Schitt's Creek שרשור לדבר על הסדרה

didalf

Well-known member
אוף די תגיעי לזה כבר כי זה כזה
אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!

אני לא יכולה, אני כותבת את זה בצד ושומרת לפרסם בפורום אחרי שתגיעי כי לא סומכת עליך וגם לא על אחרים,
:-D:-D:-D:-D:-D

אבל אני לא יכולה יותר עם פטריק ודיוויד זה המערכת יחסים הכי 😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|

שראיתי כבר הרבה הרבה הרבה זמן...
אני כולי עם חיוך מרוח על הפרצוף בכל סצינה שלהם ביחד מתחילת העונה אבל עכשיו כשהוא שר לו את השיר בערב כשרונות בחנות אני נמסה ברמות שאי אפשר להכיל יותר......
כלומר אני ידעתי שזה הולך להיות מקסים בניגוד לחששות של דיוויד שזה יהיה מביך, כי פטריק הוא מושלם בכל רגע ובכל דבר (והחיוך שלו הורס לי את הבריאות), אבל עדיין כשהוא התחיל לשיר זה צמרמורת ואני צופה בזה עכשיו שוב פעם תוך כדי כתיבה.
יאווו כןן אני מתההההההההההה|מאוהב||מאוהב||מאוהב|
כן היה ברור שהוא הולך לשיר יפה אבל מה זהההה נמסתייי|מאוהב| אני יכולה להתחתן עם פטריק בעצמי??|מאוהב| היה לי חיוך טיפשי על הפרצוף כל הסצנה ויש מצב דמעה של אושר ויאוו רולנד וג'וסלין סתמו מה אתם הורסים??? אפילו מוירה משתיקה אותם כי למי אכפת תראו איך הוא שר|מאוהב| והחיוך של דיוויד|מאוהב|
רגע זה שיר החודש הסודי שלך?

וחוץ מזה עוד אהבתי בפרק את איך שזה התפתח לזה שזה מרגיש כאילו שג'וני ושאר המשפחה "מאמצים" את סטיבי, ואני ממש אוהבת את השותפות שלה עם ג'וני במלון והיחסים שלו איתה.
לגמרי|כן| אוח וזה שהם קראו למלון בשמות של שניהם|לב|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
ועכשיו אחרי שראיתי את פרק 7 אני די שופט את פאטריק בחומרה על כך שהוא עשה מזה כאילו קטע ולא ניצל את ההזדמנות לספר לדייויד שהוא היה מאורס בעבר.
הוא די צחק על דייויד אז בקטע הזה, לא באמת עשה מזה קטע.
בכללי לא הבנתי מה הביג דיל בזה שהוא היה מאורס פעם אם הוא נפרד ממנה לפני שהוא אפילו פגש את דיוויד?
וזה שהוא אומר "כלום לא הרגיש נכון עד שפגשתי אותך והבנתי מה זה כשמשהו מרגיש נכון"|מאוהב| (ציטוט חופשי למדי)

אני לא יודעת מה אתה מוצא מוזר בפטריק, הוא לדעתי הבנאדם הכי נורמלי שם.
|כן|

העניין עם אלכסיס וטד כבר קצת יותר מידי נמתח. אני לא מבין איך בעונה 1 עברנו מכלום להצעת נישואים, אבל מאז עונה 2 יש רק מתח מיני לא ממומש.
חחח דווקא עכשיו כשזה מתח מיני לא ממומש ונראה שאלקסיס באמת מאוהבת בו אני יותר בעד.

קצת מרגיש כאילו אין כל כך מה לעשות עם סטיבי והיא כל הזמן חוזרת לסוג של מרמור.
שששששש סטיבי היא מותק!!!|לב|

ואני עדיין לא אוהב את רולאנד.
אני גם לא אוף איזה מטרד|פנים|

לעומת זאת עם הזמן אני יותר ויותר מערך את בוב ואת... השניה שעובדת במועצה.
בוב לא כזה אבל כן רוני/ורוניקה. היא מצחיקה אותי עם הציניות שלה.

didalf

Well-known member
ההודעות שלך באמת נטולות אימוג'ים באופן פושע.
אבל אנחנו רגילים לקור שלך.
|כן|ממשB-|

*רק בסוף קלטתי שזה בעצם היה אותו שיר. זה נשמע כל כך שונה.
אני גם:-D רק בפזמון כי זאת השורה היחידה שאני מכירה מהשיר הזה "יו סימפלי דה בסט". לקח לי זמן להבין בכלל שזה מה שפטריק שר וגם אז לא הייתי בטוחה.

אי אפשר לא להתמוגג מזה כי זה הקטע הכי מתוק בהיסטוריה של הקטעים המתוקים.
|כן||מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
אני יכולה להתחתן עם פטריק בעצמי??|מאוהב|
קחי מספר, אני מאוהבת בו כבר... כמה ימים! |מאוהב||מאוהב||מאוהב|

היה לי חיוך טיפשי על הפרצוף כל הסצנה ויש מצב דמעה של אושר
כן, אני מצאתי את עצמי עם החיוך הטיפשי הזה גם כל פעם שאני צופה בזה.

רגע זה שיר החודש הסודי שלך?
|כן| ברור!

והחיוך של דיוויד|מאוהב|
כן!
smilesing.jpg

בכללי לא הבנתי מה הביג דיל בזה שהוא היה מאורס פעם אם הוא נפרד ממנה לפני שהוא אפילו פגש את דיוויד?
גם אני לא לגמרי מבינה את זה.
מה שכן אני יכולה להבין זה את הכעס אחרי שהסתבר שהיא בכל השבועות/חודשים האחרונים מנסה לחזור אליו, שזה אומר שהיתה ביניהם תקשורת שאת כולה הוא הסתיר מדיוויד, שזה אני לגמרי מבינה שיכול לערער את הבטחון, שאקסית מתקשרת/מסמסת לבן זוג שלך והוא מסתיר את זה תקופה ארוכה.

אני גם לא אוף איזה מטרד|פנים|
בניגוד לשניכם רולנד בשלב זה כבר יותר מצחיק אותי (למרות שכן חלק מהזמן עדיין מעצבן)

בוב לא כזה אבל כן רוני/ורוניקה. היא מצחיקה אותי עם הציניות שלה.
רוני אכן חמודה גם.
הרגע שבוב הכי הצחיק אותי עד לפה היה בעונה 1 או 2, כשג'וני עובד אצלו מהמוסך ויש איזה קטע שבוב מסתבך עם המילה להגיד משהו על זה שג'וני יהודי כי הוא חושב שאסור להגיד Jewish ואחרי הפעם השניה ג'וני אומר לו
Jewish? It's OK Bob, you can say it
והוא עונה
It feels like a swear word
what's the other one you can't say?

didalf

Well-known member

אני מאוהבת בו כבר... כמה ימים! |מאוהב||מאוהב||מאוהב|
:-D:-D

הרגע שבוב הכי הצחיק אותי עד לפה היה בעונה 1 או 2, כשג'וני עובד אצלו מהמוסך ויש איזה קטע שבוב מסתבך עם המילה להגיד משהו על זה שג'וני יהודי כי הוא חושב שאסור להגיד Jewish ואחרי הפעם השניה ג'וני אומר לו
Jewish? It's OK Bob, you can say it
והוא עונה
It feels like a swear word
what's the other one you can't say?
חחחחחח כן:-D

Lhuna3

Well-known member
אוקיי אין המון מה לכתוב עליו, אבל בכל זאת זה עוד שלב בהתפתחות של אלקסיס, שמקבלת כרטיס יציאה מהעיירה בחזרה לחיי העושר עם החברות הישנות שלה, אבל בוחרת לוותר ולהשאר שם עם משפחתה וגם להמשיך במה שהתחילה לבנות לעצמה לבד מבחינת קריירה.

אבל החברה שלה עם כמה שהיא איומה גם נורא הצחיקה אותי.
במיוחד כשהיא כל הזמן מלכלכת על אלבני, שאנחנו אפילו לא יודעים מי זאת מבין שתי הבחורות שאיתה, ואז יש את הרגע שהיא אומרת לאלקסיס
I can't wait to fire her
I'm her best friend
so here's my card...
איך שהיא אומרת את זה, זה נורא מצחיק.

היא גם נורא מוכרת לי מצד אחד אבל עברתי על הפילמוגרפיה שלה ואין לי מושג מאיפה, וזה נכון אגב להמון שחקנים בסדרה!

didalf

Well-known member

היא גם נורא מוכרת לי מצד אחד אבל עברתי על הפילמוגרפיה שלה ואין לי מושג מאיפה, וזה נכון אגב להמון שחקנים בסדרה!
חח גם לי! אבל לפי IMDB היא הייתה כמה פרקים בבחורה החדשה אז כנראה משם, לא יודעת אם ראית את זה.

וחוצמזה |כן| להכל.

Lhuna3

Well-known member

חח גם לי! אבל לפי IMDB היא הייתה כמה פרקים בבחורה החדשה אז כנראה משם, לא יודעת אם ראית את זה.

וחוצמזה |כן| להכל.
כן, יש מצב טוב שזה משם! ראיתי את הסדרה הזאת באופן חלקי אבל נדמה לי שאת רובה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את עונה 4 (כולל פרק הכריסמס שנקרא פרק 00 או פרק 13, אבל בכל מקרה מתרחש אחרי פרק 12)
הסיפור של טד ואלכסיס היה מקסים.
אני קצת צדקתי שהסיפור שלהם קודם על ידי חזרתו הפתאומית של מט, אבל אני שמח שזה לא שאלכסיס ממש חזרה להיות איתו ואז טד קינא כפי שחשבתי, אלא שהחזרה של מט דחפה את אלכסיס להצהיר את אהבתה.
*קצת מצחיק שמט חזר בשביל הלידה של אחיו, אבל בסוף לא נראה בכלל בפרק ההוא למרות שעסקו מאוד בעניין זה שאין מישהו אחר עם ג'וסלין מלבד מוירה.
אני שמח שזה לא נמתח לעוד עונה עד שטד מחליט שהוא גם אוהב את אלכסיס. מאוד אהבתי את השיחה שלו עם דייויד וגם את איך שהוא התיישב מולה במשחק הזוגות.

כמובן שגם דייויד ופאטריק היו חמודים מאוד עם הצהרות האהבה שלהם. אבל יחסית עסקו בהם פחות, אז אני מקווה להרבה יותר דגש עליהם בעונה הבאה.

פרק הכריסמס היה חמוד מאוד, אם כי באמת ג'וני מגוחך שהוא מתעצבן עליהם על כך שהם לא מתלהבים לעזור למסיבת כריסמס שהוא החליט עליה בשניה אחרונה. ומהבחינה הזאת קצת חבל לי שבסוף כן עשו בשבילו את החגיגה.
אבל אין מה לומר, כמובן זה יצא חמוד.
אהבתי גם את הזכרונות לחיים הישנים שלהם.
זה בעצם מדהים שעד כה לא עשו את זה בסדרה הזאת.

כל העניין עם יצירת השבוע רווקים כאירוע של העיירה והמעורבות של הרבה דמויות בזה לאורך כמה פרקים - מאוד מזכיר לי עלילות של מחלקת גנים ונוף.

didalf

Well-known member
סיימתי גם עונה 4, לא מאמינה שראיתי כ"כ הרבה פרקים היום|בוקס|

אני עדיין לא מעיזה לכתוב לכם פה בפירוט, אבל העונה הזאת היתה הדבר הכי מענג והכי ממיס והכי
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
בעולם אוף!!!!!!!!!!!!!!!
אני מתה על.................................................................. |!||!||!||!||!||!||!||!| |!||!||!||!||!||!||!||!| |!||!||!||!||!||!||!||!| |!||!||!||!||!||!||!||!| |!||!||!||!||!||!||!||!|
(לא יכולה לכתוב פה כי אתם קרציות ותכנסו לזה)
חחח לא מאמינה שאת זה החבאת ממני:-D ואני כבר חזרתי אחורה לשרשור לראות מה כתבת. (עד כדי כך לא סומכים עלי פה;-()

הסיפור של טד ואלכסיס היה מקסים.
כן עכשיו אהבתי אותם, כשהרגשתי שיש שם משהו אמיתי. כי בעונה 1 זה היה סתם, הוא היה עשיר וטמבל והיא בבירור נמשכה למאט. עכשיו מערכת היחסים שלהם התפתחה לאט יותר ואמיתי יותר ויפה יתר. הקטע במשחק שהוא ישב מולה היה ממש חמוד|מאוהב|
כשמאט חזר כן קצת בעצם רציתי שהם יחזרו שוב אבל לא משנה. וכן אני גם תהיתי איפה הוא כשג'וסלין ילדה. מה שמזכיר לי - באיזה גיל לעזאזל היא ילדה את מאט?? הוא בן איזה 30 לא? איך היא בהריון שוב?

כמובן שגם דייויד ופאטריק היו חמודים מאוד עם הצהרות האהבה שלהם.
כאלה חמודיםםםם נמסתייי|מאוהב||מאוהב||מאוהב| אני מתה על איך פטריק מכיל את כל הטרלול של דיוויד ורק רואה את זה כחמוד ולא נלחץ גם אלא מרגיע אותו והופך סיטואציות מביכות לחמודות.

כל העניין עם יצירת השבוע רווקים כאירוע של העיירה והמעורבות של הרבה דמויות בזה לאורך כמה פרקים - מאוד מזכיר לי עלילות של מחלקת גנים ונוף.
בכללי הסדרה קצת מזכירה את מחלקת גנים ונוף, אם רוצים להשוות אותה לאיזה סדרה. עיירה קטנה עם מלא אנשים מוזרים והרבה יותר לב ממה שהייתם מצפים בהתחלה.

פרק הכריסמס היה חמוד מאוד
כן, הצליח להיות קיטשי במידה הנכונה. הוא היה ממש על הגבול של קצתתתת יותר מידי קיטש אבל עדיין היה ממש חמוד.
כמובן שהיה צפוי שהם יארגנו בסוף מסיבה בלעדיו.
מה שהביא אותי לעוד תהיה כשהיה שלג בחוץ - הסדרה הזאת לא מתרחשת בקנדה??? למה תמיד קיץ שם?? וכאילו בבירור עברו במהלך העונה כמה חודשים. איךך תמיד קיץ??? זה קנדה אין להם איזה יום קיץ בשנה?? למה לא קפוא שם רוב הסדרה??? זה ממש מציק לי:-D
וגם הייתה חנוכיה מלאה כי כמובן שאמריקאים (וגם קנדים מסתבר?) חושבים שכריסמס וחנוכה תמיד ביחד (אם כי היוצרים כן יהודים לא? הם לא צריכים לדעת את זה?).

Lhuna3

Well-known member
:-D חחח כן פחדתי ממך והאמת שגם חששתי שניק יכנס.

כן עכשיו אהבתי אותם, כשהרגשתי שיש שם משהו אמיתי.
גם אני!

כשמאט חזר כן קצת בעצם רציתי שהם יחזרו שוב אבל לא משנה.
רק אני חושבת שמשהו במראה שלו (עוד מאז עונה 3) נהרס? אני לא בדיוק מבינה אם הוא באמת השמין בפנים או שזה משהו שונה בתסרוקת ובזקן שגורם לו להיראות כך, אבל בפרק הזה הוא ממש היה כבר לא חתיך בעיני.

באיזה גיל לעזאזל היא ילדה את מאט?? הוא בן איזה 30 לא? איך היא בהריון שוב?
שאלות מצוינות. כלומר זה לא נראה לגמרי בלתי אפשרי (נגיד שהיא ילדה אותו בגיל 15 ועכשיו היא בת 45, עדיין יכול לקרות עקרונית) אבל תמוה.

אלה חמודיםםםם נמסתייי|מאוהב||מאוהב||מאוהב| אני מתה על איך פטריק מכיל את כל הטרלול של דיוויד ורק רואה את זה כחמוד ולא נלחץ גם אלא מרגיע אותו והופך סיטואציות מביכות לחמודות.
|כן||כן| בול |מאוהב|

והרבה יותר לב ממה שהייתם מצפים בהתחלה.
כל כך.

הסדרה הזאת לא מתרחשת בקנדה???
חחח כן לא יודעת לגבי המזג אוויר, אולי העונות כל פעם מתרחשות בקיץ שלהם. אבל שמחה שאת נוגעת בזה, כי עד סוף עונה 1 או 2 בכלל לא שמתי לב שזו סדרה קנדית, הם נראים לי לגמרי אמריקאים, וכשאני חושבת על זה אז ג'וסלין היא היחידה שהחיתוך דיבור שלה נשמע לי קנדי.
חוץ מזה, ומהפרק שראיתם עם האמיש (למרות שיש גם בארה"ב), יש רק עוד רגע אחד קטן בסדרה שהרגיש לי קנדי (לא חושבת שזה ספוילר להגיד דבר כזה, וזה בכל מקרה משהו קטנטן ומשני, אבל מעניין אותי אם גם אתם תחשבו ככה).
אהבתי גם את הזכרונות לחיים הישנים שלהם.
זה בעצם מדהים שעד כה לא עשו את זה בסדרה הזאת.
נכון, רק כשעשו את זה פה אז פתאום חשבתי על זה שלא ראינו כלום מלפני כן.

didalf

Well-known member
רק אני חושבת שמשהו במראה שלו (עוד מאז עונה 3) נהרס? אני לא בדיוק מבינה אם הוא באמת השמין בפנים או שזה משהו שונה בתסרוקת ובזקן שגורם לו להיראות כך, אבל בפרק הזה הוא ממש היה כבר לא חתיך בעיני.
וואי כן!
נראה לי שהוא באמת השמין בפנים זאת הבעיה.

חחח כן לא יודעת לגבי המזג אוויר, אולי העונות כל פעם מתרחשות בקיץ שלהם. אבל שמחה שאת נוגעת בזה, כי עד סוף עונה 1 או 2 בכלל לא שמתי לב שזו סדרה קנדית, הם נראים לי לגמרי אמריקאים, וכשאני חושבת על זה אז ג'וסלין היא היחידה שהחיתוך דיבור שלה נשמע לי קנדי.
חוץ מזה, ומהפרק שראיתם עם האמיש (למרות שיש גם בארה"ב), יש רק עוד רגע אחד קטן בסדרה שהרגיש לי קנדי (לא חושבת שזה ספוילר להגיד דבר כזה, וזה בכל מקרה משהו קטנטן ומשני, אבל מעניין אותי אם גם אתם תחשבו ככה).
אני יודעת שזאת סדרה קנדית כי קראתי את זה, אחרת לא הייתי מרגישה הבדל:-D לא יודעת מה ההבדל בכלל חוץ מזה שקנדים אמורים להיות מנומסים יותר:-D
והקטע שכל עונה מתמשכת כמה חודשים. כאילו נגיד כשדיוויד ופטריק חגגו 4 חודשים. או כל התקופה של אלקסיס בתיכון ואז כשהיא עשתה תואר (אפילו אם זה היה רק סמסטר אחד). בשלב מסויים אמרו שמאז X כלשהו שאני לא זוכרת מה הוא עברו 6 חודשים אבל זה משהו שקרה בעונה. קיצר לא יכול להיות שכל הזמן קיץ שם, זה לא ישראל!

Lhuna3

Well-known member
והקטע שכל עונה מתמשכת כמה חודשים. כאילו נגיד כשדיוויד ופטריק חגגו 4 חודשים. או כל התקופה של אלקסיס בתיכון ואז כשהיא עשתה תואר (אפילו אם זה היה רק סמסטר אחד). בשלב מסויים אמרו שמאז X כלשהו שאני לא זוכרת מה הוא עברו 6 חודשים אבל זה משהו שקרה בעונה. קיצר לא יכול להיות שכל הזמן קיץ שם, זה לא ישראל!
אז את כנראה צודקת. טוב נאשים את ההתחממות הגלובלית :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, עלילת הסדרה אמורה להיות בקנדה?
זה מרגיש לי ממש לא נכון, אבל אני באמת לא מצליח לחשוב על סיבה מסויימת.
אתן בטוחות שזה לא פשוט מצולם בקנדה ומתרחש בארה"ב? (כמו הרבה סדרות)

בכל מקרה, עד כמה שידוע זה לא שבקנדה החורף הוא ממש ארוך, החורף הוא פשוט חזק יותר מאשר בחלק גדול מארה"ב.

Lhuna3

Well-known member

בכל מקרה, עד כמה שידוע זה לא שבקנדה החורף הוא ממש ארוך, החורף הוא פשוט חזק יותר מאשר בחלק גדול מארה"ב.
כן, העיירה היא בקנדה.
אין שם באמת שום דבר ממש מובהק. אבל מויקיפדיה:
Daniel Levy decided to make the location of Schitt's Creek vague, but in August 2018 said that it is in Canada.

didalf

Well-known member

אני פשוט קראתי שזאת סדרה קנדית, כלומר הופקה ושודרה ע"י רשת קנדית ורק אחכ גם ברשת קטנה בארה"ב (ואז גם בנטפליקס) אז הנחתי שזה אומר שהיא גם מתרחשת בקנדה.

didalf

Well-known member
עד 505

אממ אין לי כזה הרבה מה להגיד רק מציינת לאן הגעתי:-]

דיוויד ופטריק עדיין חמודים|מאוהב|
למה בעצם הם לא עוברים לגור ביחד? הם כבר איזה שנה ביחד (ג'וסלין אמרה שהיא לא ישנה 8 חודשים מאז התינוק והוא נולד בסוף עונה 4), כנל אלקסיס וטד. לא נמאס להם לגור ביחד באותו חדר ליד ההורים שלהם?

פרק המסיבה היה חמוד למדי. מצחיק אותי תמיד בסדרות שיש להם צורך ב THEME למסיבות ושגם כולם אשכרה מקפידים על הלבוש:-D

אוף היו הרבה וואן ליינרים שהצחיקו אותי ושכחתי מה הם|פנים|

לונה אם יש לך דברים שכתבת בצד ויזכירו לי דברים שרציתי להגיד זה יהיה נחמד:-D

Lhuna3

Well-known member
למה בעצם הם לא עוברים לגור ביחד? הם כבר איזה שנה ביחד (ג'וסלין אמרה שהיא לא ישנה 8 חודשים מאז התינוק והוא נולד בסוף עונה 4), כנל אלקסיס וטד. לא נמאס להם לגור ביחד באותו חדר ליד ההורים שלהם?
כן אני גם חשבתי בפרקים האלו שזה ממש מוזר שדיוויד ואלקסיס ממשיכים לגור בחדר שלהם במלון במקום עם הבני זוג שלהם, לפחות בפרקים 4 ו-5 סופסוף ראינו אותם ישנים אצל פטריק וטד בהתאמה.
אני ממש אהבתי את פרק המסיבה, שהיתה מאוד סקסית |מאוהב| טד היה בה ממש חתיך וחמוד בתור שיכור עם ה-big guy לכל אחד, וזה היה מתוק כשהוא נישק את דיוויד ואז פטריק היה חמוד כשהוא מודה שהוא מקנא |מאוהב|
וטד גם היה חמוד בסוף במיטה כשהוא צוחק קצת על אלקסיס.

פחות חשוב אבל עדיין גם חמוד בעיני היה הקטע שג'וני מתנדב לשמור על התינוק של ג'וסלין ורולנד, ומוירה הכי לא בעניין של ה-BEBE אבל בסוף בכל זאת נשארת ותומכת בו.

בפרק 3 היה מאוד מצחיק הקטע בהתחלה שריי כל הזמן נכנס להם לחדר, ואח"כ נורא כיפי שהם מחפשים דירה ביחד, אבל קצת מבאס כשפטריק מבהיר שהוא התכוון לדירה רק לעצמו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לרגע פחדתי שעקפת אותי
ואז בדקתי וראיתי שאני בפרק 5X08

אז...
גם לי מוזר שאלכסיס ודייויד ממשיכים לגור יחד.
אם פאטריק יכול להרשות לעצמו דירה קטנה משל עצמו אז הגיוני שגם דייויד יכול.
זה נראה לי שילוב של שני דברים:
1. מבחינת הסדרה זה ישנה הרבה ויהיה פחות מצחיק כשהם כבר לא יגורו יחד.
2. למרות שהם בחיים לא יודו בזה, נראה לי שאלכסיס ודייויד נהנים לחלוק חדר.

יש את הפרק שרולנד משאיר את התינוק שלו עם דייויד בלי שום התרעה וזה די מצחיק עם זה שגם הוא היה מאוד שותף לכל החששות על להשאיר את התינוק עם ג'וני.

אהבתי את הקטע שטד מנשק את דייויד ואת הקנאה בעקבות זה.
*בכלל טד היה חתיך בפרק הזה.
חזרו שוב לעניין הקנאה בפרק שבו דייויד האדיוט מעודד את פאטריק לצאת עם מישהו אחר. לפחות זה הסתיים בצורה מתוקה.

היה נחמד שלסטיבי הייתה סוף סוף מערכת יחסים חדשה ואז בפרק 8 היה כל כך עצוב כשזה לא הלך. נורא ריחמתי עליה.
אני מניח שיגלו שהיא באמת שרה יפה, אבל זה מגוחך מאוד שמוירה פשוט נתנה לה את התפקיד הראשי במחזמר.
...
אין לי שום ידע על קברט אבל זה גורם לי לתהות אם פאטריק וסטיבי יצטרכו להתנשק שם. כי ממש אין לי כוח לעוד עלילת קנאה.

למעלה