה על הביצועים שלהם מאשר ליכולות הפיזיות. גם הזלזול של שאר השבט בסיכויים שלהן לנצח גרם להם להשקיע פחות

וואי, מה יש לכולם מליסה? זה ממש הזוי לקרוא את כל התגובות השונאות פה

mmeny

New member

אני לא אוהב את הצדקנות שלה,האובר פוקוס שהיה עליה וסה"כ היא דיי נגררת.
יש לה את הראש למשחק אבל לא את היכולת לבצע,לדעתי היא הייתה צריכה להקים עם פנר וסקופיין שליישיה.
היא בנאדם טוב עם מניה דיפרסיה קלה

Double U

New member
אנחנו לא מפרגנים פה

אין לי בעיה עם זמן מסך, הבעיה היא שהזמן מסך הזה לא מוצדק. היא לא עושה כלום! בעיקר בוכה על מר גורלה (כרגע זה נראה כאילו היא בגמר, פשוט מסכנה
)

אנחנו דווקא מאוד מפרגנים

אבל רק לדוגמניות סוג ח' שמנסות להיות אסטרטגיות וכושלות

למעלה