Save As

Tali1912

New member
Save As ../images/Emo8.gif

היום כל מסמך כל קובץ שחשוב לכם אתם ישר מבצעים לו שמירה וגיבוי בדיסק און קי או על סידי. מה לגבי שימור אתרים בפאן האישי, דברים ששמרתם מאז הילדות ולא תזרקו בחיים או שתעבירו אותו לדור הבא. דוגמאות: ספר זכרונות, פרימוס, מכתבים מאהוב
,פטיפון ישן,תקליטים,טרנזיסטור. תכשיטי זהב. בפאן הציבורי איזה אתרים אתם חושבים שצריך לשמר ולא להרוס, איזה אתרים שנהרסו הייתם מוכנים להחזיר את הגלגל אחורה. לאיזה מקומות בארץ אתם מתגעגעים ויש לכם זכרונות משם. איזה מוצרים או דברים מהעבר הייתם רוצים שיעשו קאמבק? דוגמאות: לא מזמן עיתון פילון לילדים עשה קאמבק אני למשל הייתי רוצה שיחזירו את חידון הסמלים <הלו,עורכי עיתונים ...תחשבו על זה!!> ראיתי שהחזירו את הסוכריה מחליפת צבעים,הייתי רוצה שיחזירו את המשחק קליק-קלאק

וואוו - שאלות מדהימות !

במישור האישי - כל העניבות של ה"צופים" שמורות אצלי עדיין..., מכתבים מחברות/חברים/חניכים/חיילים שלי, ספר זכרונות, עיתון ביה"ס/עיתון קורסים שונים בצבא ועוד היד נטויה... במישור הציבורי - נקודה רגישה מאוד אצלי ! כועסת בכל פעם שאני שומעת שעומדים לנגוס בעוד בית ישן/מבנה/שמורה, לטובת מפלצת בניה חדשה מכל סוג שהוא. הבירושלים לדוגמא, מחקו לגמרי שכונה שנקראה ממילא, ובמקומה יש עכשיו שכונת רפאים. אפילו על הבית שהתגורר בו הרצל כשבא לבקר בארץ, לא ריחמו... נדמה לי ששמו שם רק "ציון" וזהו. לאיזה מקומות בארץ אתם מתגעגעים - האמת ? אין דבר כזה. הילדים שלנו ירשו מאיתנו את אהבת הארץ ובכל המקומות שביקרנו כשהיינו קטנים - הם היו/יהיו. דברים שהייתי רוצה שיחזרו מהעבר ? - כל תוכניות הילדים התמימות והיפות שמשודרות עכשיו בשידורים חוזרים, מצעד צה"ל ביום העצמאות, יש עוד הרבה... קליק קלאק - יש אחד כזה עדיין אצל ההורים שלי... איך קראו למשחק הזה עם הכדור באמצע חבל עם שתי ידיות בשני הצדדים ?

Tali1912

New member
קראו למשחק

גו אין - GO IN נראה כמו זה בתמונה, אבל בזמנו זה נראה הרבה יותר טוב ואיכותי לא כמו בחנויות הכל ב $

למעלה