Schitt's Creek שרשור לדבר על הסדרה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגבי מה שאמרתי מקודם:
טוב עכשיו 3 בלילה ואני ער בכל זאת
חלקית כי המשכתי לראות סרטוני יוטיוב של קטעים מהסדרה וראיונות וכל מיני כאלה
אבל חלקית גם כי אני פשוט שעה כבר לא נרדם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מויירה תמיד תפסתי אותה כדמות מעצבנת אבל שאוהבים אותה והעונה היא נהייתה קצת יותר מגיעלה.
אני בשלבים מוקדמים של הסדרה תפסתי את מוירה כמגעילה, אבל ככל שהסדרה המשיכה ראיתי אותה כבעלת לב ענק. גם כשהיא כאילו מגעילה לאחרים סביבה, זה ברמה שיטחית. בפועל היא אדם ממש טוב שתשאר עם חברה בבית חולים כמה זמן שצריך גם כשיש דברים דחופים אחרים.
אבל כן, גם אני אמרתי שהיה לי חבל שבסופו של דבר היא כן עזבה את העיירה בסוף.
דייויד ופאטריק, למען האמת הם לא היו חלק משמעותי מהעונה, רציתי לראות יותר את דייויד ככלהפלצת.
לא נראה לי שאפשר להגדיר אותם כחלק לא משמעותי מהעונה. ואני דווקא שמחתי שלא היה יותר מידי דיוויד בתור "כלהפלצת". אהבתי את זה שהוא מאוד נטה לקרוא לחתונה האירוע החשוב שלי, אבל אז לתקן את עצמו ולומר "שלנו".
בכלל אני מרגישה שאלקסיס הולכת אל הלא נודע בקטע רע וזה מעציב אותי.
אני לא יודע למה זה מרגיש לך כהולכת אל הלא נודע בקטע רע. לדעתי זה מאוד בקטע טוב. אנחנו ראינו שוב ושוב בכמה עונות האחרונות עד כמה היא מוצלחת בעבודה שלה. אני אוהב את זה שהיא לא הולכת לגור עם ההורים העשירים שלה או על הכסף שלהם. הם אולי יהיו במצב שהם יוכלו לתמוך, אבל הם לא עשירים כמו שהם היו. אבל היא יכולה להיות מצליחה בכוחות עצמה וכבר יש לה קשר ראשוני עם החברה הגדולה "אינטרפלקס" בניו-יורק.
גם כל הקטע של הסדרה היה שהם היו משפחה שלא באמת היתה ביחד והסיטואציה הצריכה אותם ללמוד לאהוב להיות אחד עם השני אבל בסוף הם שוב הולכים כל אחד לעצמו, מבינה שהכוונה שהם ישארו בקשר בגלל מה שעברו בשש עונות, אבל מרגיש שקצת דילגו על הפואנטה של הסדרה.
גם לי הרגיש נורא שבסוף הם כולם נפרדו. כן התייחסו לזה אפילו כשאלכסיס אומרת שזאת פעם אחרונה שהם יהיו ככה קרובים.
וכשהיא הזכירה שפעם שנה היא לא ראתה אותם אז רציתי שמוירה תאמר שזה בחיים לא יקרה שוב.
וחקל בי לחלוטין רצה שהם ימשיכו לגור צמודים גם עכשיו. אולי לא בחדרי מלון קטנים, אבל יקנו נגיד את הבתי השכנים לבית של דייויד ופאטריק.
אבל ביום שהיה לי לחשוב על זה אני מתחיל לחשוב שבעצם זה אולי סיום נכון יותר. כי אומנם ברור שהקירבה הפיזית בינהם קירבה אותם, אבל זה לא המצב הטבעי - שילדים בני 30+ גרים תמוד להורים שלהם* ילדים בשלב מסוים יוצאים מהקן ועוברים לגור במקום אחר. אבל אם יש בסיס חזק למשפחה היא נשארת משפחה גם עם המרחק.

*זה אגב אני אומר למרות שאני בן 30+ וגר צמוד לאבא שלי וגם צמוד לאחותי שהיא בת 40+ עם המשפחה שלה. אבל זה לא יכול להיות לכולם.

סטיבי בסוף חזרה למקום שלה, כאילו כן זו עכשיו החלטה שלה והיא אשת קריירה אבל אני חושבת שהיו יכולים לתת לה הרבה יותר, גם היו לה אכזבות עם אהבה וגם הקריירה מרגיש כפשרה.
לי זה לא הרגיש כפשרה. הרגיש לי שסטיבי באמת חזרה ולקחה את את הירושה שלה והעבודה שלה בתור משהו אחר.
במשך שנים היא עבדה שם כי זה איפה שהיא נחתה והיא לא באמת בחרה את זה. ואז היא לא בחרה לרשת את זה. אבל זה לדעתי הורגש שהיא חוזרת לזה עם תשוקה אמיתית לעשות משהו. אומנם כביכול לא השתנה שום דבר ממש בין הזמן שהיא עזבה וזה שהיא חזרה, אבל ראו את העניין שלה שנעשה אמיתי. וזה היה הכי בולט בפגישה בניו-יורק. סטיבי של לפני שהיא עזבה וחזרה לא הייתה מצליחה אפילו לזייף התלהבות כזאת.

היה ממש נחמד אם היה סצנה אחרונה שכתוב בה אחרי שלוש שנים ואז רואים את דיוויד ופאטריק מארחים את המשפחה שלהם, סטיבי עם תינוק (לא כי אני חושבת שדמות צריכה ילדים אלא כי אז פאטריק ודיויד יהיו הסנדקים של התינוק וכאילו פאטריק קיבל סוג של ילד) ואז גם טד נכנס ורואים ניצוצות חדשות כזה בינו לאלקסיס.
אני לא חסידה גדולה של סדרות שנגמרות עם כמה שנים אחרי, אבל אני חושבת שפה זה ממש דורש את זה, בעיקר כי זמן הסדרה היה רק 3 שנים והחשיבות פה היתה המשפחה ובמקום להראות לנו שהמשפחה שוב נפרד להראות ככה שהם עדיין ביחד.
אני דווקא לחלוטין מאוד אוהב סיומים של "X שנים אחרי" גם בסדרות וגם בספרים. אני מבין את הטענה נגדם, אבל אני מרגיש טוב יותר עם סוג של ידיעה שדברים הסתדרו והמשיכו להיות טובים. אני די נהנה בזה כל פעם שיש משהו כזה.
אז גם כאן כמובן שהייתי מאוד שמח לזה.
אפילו אם היו לפחות עושים "X חודשים אחרי" כשהם עושים שוב את מסיבת כריסמס השנתית שלהם, אבל הפעם כשהם באים כולם לחגוג עם דייויד ופאטריק בבית שלהם. ואז בסוף דייויד ופאטריק מגלים שהם החליטו לאמץ.
*כי כמו שפאטריק אמר לדייויד יש לב שיכול להיות מעולה לגדל ילד ואני מאמין שאחרי מספיק זמן ובלי לחץ דייויד עצמו יבין את זה.

טוב, יצא שכתבתי עכשיו די הרבה, אז תודה שנתת לי כל כך הרבה להגיב אליו.

אבל אני בכלל באתי בשביל לשים כאן סרטון מדהים שנטפליק הוציאו שמסכם באופן מדהים את מערכת היחסים של פאטריק ודייויד.
בעיקרון יכלתי להביא מיליון סרטונים כי אני לחלוטין נפלתי לתוך חור שחור של סרטוני יו-טיוב שקשורים לסדרה, אבל להרגע אני אסתפק בזה:

Lhuna3

Well-known member
להגיד את האמת, יצאתי קצת מאוכזבת מהסוף. אני חושבת שהיה בסדרה הרבה פונטיציאל להרבה יותר.
בכללי פחות אהבתי את העונה האחרונה
היו הרבה דמויות שלא עשו איתם כלום. סטיבי בסוף חזרה למקום שלה, כאילו כן זו עכשיו החלטה שלה והיא אשת קריירה אבל אני חושבת שהיו יכולים לתת לה הרבה יותר, גם היו לה אכזבות עם אהבה וגם הקריירה מרגיש כפשרה.
מויירה תמיד תפסתי אותה כדמות מעצבנת אבל שאוהבים אותה והעונה היא נהייתה קצת יותר מגיעלה. אני גם חשבתי שהיא תחליט להשאר בעיירה אבל למרות כל מה שעברה ברגע שהיה לה הזדמנות לעזוב היא עשתה זאת.
גוני הוא פשוט דמות עם לב טוב ולפעמים באמת שאני חשבתי מה הוא עושה עם מויירה (אבל רואים שהוא אוהבה אותה והיא אותו) אני שמחה שהוא הצליח עם העסק אבל היה נחמד יותר עם סטיבי היתה הולכת לעולם הגדול בניו יורק וגוני היה נשאר בעיירה הקטנה בשקט שלו שהוא למד לאהוב.
דייויד ופאטריק, למען האמת הם לא היו חלק משמעותי מהעונה, רציתי לראות יותר את דייויד ככלהפלצת. גם היה את הפרק הזה שפטריק אמר שהוא רוצה ילדים ואני מרגישה שזה היה באוויר כזה. אני בעד להתפשר בעד הזוג שלך אבל תמיד עניין הילדים נראה לי נושא כל כך גדול שלא מתפשרים עליו, סדרות רבות משתמשות בקלף הזה כדי להראות שהזוג מעדיף להיות ביחד ותמיד זה מרגיש לי לא מסונכרן עם העולם האמיתי (יש מצב שזה רק אצלי, מודה לא יצא לי לעסוק עם העניין בחיי הפרטיים)
והדמות האהובה עלי, אלקסיס. פשוט היה תענוג לראות אותה כל הסדרה, (אנני שחקנית מעולה ואני רוצה לראות אותה בדרמה או מתח) כמו שכבר כתבתי אני ממש מאוכזבת מזה שהיא לא עם טד, ראיתי ראיון עם דניאל שאמר שהוא הרגיש שאלקסיס צריכה לבחור בעצמה ולא בבן זוג, אני ממש בעד זה. אבל הדמות היתה כתובה כל כך טוב שהיה לה התבגרות אישית בלי קשר לזוגיות שלה ואני בטוחה שהיו מצליחים לחשוב על איך לשלב קריירה עם זוגיות אצלה. בכלל אני מרגישה שאלקסיס הולכת אל הלא נודע בקטע רע וזה מעציב אותי.
גם כל הקטע של הסדרה היה שהם היו משפחה שלא באמת היתה ביחד והסיטואציה הצריכה אותם ללמוד לאהוב להיות אחד עם השני אבל בסוף הם שוב הולכים כל אחד לעצמו, מבינה שהכוונה שהם ישארו בקשר בגלל מה שעברו בשש עונות, אבל מרגיש שקצת דילגו על הפואנטה של הסדרה.
היה ממש נחמד אם היה סצנה אחרונה שכתוב בה אחרי שלוש שנים ואז רואים את דיוויד ופאטריק מארחים את המשפחה שלהם, סטיבי עם תינוק (לא כי אני חושבת שדמות צריכה ילדים אלא כי אז פאטריק ודיויד יהיו הסנדקים של התינוק וכאילו פאטריק קיבל סוג של ילד) ואז גם טד נכנס ורואים ניצוצות חדשות כזה בינו לאלקסיס.
אני לא חסידה גדולה של סדרות שנגמרות עם כמה שנים אחרי, אבל אני חושבת שפה זה ממש דורש את זה, בעיקר כי זמן הסדרה היה רק 3 שנים והחשיבות פה היתה המשפחה ובמקום להראות לנו שהמשפחה שוב נפרד להראות ככה שהם עדיין ביחד.
והדבר הכי חשוב, מה עם בוב?? למה ככה לסיים את העלילה שלו???

ניק כבר כתב הרבה דברים שרציתי לכתוב בתגובה אבל אני קצת אחזור בכל זאת.

סטיבי - לא הרגשתי שסיימה כפשרה, הרגשתי שהיא בדיוק במקום הנכון לה שבו היא רוצה להיות. היא רצתה לטייל והיא תעשה את זה עכשיו בתפקיד של בדיקת מוטלים אחרים לקניה וכולי, כך אמרה.
אבל היא לא באמת רצתה לגור בעיר הגדולה וזה סבבה, לא כל אחד רוצה (אני גם לא). היא הפכה מעובדת מוטל משועממת וממורמרת, לבעלים של מוטל קטן, ואז לבעלות משותפת על רשת מוטלים חדשה ומגניבה שהם הולכים להקים, כשהיא פטורה מרוב ההתעסקות העסקית שהיא לא אוהבת, ועדיין אפשר לדמיין שזה יצליח והיא תתעשר מזה ויהיו לה הכי אחלה של חיים. וגם החבר הכי טוב שלה נשאר קרוב. וג'וני שהיא מצאה בו דמות אב נשאר השותף שלה.
נכון שחיי אהבה לא מצאו לה במסגרת הסדרה, אבל ראינו שהיא יודעת לכייף בתחום הזה עם חתיכים :p אני לא דואגת לה.
הדבר היחיד שחבל לי קצת זה שאין לנו שום מושג לגבי ההורים שלה. ואם יש לה אחים/יות?
קיבלנו רק קצת בעונה 1 נדמה לי ידע על קרובים מדרגה לא ראשונה שלה (חוץ מהדודה המורישה) וראינו בני דודים שלה או משהו כזה.

ג'וני ומוירה - ג'וני בהחלט אדם עם לב גדול וזה היה בולט לי מתחילת הסדרה, וגם הוא בעיני היה זה שהיתה חסרה לו משפחתיות בחיים שלהם (מה שקיבל חיזוק בספיישל חג במולד), לעומת מוירה שבהתחלה גם אני חוויתי אותה כהכי אנוכית מהמשפחה, ולכן זה היה הכי משמח בהמשך לראות שמתחת לזה היא גם אישה טובה עם לב רחב.

אני לא התאכזבתי מזה שכולם נפרדו בסוף, כי כמו שניק כתב, זה דבר טבעי ונכון, וכל אחד מהם ממשיך משם למקום מאוד טוב, בקריירה או בחיי האהבה.
הם קיבלו את בתקופה הזאת את המשפחתיות שלהם, ג'וני ומוירה גילו מחדש את הילדים שלהם וניצלו נהדר את ההזדמנות השניה לתמוך בהם ולהיות הורים טובים, ודיוויד ואלקסיס קיבלו את היחס מההורים שלהם שהם אף לא קיבלו כנראה בילדות.
הם הוציאו מזה את המקסימום, גם בזה וגם בהתפתחות אישית של כל אחד מהם, וזה נגמר נהדר.
(למרות שאני גם הייתי מרגישה אחלה עם זה אם ג'וני ומוירה היו נשארים שם. אבל אלקסיס לגמרי צריכה לפרוש כנפיים ולהקים חברת PR מצליחה בניו יורק. אני גם לא מבינה למה את כותבת שהיא הולכת ללא נודע בקטע רע.)

אני די מסכימה איתך על עניין "שיחת הילדים" של דיוויד ופטריק. גם אני מרגישה לא נוח עם קטעים כאלה.
אבל זה באמת לא חייב להיות סוף פסוק, ואפשר לדמיין שכל מיני דברים כן יקרו אח"כ. וגם אם לא זה לא חייב להיות רע.

לגבי טד ואלקסיס אני לא לקחתי קשה מידי את הפרידה שלהם, כי היא נעשתה נורא יפה.

אבל אני לגמרי איתך שגם היתה חסרה לי סצינה של כמה שנים אחרי, והייתי שמחה לראות בה משהו כמו מה שתיארת.
(האמת שחשבתי במקור שפרק הספיישל מאחורי הקלעים הוא פרק עלילתי אחרון, אז התאכזבתי לגלות שלא והסדרה נגמרה ככה. למרות שהוא נפלא בפני עצמו.)

Aranel Nenharma

Well-known member
ניק כבר כתב הרבה דברים שרציתי לכתוב בתגובה אבל אני קצת אחזור בכל זאת.

סטיבי - לא הרגשתי שסיימה כפשרה, הרגשתי שהיא בדיוק במקום הנכון לה שבו היא רוצה להיות. היא רצתה לטייל והיא תעשה את זה עכשיו בתפקיד של בדיקת מוטלים אחרים לקניה וכולי, כך אמרה.
אבל היא לא באמת רצתה לגור בעיר הגדולה וזה סבבה, לא כל אחד רוצה (אני גם לא). היא הפכה מעובדת מוטל משועממת וממורמרת, לבעלים של מוטל קטן, ואז לבעלות משותפת על רשת מוטלים חדשה ומגניבה שהם הולכים להקים, כשהיא פטורה מרוב ההתעסקות העסקית שהיא לא אוהבת, ועדיין אפשר לדמיין שזה יצליח והיא תתעשר מזה ויהיו לה הכי אחלה של חיים. וגם החבר הכי טוב שלה נשאר קרוב. וג'וני שהיא מצאה בו דמות אב נשאר השותף שלה.
נכון שחיי אהבה לא מצאו לה במסגרת הסדרה, אבל ראינו שהיא יודעת לכייף בתחום הזה עם חתיכים :p אני לא דואגת לה.
הדבר היחיד שחבל לי קצת זה שאין לנו שום מושג לגבי ההורים שלה. ואם יש לה אחים/יות?
קיבלנו רק קצת בעונה 1 נדמה לי ידע על קרובים מדרגה לא ראשונה שלה (חוץ מהדודה המורישה) וראינו בני דודים שלה או משהו כזה.

ג'וני ומוירה - ג'וני בהחלט אדם עם לב גדול וזה היה בולט לי מתחילת הסדרה, וגם הוא בעיני היה זה שהיתה חסרה לו משפחתיות בחיים שלהם (מה שקיבל חיזוק בספיישל חג במולד), לעומת מוירה שבהתחלה גם אני חוויתי אותה כהכי אנוכית מהמשפחה, ולכן זה היה הכי משמח בהמשך לראות שמתחת לזה היא גם אישה טובה עם לב רחב.

אני לא התאכזבתי מזה שכולם נפרדו בסוף, כי כמו שניק כתב, זה דבר טבעי ונכון, וכל אחד מהם ממשיך משם למקום מאוד טוב, בקריירה או בחיי האהבה.
הם קיבלו את בתקופה הזאת את המשפחתיות שלהם, ג'וני ומוירה גילו מחדש את הילדים שלהם וניצלו נהדר את ההזדמנות השניה לתמוך בהם ולהיות הורים טובים, ודיוויד ואלקסיס קיבלו את היחס מההורים שלהם שהם אף לא קיבלו כנראה בילדות.
הם הוציאו מזה את המקסימום, גם בזה וגם בהתפתחות אישית של כל אחד מהם, וזה נגמר נהדר.
(למרות שאני גם הייתי מרגישה אחלה עם זה אם ג'וני ומוירה היו נשארים שם. אבל אלקסיס לגמרי צריכה לפרוש כנפיים ולהקים חברת PR מצליחה בניו יורק. אני גם לא מבינה למה את כותבת שהיא הולכת ללא נודע בקטע רע.)

אני די מסכימה איתך על עניין "שיחת הילדים" של דיוויד ופטריק. גם אני מרגישה לא נוח עם קטעים כאלה.
אבל זה באמת לא חייב להיות סוף פסוק, ואפשר לדמיין שכל מיני דברים כן יקרו אח"כ. וגם אם לא זה לא חייב להיות רע.

לגבי טד ואלקסיס אני לא לקחתי קשה מידי את הפרידה שלהם, כי היא נעשתה נורא יפה.

אבל אני לגמרי איתך שגם היתה חסרה לי סצינה של כמה שנים אחרי, והייתי שמחה לראות בה משהו כמו מה שתיארת.
(האמת שחשבתי במקור שפרק הספיישל מאחורי הקלעים הוא פרק עלילתי אחרון, אז התאכזבתי לגלות שלא והסדרה נגמרה ככה. למרות שהוא נפלא בפני עצמו.)
חידוד דברים שלי
הכוונה שלי בזה שאלקסיס הולכת אל הלא נודע. לא מבחינת הדמות שהיא הולכת אל הלא נודע, התכוונתי שאנחנו הצופים לא יודעים לאן היא הולכת.
כלומר אנחנו יודעים שדייויד הולך להקים משפחה (אם או בלי ילדים) ולחיות עם בחיר ליבו.
גוני ומיירה חוזרים לשורשים שלהם, מוירה למשחק וגוני לעסקים.
סטיבי גם נכנסת לעסק שנראה הולך להיות די מבוסס.
ואלקסיס יש רעיון שהיא הולכת לעיר הגדולה לעבוד בפרסום. אבל אין שום אינדיקציה מה יהיה הגורל שלה, זה שהיא הצליחה במסע פרסום בעיירה קטנה לא אומר שהיא תצליח בגדול. יכול להיות אחרי חודש היא מפוטרת ואז מה איתה??

Lhuna3

Well-known member
חידוד דברים שלי
הכוונה שלי בזה שאלקסיס הולכת אל הלא נודע. לא מבחינת הדמות שהיא הולכת אל הלא נודע, התכוונתי שאנחנו הצופים לא יודעים לאן היא הולכת.
כלומר אנחנו יודעים שדייויד הולך להקים משפחה (אם או בלי ילדים) ולחיות עם בחיר ליבו.
גוני ומיירה חוזרים לשורשים שלהם, מוירה למשחק וגוני לעסקים.
סטיבי גם נכנסת לעסק שנראה הולך להיות די מבוסס.
ואלקסיס יש רעיון שהיא הולכת לעיר הגדולה לעבוד בפרסום. אבל אין שום אינדיקציה מה יהיה הגורל שלה, זה שהיא הצליחה במסע פרסום בעיירה קטנה לא אומר שהיא תצליח בגדול. יכול להיות אחרי חודש היא מפוטרת ואז מה איתה??
אה אוקיי הבנתי :) זה נכון עקרונית כמובן.
אני ישר דמיינתי אותה כמצליחה שם מאוד, כי הכל הסתיים לי בהרגשה כזאת אופטימית והיתה לי תחושה שזה מה שרוצים להעביר לנו. אז למה לדמיין דווקא דברים רעים? :p

didalf

Well-known member
פרק 611

אוקי רק רצית להגיד שפטריק אתה מותק והכל אבל חדר בריחה??|פנים| איך הוא מתלהב מזה איזה חמוד וכאפות בו זמנית:-D
כשכבר גוררים אותי לדבר הזה אני מגיבה כמו כל משפחת רוז, כשכל המשפחה שלי הם פטריק:-D
אבל ממש אהבתי איך אלקסיס פתרה הכל בשניה|כתר|:-D

ואגב אוי זה היה כזה עצוב כשהיא וטד נפרדו:-(
וטד בטח גם היה נהנה מהשטות הזאת.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי רק רצית להגיד שפטריק אתה מותק והכל אבל חדר בריחה??|פנים| איך הוא מתלהב מזה איזה חמוד וכאפות בו זמנית:-D
כשכבר גוררים אותי לדבר הזה אני מגיבה כמו כל משפחת רוז, כשכל המשפחה שלי הם פטריק:-D
אז יש לי צורך לבשר לך שאת (ומשפחת רוז) כאפות ולא המשפחה שלך (ופאטריק)
חדרי בריחה הם ממש כיפיים.
לא עשיתי כל כך הרבה (אולי משהו כמו 6) אבל זה ממש כיף.
וממש עיצבן אותי בהתחלה שכולם היו כל כך נגד זה. הדבר הבודד שהבעל העתידי של דייויד רוצה וזה לא משהו גדול כל כך. זה אפילו לא עניין של טיפוס וגבהים כמו שהיה בתחילת העונה. לפחות לזייף קצת התלהבות היה נחמד.
לפחות שמחתי שבהמשך דייויד די נכנס לזה. בעוד אלכסיס סוג של נכנסה לזה בכך שהיא פשוט פתרה דבר אחר דבר.

קטע נורא מצחיק זה שכשאמרו לשים את הטלפונים בקופסא היה נראה לי שרק ג'וני שם את הטלפון שלו, אבל אז בעצם זה שהוא כל הזמן התייחס לזה שאין את הטלפון שלו ואף אחד לא אמר משהו לגבי זה אז הנחתי שפשוט לא ראינו את האחרים שמים את הטלפונים שלהם, או שלא שמתי לב. היה גדול כשהבנו שלכולם היו את הטלפונים שלהם והכי מצחיק שמוירה בעצם התקשרה אליו והשאירה לו הודעה בזמן שהם היו שם.

לא חשבתי על זה בזמנו אבל באמת טד היה יודע להעריך את זה הרבה יותר. וגם היה מגניב שאלכסיס הייתה מרשימה אותו עם היכולת שלה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הרבה פעמים במהלך הצפיה חשבתי על כך שאני צריך לראות קומפילציה של הסיפורים ההזויים של אלכסיס.
לא נראה לי שזה כולל הכל, אבל בהחלט הרבה:

didalf

Well-known member
אז יש לי צורך לבשר לך שאת (ומשפחת רוז) כאפות ולא המשפחה שלך (ופאטריק)
חדרי בריחה הם ממש כיפיים.
לא עשיתי כל כך הרבה (אולי משהו כמו 6) אבל זה ממש כיף.
לאאא זה כזה מעצבן. עשיתי 3 נראה לי.
כיוון שמשעמם לי הרבה התגלגלתי לארכיון לא מזמן ובדיוק ומצאתי שאורן סיפר פעם שהוא היה בחדר בריחה של ה100 ואפילו שאני שונאת את הקונספט קצת בא לי. אם אי פעם נעשה מפגש זה יהיה שם:-D

וממש עיצבן אותי בהתחלה שכולם היו כל כך נגד זה. הדבר הבודד שהבעל העתידי של דייויד רוצה וזה לא משהו גדול כל כך. זה אפילו לא עניין של טיפוס וגבהים כמו שהיה בתחילת העונה. לפחות לזייף קצת התלהבות היה נחמד.
חחחח זה אכן לא מנומס אבל הצחיק אותי ממש כי כ"כ הזדהיתי איתם:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מקשיב לשיר (זה שאני שומע עכשיו כל הזמן, כרגע הגרסה המקורית) ומנסה להחליט האם יש לי סיבה מוצדקת מספיק כדי לחסום את עדי...

didalf

Well-known member
זהו סיימתי גםםםםםםם

עשיתי עכשיו מיני מרתון על ארבעת הפרקים הנותרים. הייתי רואה מוקדם יותר אם האוטו שלי לא היה מחליט דווקא היום שלא בא לו להניע:-[ ואז חיכיתי שעתיים לשגריר רק כדי שהאוטו יעשה לי בושות ויניע מעצמו!!!!!:-[ (בצד הטוב ראיתי שני פרקים של ה100 בינתיים אז הזמן עבר סבבה יחסית:-P:)

אוקי לפני שאני אעבור על כל התגובות שלכם.

האם אי פעם הייתה חתונה בסדרת טלוויזיה שלא הכל השתבש בה ברגע האחרון? ואז איכשהו אילתרו חתונה מקסימה ברגע האחרון? אבל למי אכפת כי זה היה כ"כ חמודדדדד|מאוהב|
חחחחח כל הקטע עם ההאפי אנדינג במסז':-D
נקרעתי כשמוירה נכנסה לבושה כמו אפיפיור:-D:-D
סטיבי וג'וני בחליפות תואמות|לב|
אלקסיס זאת באמת שמלת כלה! כלומר חשבתי שלחתונה של גייז מותר שמלה לבנה אבל לא צריך להגזים. אבל השיחה שלהם לפני הכניסה הייתה ממש חמודה|מאוהב|
ואז דייויד נכנס וכמובן שזה השיר שלהם יו סימפלי דה בסט|לב||לב|
ואז פטריק שר לו בנדרים יאוו פשושי|מאוהב| שוב היה לי חיוך דבילי.
וגם הנאום של דיוויד|מאוהב|
ונשיקה|מאוהב|

*פתאום הרגיש לי מוזר זה שההורים והאחים לא עומדים בחופה כמו אצלנו.
*וזה שהחתן והחתן הולכים מיד אחרי בכלל מוזר לי8-*

אני שמחה שבסוף הכל הסתדר לכולם. ושפטריק ודייויד נשארים|לב| ובעיקר שדייוויד נשאר עם סטיבי אוח כשהיא בכתה שלא יעזוב אותה|לב|

וגם התרגשתי כשאלקסיס החליטה לנסוע לניו יורק לבדה אני גאה בה|כתר| מודה שקצת קיוויתי אבל שטד יחזור איכשהו..

טוב אני אעבור על התגובות שלכם להזכר בעוד דברים

didalf

Well-known member
התלונה היחידה שלי היא שבעונות 5 ו-6 היו לי מעט מידי רגעים ממנה.
אני מודה שבשלב הזה אני רק חיכיתי לרגעים שלהם ביחד, וזה למרות שממש ממש (ממש) אהבתי גם את שאר הדמויות ואת כל ההומור השנון של הסדרה, ואת כל השחקנים מאוד!
כנ"ל!

וכדאי לצפות בכל הספיישל כי זה גם מוסבר שם יפה.
אולי אני אצפה מחר אבל תאמלקי לי בכל זאת?:-]
הספיישל הזה ביוטיוב או שצריך מהדודים? אם כן מה לחפש?

אגב נואה ריד הוא מוסיקאי, יש פה את הביצוע המלא שלו לשיר:
יאיייייייייייייי|מאוהב|

מן הסתם כולם יודעים שדניאל לוי (דיוויד) הוא באמת הבן של יוג'ין (ג'וני), אבל חוץ מזה גם שרה לוי (ששיחקה את טווילה) היא אחותו.
:-0:-0 מה היא לא דומה להם בכלל!
חחח דניאל לוי ושרה לוי איזה שמות ישראלים גנרים:-D

הרגע האחד בסדרה ש"הרגיש לי קנדי", למרות שהוא כמובן לא חייב להיות, היה אחרי שמוירה מתראיינת לאיזה עיתון ומלכלכת שם קצת על העיירה, אז התושבים הכועסים מפגינים נגדה, אבל השלטים שלהם כאלו מאופקים ומנומסים :-D
חחחחחחחח כן אני גם חשבתי איזה שלטים קנדים!!:-D:-D ושכחתי שאמרת את זה.

מה שקרה זה שערוץ קומדי סנטרל הודו פרסם בטוויטר שלו את הסצינה של המשחק עם הבקבוק עם כל הנשיקות שהיו שם - אבל חתכו החוצה את הנשיקה של דיוויד וטד :mad:
אני לא הצלחתי למצוא את המידע המלא, אבל אני מניחה שזה אומר שהם צנזרו את כל הנשיקות בין גברים בסדרה. זה לא דבר חדש לנו שזאת לא המדינה הכי מתקדמת, אבל אם כבר משדרים סדרה כזאת אז זה ממש מעציב אותי שאנשים יראו אותה בלי כל הרגעים הכי יפים. ובמיוחד שזה היה חלק כל כך משמעותי בכוונה של היוצרים כן להראות את זה.
בווו:-[

אני שמחה שהוא הצליח עם העסק אבל היה נחמד יותר עם סטיבי היתה הולכת לעולם הגדול בניו יורק וגוני היה נשאר בעיירה הקטנה בשקט שלו שהוא למד לאהוב.
הא יש בזה משהו יכל להיות נחמד. גם חשבתי שקלטתי וייבים בינה לבין הרות' הזאת שתמכה בהם בפיץ' וחשבתי אולי סטיבי סופסוף תמצא אהבה דווקא עם אשה. (או שדילן סתם קלקלה אותי:-D)

גם היה את הפרק הזה שפטריק אמר שהוא רוצה ילדים ואני מרגישה שזה היה באוויר כזה. אני בעד להתפשר בעד הזוג שלך אבל תמיד עניין הילדים נראה לי נושא כל כך גדול שלא מתפשרים עליו, סדרות רבות משתמשות בקלף הזה כדי להראות שהזוג מעדיף להיות ביחד ותמיד זה מרגיש לי לא מסונכרן עם העולם האמיתי (יש מצב שזה רק אצלי, מודה לא יצא לי לעסוק עם העניין בחיי הפרטיים)
נכון, אבל לרוב נדמה לי שבסוף זה שלא רוצה ילדים מתפשר אז במקרה הזה אני שמחה שזה הלך לכיוון השני. (הרבה פעמים זאת בחורה ואז היא נכנסת להריון בטעות ואז היא כבר מחליטה להשאיר את התינוק).
אני לא יודע למה זה מרגיש לך כהולכת אל הלא נודע בקטע רע. לדעתי זה מאוד בקטע טוב. אנחנו ראינו שוב ושוב בכמה עונות האחרונות עד כמה היא מוצלחת בעבודה שלה. אני אוהב את זה שהיא לא הולכת לגור עם ההורים העשירים שלה או על הכסף שלהם. הם אולי יהיו במצב שהם יוכלו לתמוך, אבל הם לא עשירים כמו שהם היו. אבל היא יכולה להיות מצליחה בכוחות עצמה וכבר יש לה קשר ראשוני עם החברה הגדולה "אינטרפלקס" בניו-יורק.
|כן|

אבל ביום שהיה לי לחשוב על זה אני מתחיל לחשוב שבעצם זה אולי סיום נכון יותר. כי אומנם ברור שהקירבה הפיזית בינהם קירבה אותם, אבל זה לא המצב הטבעי - שילדים בני 30+ גרים תמוד להורים שלהם* ילדים בשלב מסוים יוצאים מהקן ועוברים לגור במקום אחר. אבל אם יש בסיס חזק למשפחה היא נשארת משפחה גם עם המרחק.
כן זה גם מה שאני חשבתי. כמה שהיה כיף כשכולם ביחד יותר נכון לילדים בגילם להתרחק קצת.

אבל אני בכלל באתי בשביל לשים כאן סרטון מדהים שנטפליק הוציאו שמסכם באופן מדהים את מערכת היחסים של פאטריק ודייויד.
אוקי זה 14 דקות אני אראה מחר

הרבה פעמים במהלך הצפיה חשבתי על כך שאני צריך לראות קומפילציה של הסיפורים ההזויים של אלכסיס.
חחחח אני מתה על הסיפורים הרנדומלים ההזוים שלה:-D

Lhuna3

Well-known member
האם אי פעם הייתה חתונה בסדרת טלוויזיה שלא הכל השתבש בה ברגע האחרון? ואז איכשהו אילתרו חתונה מקסימה ברגע האחרון?
:-D לא!

חחחחח כל הקטע עם ההאפי אנדינג במסז':-D
OMG

*וזה שהחתן והחתן הולכים מיד אחרי בכלל מוזר לי8-*
נכון, ועוד דברים שקצת מעניינים:
- זה שאלקסיס ליוותה את דיוויד ולא ג'וני ו/או מוירה, אבל קראתי שהיה בזה רפרנס חמוד ל"Don't worry, it's his sister", במיוחד כשרולאנד מסתכל עליהם ואומר לג'וני "הם נראים כמו חתן וכלה".
- אולי פיספסתי, אבל לא ראיתי בחתונה את אמא של פטריק (את אבא שלו כן).
אבל איזה חתונה |מאוהב|

וגם התרגשתי כשאלקסיס החליטה לנסוע לניו יורק לבדה אני גאה בה|כתר| מודה שקצת קיוויתי אבל שטד יחזור איכשהו..
alexis_totally.gif

didalf

Well-known member
- זה שאלקסיס ליוותה את דיוויד ולא ג'וני ו/או מוירה, אבל קראתי שהיה בזה רפרנס חמוד ל"Don't worry, it's his sister", במיוחד כשרולאנד מסתכל עליהם ואומר לג'וני "הם נראים כמו חתן וכלה".
זה משהו שהיה בהתחלה ואני לא זוכרת? אהההה שלט חחח
מזכיר לי שבסוף כולם היו על השלט:-D

כן אני גם תהיתי איפה אמא של פטריק8-*

Lhuna3

Well-known member
אני כבר מתגעגעת לסדרה הזאת |בוכה| (וזה אחרי שראיתי את רובה כבר פעמיים וחלק מהסצינות יותר פעמים.)
מתי אתם משכנעים את דילן לצפות בזה? אני די בטוחה שהיא תמות על דיוויד ואלקסיס.

Lhuna3

Well-known member
אצלי הוא הגיע מהדודים ביחד עם שאר העונה.
הוא נקרא Best Wishes, Warmest Regards A Schitt’s Creek Farewell
ואם אני אאמלק אני חוששת שזה לא יצא יפה כמו שזה מוסבר שם. ואת צריכה לצפות כי יש שם דברים ממש מקסימים וחמודים בכלל של השחקנים. (גם מאודישנים שלהם וגם מדברים אחרים מאוד מרגשים).

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האם אי פעם הייתה חתונה בסדרת טלוויזיה שלא הכל השתבש בה ברגע האחרון? ואז איכשהו אילתרו חתונה מקסימה ברגע האחרון?
נכון שבערך תמיד הכל בערך משתבש ברגע האחרון ואז מאלתרים וזה יוצא מדהים. אבל איכשהו גם במקרים כאלו לפעמים זה בסופו של דבר נהרס.
אני יכול להעלות כמה דוגמאות לזה אבל זה יחסית ספוילרי אז אני רק אציין את חברים.
*מה שכן אם זאת חתונה בפרק האחרון אז ברור שזה לא יהרס בסוף.
ואז דייויד נכנס וכמובן שזה השיר שלהם יו סימפלי דה בסט|לב||לב|
אני חושב שאף אחד מאיתנו לא ציין את זה, אבל זה כמובן אומנם היה צפוי שנשמע את השיר שוב בחתונה שלהם, אבל עדיין מקסים בטירוף.
לא ברור לי למה ג'וני לא הוליך את דייויד ל"חופה"
חוץ מזה שדייויד הוא חצי יהודי אז קצת חשבתי שאולי תהיה באמת חופה וזה, אבל בעצם למה שיהיה, קשה לי להאמין שלדייויד יש קשר אישי ליהדות.
אין מה לאמלק ממש זה ראיונות עם היוצרים והשחקנים (במקרה הזה היוצרים הם גם חלק מהשחקנים) וקטעי מאחורי הקלעים.
אבל ראיתי כאלו משעממים וזה יחסית ממש טוב ומעניין.
זה באורך של 44 דקות וזה נקרא: Best Wishes, Warmest Regards A Schitt’s Creek Farewell
חחחחחחחח כן אני גם חשבתי איזה שלטים קנדים!!
בגלל שדיברנו על העניין הקנדי אז שמתי לב יחסית לדברים. עניין השלטים בהחלט.
אבל עוד משהו זה שהכרטיס טיסה של אלכסיס בפרק הראשון לעונה היה עם היום לפני החודש ולכן היא התבלבלה.
:-0:-0 מה היא לא דומה להם בכלל!
חחח דניאל לוי ושרה לוי איזה שמות ישראלים גנרים:-D
גם אני הייתי די בשוק מזה.
שרה זה שם מאוד ישראלי, אבל תנסי למצוא מישהי חילונית בגילה בארץ שקוראים לה שרה...
ומישהו באיזשהו גיל שנקרא יוג'ין
הא יש בזה משהו יכל להיות נחמד. גם חשבתי שקלטתי וייבים בינה לבין הרות' הזאת שתמכה בהם בפיץ' וחשבתי אולי סטיבי סופסוף תמצא אהבה דווקא עם אשה. (או שדילן סתם קלקלה אותי:-D)
אני לא אגיד שזה קילקול, אבל זה בהחלט משהו שאולי קיבלת מדילן.
ותכלס זה משהו שיש לנו אותו די עם גברים בסדרות.
(אני זוכר שההופעה הראשונה של טד בסדרה בעונה 1 הייתה עם דייויד ואני לחלוטין ראיתי ניצוצות)
אוקי זה 14 דקות אני אראה מחר
אם את לא נשאבת לחור יו-טיוב של שעתיים עכשיו אני במקביל גם מאוד גאה בך וגם מאוד מאוכזב
אני לחלוטין ציפיתי שמישהו יגיד את הרפרנס הזה בקול כי אני לחלוטין חשבתי על זה.
ואז כשהיה בסוף מיקוד בשלט חשבתי שאולי משהו יהיה שם.
השלט היה מאוד חמוד בסוף, אבל לא קשור לזה דווקא.
היא הייתה שם:
1602535030537.png
היה לי די חבל שלא ראו עוד שום אינטראקציה בין דייויד וההורים של פאטריק מעבר לשיחה החמודה שלהם בפרק שבו הם גילו על מערכת היחסים שלהם.
גם כיהם נראו לי חמודים, אבל בעיקר כי נראה לי היה יכול להיות מעולה לראות את דייויד מנסה להרשים אותם, או לפחות לגרום לכך שהם לא יחשבו שהוא מוזר. ונראה לי שהם האנשים היחידים בעולם שהוא אולי היה עושה כזה מאמץ איתם, עד שפאטריק היה משכנע אותו להיות הוא עצמו.
אני בטוח שיש מיליון גיפים מדהימים שיצאו מהסדרה הזאת ומתאימים לכל שיחה. (אני מניח קל יותר ליצור שיחה מזה מאשר איך שהצלחתם לעשות עם ה100)

didalf

Well-known member
מתי אתם משכנעים את דילן לצפות בזה? אני די בטוחה שהיא תמות על דיוויד ואלקסיס.
מה זה אתם? מה איתך?:-D
נראה לי שהיא פחות רואה קומדיות.

אצלי הוא הגיע מהדודים ביחד עם שאר העונה.
אני מורידה פרק בודד כל פעם עד 4 פרקים במקביל המחשב שלי לא יכול להתמודד עם עונה שלמה.
ובסדר קרציה אל תספרי לי|שפם|
יש גם ביוטיוב אבל הורדתי בכל זאת כי זה אולי יהיה באיכות טובה יותר ועם כתוביות

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
רגע שהכי ריגש אותי בספיישל
זה הרגע שדן ונואה הולכים ביחד לראות ולהצטלם ליד השלט הענק שהרשת תלתה לקידום הסדרה שמראים בו אותם מתנשקים, והם מתרגשים ממנו ככה ביחד:

noah_dan.png

* למרות שזה שלט שמספיילר את הסדרה לכל מי שעוד לא צפה.

וגם שכל השחקנים צועדים יחד באיזה מצעד גאווה שם בשם הסדרה זה כזה יפה:
parade.png

למעלה