Schitt's Creek שרשור לדבר על הסדרה

Lhuna3

Well-known member
אוקיי הם חמודים ברמות שאני לא יכולה איתם :love: הרגו אותי גם בסצינה בחנות וגם בדירה של סטיבי כשג'ייק מופיע ומנשק את דיוויד על השפתיים גם חחח ופטריק מגלה שהם היו סוג של שלישיה איזה תקופה :-D

Lhuna3

Well-known member
עוד סצינה נהדרת של אלקסיס בפגישה עם הת'ר כאשר היא בבירור מאוהבת בטד וכל הרגע הזה כל כך מביך ועצוב בשבילה, ובתוך כל זה היא מצליחה גם להשאר מקסימה ונדיבה וגם לנצל את המצב בשביל לעזור לדיוויד להשיג עסקה טובה.
איזו מלכה מתוקה! 👑

Aranel Nenharma

Well-known member
שימו לב שבעונה הרביעית יש פרק 13 ספיישל כריסמיס.
אני קיבלתי את העונה מהדודים במכה ולא היה כלול שם פרק 13, במקרה ראיתי בimdb
אז שימו לב שיש 13 פרקים בעונה 4

Lhuna3

Well-known member
שימו לב שבעונה הרביעית יש פרק 13 ספיישל כריסמיס.
אני קיבלתי את העונה מהדודים במכה ולא היה כלול שם פרק 13, במקרה ראיתי בimdb
אז שימו לב שיש 13 פרקים בעונה 4
|כן| גם מהדודים שלי צריך היה להשיג אותו בנפרד ורק כי בדקתי את הפרקים בויקי ראיתי.
אז שימו לב ניק ועדי: פרק 4X13 נקרא
"Merry Christmas, Johnny Rose"
ואצלי משום מה גם שם הקובץ שלו היה S00E09

Lhuna3

Well-known member
כי ניק מתקמצן עלינו בתגובות :mad: והוא בטח כבר התקדם.
אחרי הפרק הזה כבר לא יכולתי לא להוציא אבל פחדתי שעדי תקרא אז כתבתי את זה בצד אחרי הצפיה ושמרתי, ואני מעתיקה לפה עכשיו:

אוף די תגיעי לזה כבר כי זה כזה
אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!

אני לא יכולה, אני כותבת את זה בצד ושומרת לפרסם בפורום אחרי שתגיעי כי לא סומכת עליך וגם לא על אחרים,
אבל אני לא יכולה יותר עם פטריק ודיוויד זה המערכת יחסים הכי 😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|😍 |מזיע|

שראיתי כבר הרבה הרבה הרבה זמן...
אני כולי עם חיוך מרוח על הפרצוף בכל סצינה שלהם ביחד מתחילת העונה אבל עכשיו כשהוא שר לו את השיר בערב כשרונות בחנות אני נמסה ברמות שאי אפשר להכיל יותר......
כלומר אני ידעתי שזה הולך להיות מקסים בניגוד לחששות של דיוויד שזה יהיה מביך, כי פטריק הוא מושלם בכל רגע ובכל דבר (והחיוך שלו הורס לי את הבריאות), אבל עדיין כשהוא התחיל לשיר זה צמרמורת ואני צופה בזה עכשיו שוב פעם תוך כדי כתיבה.

תוספת מעכשיו:
ראיתי את זה מאז כבר עוד 10 פעמים מינימום וגם את הביצוע המלא ביוטיוב.
חושבת שזה מהרגעים האהובים עלי בכל הסדרות שראיתי אי פעם.

וחוץ מזה עוד אהבתי בפרק את איך שזה התפתח לזה שזה מרגיש כאילו שג'וני ושאר המשפחה "מאמצים" את סטיבי, ואני ממש אוהבת את השותפות שלה עם ג'וני במלון והיחסים שלו איתה.
והרגע שאלקסיס וריי מנסים לביים את שני הבוקים האלה לצילום יחצ"נות וזה מה שיוצא להם גם מאוד מצחיק:

rosebud.png

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז שימו לב ניק ועדי: פרק 4X13 נקרא
"Merry Christmas, Johnny Rose"
ואצלי משום מה גם שם הקובץ שלו היה S00E09
אוקי גם אצלי יש כזה פרק (יכול להיות שיש לנו אותם דודים? האם זה אומר שאנחנו בני דודים?)
אז אותו צריך לראות אחרי פרק 12?
טוב באמת שהבהרתם את זה.

את כתבת אחרי זה על פרק 416 ואני לא יודע למה בעצם התכוונת, אז תערכי...

בכל מקרה התקדמתי עוד קצת, ועכשיו אתם גורמים לי להרגיש רע שאני לא כותב מספיק אז הנה:
שמחתי לראות את הבחור שסטיבי ודייויד יצאו איתו כי הוא היה חמוד. אבל באמת מרגיש קצת חרא מסטיבי שהיא עדיין איתו ובסוד.
ועכשיו אחרי שראיתי את פרק 7 אני די שופט את פאטריק בחומרה על כך שהוא עשה מזה כאילו קטע ולא ניצל את ההזדמנות לספר לדייויד שהוא היה מאורס בעבר.

באופן כללי אני כמובן מאוד אוהב את דייויד ופאטריק.
כלומר פאטריק קצת מוזר. אבל דייויד אפילו יותר מוזר אז זה מתאים.
הקטע בעלילה בעונה 3 שבו פאטריק הופך את עצמו לשותף של דייויד הרגיש לי די מוזר. כלומר זה הרגיש לי משהו שדייויד היה צריך לחשוב עליו יותר. שלא לדבר על זה שברור שהיו ניצוצות של משהו בינהם ונראה לי מוזר שהם הלכו להיות שותפים (או האם הם ממש שותפים?) כשהם יודעים שיש משהו. זה בקלות יכל להפוך את המצב לאסון.
כמובן הקטע הכי מדהים היה כשפאטריק שר באופן מקסים לדייויד (ובאופן מעצבן באמצע הפריעו לנו ג'וסלין ורולאנד עד שמוירה השתיקה אותם. תודה מוירה)

*איך בדיוק דייויד הרגיש שהוא יכול להיות מובך מהשירה של פאטריק אחרי שהוא שר באירוע עם אמא שלו?

העניין עם אלכסיס וטד כבר קצת יותר מידי נמתח. אני לא מבין איך בעונה 1 עברנו מכלום להצעת נישואים, אבל מאז עונה 2 יש רק מתח מיני לא ממומש.
הניחוש שלי הוא שיהיה איזשהו שילוב של מט חוזר וטד מבין שהוא בעצם רוצה את אלכסיס ובלגנים שכאלו.
זה קלאסי לקומדיות כאלו
*(כמו הבחורה שאלכסיס מדברת איתה שמתברר שהיא ארוסתו לשעבר של פאטריק)

קצת מרגיש כאילו אין כל כך מה לעשות עם סטיבי והיא כל הזמן חוזרת לסוג של מרמור.
הפרק שבו היא מגלה שהיא חוששת שג'וני יעזוב אותה עם העסק היה נחמד אם כי קצת מרגיש שכבר נעשה בעבר.
הגילוי של שלט המלון החדש עם השם החדש היה חמוד (למרות שלא ברור למה הם לא כבר ניצלו את ההזדמנות לחדש את הצבע על השלט הישן)
אבל העניין הוא שבפרקים אחרים היא מרגישה חסרת קשר.

אה כן, וג'וסלין בהריון וזה גורם לכך שרולאנד עובד במלון... לא ממש מעניין אותי ואני עדיין לא אוהב את רולאנד.

לעומת זאת עם הזמן אני יותר ויותר מערך את בוב ואת... השניה שעובדת במועצה.

Lhuna3

Well-known member
כלומר פאטריק קצת מוזר. אבל דייויד אפילו יותר מוזר אז זה מתאים.
אני לא יודעת מה אתה מוצא מוזר בפטריק, הוא לדעתי הבנאדם הכי נורמלי שם.
לדיוויד אני מניחה שאפשר לקרוא "מוזר" למרות שזאת לא בדיוק ההגדרה המתאימה לו בעיני. הוא מאוד... כל מיני דברים.
הבגדים שלו די מוזרים, זה כן.

כמובן הקטע הכי מדהים היה כשפאטריק שר באופן מקסים לדייויד (ובאופן מעצבן באמצע הפריעו לנו ג'וסלין ורולאנד עד שמוירה השתיקה אותם. תודה מוירה)
ממש הפרעה מעצבנת!

אני קצת מסכימה איתך בעניין סטיבי, שחלק מהזמן נראה שהכותבים לא יודעים מה לעשות איתה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני רוצה לסיים את עונה 3 אבל פרק 313 מתנכל לי;-(
זהו, המחשב שלך החליט לפרוש ולחייב אותך לקנות מחשב חדש
הדרך היחידה לצפות בפרק 3X13 היא בגרסה של 20 ג'יגה בייט.

אין מה לערוך, כתבתי על פרק 416. סליחה עכשיו קלטתי שזה כמובן 406.
זה לא קשור להבהרה לגבי פרק 413 בהודעה הקודמת.
הנחתי שהתכוונת ל406, אבל לא רציתי לקחת סיכונים

טוב, אני אשב עכשיו לראות את 4X08 ואז אגיב גם על השאר

didalf

Well-known member
טוב אני אכתוב כמה דברים שחשבתי אחרי פרק סוף העונה (שראיתי עכשיו שוב)
אני מבינה שאתה מפחד ממני אבל מבטיחה שכותבת רק דברים שחשבתי כשראיתי את הפרק בפעם הראשונה!

1. אלקסיס שוב מפתיעה לטובה כשהיא מגלה שיש הרבה מועמדים לתפקיד שלה בקליניקה שיותר מתאימים ממנה וסוג של מתנדבת לפנות את מקומה עבור מישהו כזה. נכון שחלק מזה זה שהיא שואפת לתפקיד שיותר מתאים לכישוריה, אבל זה גם היה העניין שהיא קולטת שהיא שם בחסד ולא בזכות.

2. טקס הסיום גם היה מקסים כאשר מוירה מפתיעה לטובה ומביאה את הג'זי-גאלז לשם ושרה לה baby I'm yours ומוכיחה שכן אלקסיס חשובה לה יותר, והמבט של אלקסיס כשרואים כמה זה היה חשוב לה היה זהב.
(היא מהממת בעיני ברמות אחרות, יש לי גירל-קראש נדיר עליה, אני במיוחד מתה על איך שהיא אומרת no, David! או
Eww David! או כל דבר כזה :-D)

3. הארוחת ערב של דיוויד ופטריק היתה גם חמודה ברמות, כשסטיבי מסבירה לו שזה דייט, אבל כמובן הנשיקה במכונית היתה מהממת והוידוי של פטריק מקסים כל כך ❤️

4. ג'וני ומוירה בסוף היו כאלו חמודים עם השיר
For he's a jolly good fellow
For she's a jolly good fellow
אבל הכי הצחיקו אותי שאחרי שדיוויד ואלקסיס כיבו את הנרות אז ג'וני ומוירה מתחילים לשיר
For we're all jolly good people
:-D
אני כל כך אוהבת את הרגעים האלו שלהם כמשפחה מלוכדת אחרי שכל הזמן ברור לנו שכילדים הם בקושי היו שם בשבילם והיו הורים מאוד מרוכזים בעצמם, וג'וני ומוירה מפצים על זה בדרכים כאלו מקסימות.
חחח רציתי לכתוב על הפרק אבל אין לי מה להוסיף כתבת לי אחד לאחד את המחשבות שלי. |כן|גדול להכל. (חוץ מאולי גירל קראש נדיר. כאילו אני מתה על אלקסיס אבל זה לא נדיר מבחינתי:-D אני מאוהבת גם בפיונה וקלארק ואוקטביה ורייבן וזה רק מה שקפץ לי מיידית לראש)

יאיי דיוויד ופטריק|מאוהב| לפעמים כוחות הקסם שלי עובדים כשאני צועקת על המסך "תתנשקו כבר" וזה קורה!!|זורו|

Lhuna3

Well-known member
חחח רציתי לכתוב על הפרק אבל אין לי מה להוסיף כתבת לי אחד לאחד את המחשבות שלי. |כן|גדול להכל. (חוץ מאולי גירל קראש נדיר. כאילו אני מתה על אלקסיס אבל זה לא נדיר מבחינתי:-D אני מאוהבת גם בפיונה וקלארק ואוקטביה ורייבן וזה רק מה שקפץ לי מיידית לראש)

יאיי דיוויד ופטריק|מאוהב| לפעמים כוחות הקסם שלי עובדים כשאני צועקת על המסך "תתנשקו כבר" וזה קורה!!|זורו|
אוקיי אני אחדד כי נכון שגם לי היה "קראש" על פיונה וקלארק למשל, אז זה קורה לי גם, אבל אף פעם נראה לי לא על בנות מהסוג של אלקסיס, כאלו מהסוג הכי שטחי וסנובי (ואולי זה קשור לזה שאני מגלה כל הזמן שיש בה יותר מזה, אבל זה גם ברמה הכי שטחית של איך שהיא מדברת וזזה)

didalf

Well-known member
אוקיי אני אחדד כי נכון שגם לי היה "קראש" על פיונה וקלארק למשל, אז זה קורה לי גם, אבל אף פעם נראה לי לא על בנות מהסוג של אלקסיס, כאלו מהסוג הכי שטחי וסנובי (ואולי זה קשור לזה שאני מגלה כל הזמן שיש בה יותר מזה, אבל זה גם ברמה הכי שטחית של איך שהיא מדברת וזזה)
אה אוקי זה יכול להיות יש בזה משהו.
וכן אני גם מתה על איך שהיא מדברת. והבגדים!!|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי
תכננתי לראות רק את פרק 8 ואז לכתוב כאן, אבל בפרק 8 באופן חוצפני לחלוטין לא היה את פאטריק בכלל.
אבל לפחות בסוף היה ברור שדייויד מתכוון לחזור אליו.
ואז פרק 9 עיצבן אותי גם בזה שלקח זמן עד שבעצם ראו את פאטריק וגם אז שפאטריק כזה "בוא נקח צעד אחורה"
אבל אז כשהוא הבין שדייויד בעצם חיכה עם החזרה כי הוא נהנה לקבל מתנות אז אפילו שהוא כעס קצת זה היה כזה חמוד.
אבל אז קיבלתי שבץ כי זאת הדרך היחידה להסביר למה אני כל כך התמוגגתי מהקטע בסוף עם השיר והליפסינקינג.
כלומר זה נראה לי עובדתית קטע מתוק נורא,
אבל אני לא יודע למה אהבתי את זה אפילו יותר מהקטע שבו פאטריק שר לדייויד בפרק 6 (וזה היה באמת מעולה אם כי אני לא נוטה לכל כך הרבה אמוג'ים כמו לונה)
*רק בסוף קלטתי שזה בעצם היה אותו שיר. זה נשמע כל כך שונה.

בפרק 8 כן היה חמוד שהיה לנו את דייויד וסטיבי יחד שוב. זה יחסית נדיר כבר.
וגם אהבתי את השיחה של מוירה על כך שהיא צריכה את הג'זאגלס לעצמה. היה בזה משהו מאוד חמוד.

אגב, קצת חבל לי שאנחנו לא ראינו בכלל את התגובה של ארוסתו לשעבר של פאטריק כשהיא גילתה שהוא עם בחור עכשיו.
אני גם מקווה שנפגוש מתישהו את משפחתו.

Lhuna3

Well-known member
ההודעות שלך באמת נטולות אימוג'ים באופן פושע.
אבל אנחנו רגילים לקור שלך.

זאת הדרך היחידה להסביר למה אני כל כך התמוגגתי מהקטע בסוף עם השיר והליפסינקינג.
אי אפשר לא להתמוגג מזה כי זה הקטע הכי מתוק בהיסטוריה של הקטעים המתוקים.

אבל אני לא יודע למה אהבתי את זה אפילו יותר מהקטע שבו פאטריק שר לדייויד בפרק 6
נכון?!?!?!?!
כאילו הקטע ההוא היה הכי ממיס שיש, שמי דמיין לעצמו שאפשר להתעלות על זה?!?! WTF?!

וגם אהבתי את השיחה של מוירה על כך שהיא צריכה את הג'זאגלס לעצמה. היה בזה משהו מאוד חמוד.
מאוד חמוד, כי היא בעצם אמרה לו משהו שהוא בעקרון קצת מעליב, "אני לא רוצה אותך בפעילות הפנאי הזאת שלי", אבל היא נימקה את זה כל כך יפה ועדין שזה הצליח לעבור בלי לפגוע: "יש לי כל כך מעט דברים שמשמחים אותי, שאם אני אתחיל לשלב ביניהם אז בעצם יהיו לי פחות".

didalf

Well-known member
אוקיי הם חמודים ברמות שאני לא יכולה איתם :love: הרגו אותי גם בסצינה בחנות וגם בדירה של סטיבי כשג'ייק מופיע ומנשק את דיוויד על השפתיים גם חחח ופטריק מגלה שהם היו סוג של שלישיה איזה תקופה :-D
יאוו כן איזה חמודים אני נמסה|מאוהב|

גם היה ברור שאלקסיס לא בהריון ואני שמחה שלא משכו את הגילוי של של מי הבדיקה הזאת עד סוף הפרק. וגם הקטע שהיא אומרת לדיוויד שהוא יצטרך לעזור עם התאומים:-D

למעלה