Schitt's Creek שרשור לדבר על הסדרה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כפי שאמרתי הוא באופן כללי צפיה מהנה (אפילו שזה 44 דקות)
אבל במיוחד אהבתי את החלק שהתמקד יותר בהקשר הלהטבי.
גם זה שהיה קטע של מפגש של אנשים בלבוש דראג בתור מיורה.
וגם הקטע המדהים שהייתה כרזת חוצות ענקית שעליה רואים את דייויד ופאטריק מתנשקים:
1602535854727.png

*משהו מוזר שלא הבנתי בספיישל הזה - למה בקושי יש שבריר ראיון עם השחקן שמשחק את רולנד. לא שזה היה חסר לי, אבל הוא היה דמות מרכזית לאורך כל הסדרה. והיו קטעי ראיונות עם כל הדמויות. השחקנית ששיחקה את רוני קיבלה פי עשר יותר זמן ממנו.
זה היה לי מוזר. אבל אולי השחקן פשוט לא אוהב ראיונות...

Lhuna3

Well-known member
קשה לי להאמין שלדייויד יש קשר אישי ליהדות.
נכון, אבל בכל זאת שווה לציין בהקשר זה את השורה שלו בפרק ששני הזוגות יוצאים לטיול הזה ביער ומטפסים על חבלים כשטד צוחק עליו שהוא "בתול" (בהקשר של טיפוס על חבלים):
You might wanna talk to half my Birthright trip about that.
ויש עוד כל מיני רפרנסים לצד היהודי...

didalf

Well-known member
נכון שבערך תמיד הכל בערך משתבש ברגע האחרון ואז מאלתרים וזה יוצא מדהים. אבל איכשהו גם במקרים כאלו לפעמים זה בסופו של דבר נהרס.
אני יכול להעלות כמה דוגמאות לזה אבל זה יחסית ספוילרי אז אני רק אציין את חברים.
*מה שכן אם זאת חתונה בפרק האחרון אז ברור שזה לא יהרס בסוף.
נראה לי זה יותר תלוי אם זה זוג אהוב שרוצים שיתחתן או זה זוג לא נכון שרק נמצא בדרך לאנדגיים האמיתי.

לא ברור לי למה ג'וני לא הוליך את דייויד ל"חופה"
חוץ מזה שדייויד הוא חצי יהודי אז קצת חשבתי שאולי תהיה באמת חופה וזה, אבל בעצם למה שיהיה, קשה לי להאמין שלדייויד יש קשר אישי ליהדות.
כי הוא ביקש מאלקסיס.
הרגיל מבחינתי זה בכלל שאמא ואבא ביחד מובילים את הילד.
ו-וואלה צודק למה לא שברו כוס או משהו?8-*

אין מה לאמלק ממש זה ראיונות עם היוצרים והשחקנים (במקרה הזה היוצרים הם גם חלק מהשחקנים) וקטעי מאחורי הקלעים.
התכוונתי משהו ספציפי שהיא אמרה על ייצוג של יחסים להטביים.

אבל עוד משהו זה שהכרטיס טיסה של אלכסיס בפרק הראשון לעונה היה עם היום לפני החודש ולכן היא התבלבלה.
אה הקנדים מתייחסים נורמלי לתאריכים? זה לא טמטום משותף?

ומישהו באיזשהו גיל שנקרא יוג'ין
:-D

(אני זוכר שההופעה הראשונה של טד בסדרה בעונה 1 הייתה עם דייויד ואני לחלוטין ראיתי ניצוצות)
ווי מזה לא8-*

אם את לא נשאבת לחור יו-טיוב של שעתיים עכשיו אני במקביל גם מאוד גאה בך וגם מאוד מאוכזב
תודה|זורו| אני האמת עייפה ומחר עבודה ולכן אפילו לא מתחילה.

היא הייתה שם:
1602535030537.png
אה יופי

אני בטוח שיש מיליון גיפים מדהימים שיצאו מהסדרה הזאת ומתאימים לכל שיחה. (אני מניח קל יותר ליצור שיחה מזה מאשר איך שהצלחתם לעשות עם ה100)
חחח זה בהחלט סדרה שמציירת הרבה גיפים לתגובות. דיוויד ואלקסיס הם מם מהלך:-D (ועדיין תתפלא כמה גיפים-תגובה אפשר להוציא מה100)

* למרות שזה שלט שמספיילר את הסדרה לכל מי שעוד לא צפה.
לא נורא לפעמים ספוילר כזה יגרום למישהו לראות וזה עדיף.
וחמודים|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נראה לי זה יותר תלוי אם זה זוג אהוב שרוצים שיתחתן או זה זוג לא נכון שרק נמצא בדרך לאנדגיים האמיתי.
אני יכול לחשוב על לפחות דוגמה אחת שזה מה שהיה עם זוג אהוב שרצו שיתחתן. אבל ספוילרים.
אה הקנדים מתייחסים נורמלי לתאריכים? זה לא טמטום משותף?
האמת שאני לא בטוח, אבל בהרבה מאוד דברים קנדים הם יותר כמו בריטניה מאשר כמו ארה"ב.

didalf

Well-known member
נכון, אבל בכל זאת שווה לציין בהקשר זה את השורה שלו בפרק ששני הזוגות יוצאים לטיול הזה ביער ומטפסים על חבלים כשטד צוחק עליו שהוא "בתול" (בהקשר של טיפוס על חבלים):
You might wanna talk to half my Birthright trip about that.
ויש עוד כל מיני רפרנסים לצד היהודי...
חחחחח כן זה ממש הצחיק אותי:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל פעם אני כותב משהו במשך זמן ואני אני מגלה שלונה כתבה לפני.
לפחות הפעם התגובות שלנו די השלימו זה את זה כי אני שמתי תמונה של השלט עצמו ואת שמת את התגובה אליו.

וגם שכל השחקנים צועדים יחד באיזה מצעד גאווה שם בשם הסדרה זה כזה יפה:
מצד אחד זה היה מאוד מאוד יפה ואהבתי את ההתרגשות והכל והסדרה באמת מעולה בעניין הלהטבי...
אבל מצד שני עם כל האהבה זה גם צורם לי בתור ניצול מאוד ברור של מצעד גאווה בשביל לפרסם סדרה
- ואני בטוח שלהמון מהצופים במצעד לא היה מושג מהסדרה הזאת (שהייתה רוב הזמן די לא ידועה).

Lhuna3

Well-known member
אבל מצד שני עם כל האהבה זה גם צורם לי בתור ניצול מאוד ברור של מצעד גאווה בשביל לפרסם סדרה
- ואני בטוח שלהמון מהצופים במצעד לא היה מושג מהסדרה הזאת (שהייתה רוב הזמן די לא ידועה).
אני לא רואה את זה ככה כניצול לצורך פרסום הסדרה, תקרא לי תמימה, אבל אני האמנתי שהכוונות פה היו טהורות.
וכל צופי המצעד הלהט"בים שלא הכירו קודם את הסדרה, אני מניחה שיעשה להם רק טוב להכיר.
והסדרה היתה מאוד לא מדוברת בישראל עד הזכיה האחרונה שלהם, אבל הם לדעתי היו מועמדים וזכו כבר להרבה פרסים בקנדה הרבה לפני זה, אז אם זה שם - דווקא סביר שרבים מאוד כן הכירו. גם בארה"ב אני חושבת שהיא היתה מוכרת יותר מהאנונימיות שלה פה עד לאחרונה. (עריכה: בדקתי עכשיו וזה באמת מצעד בטורונטו ב-2018)

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קצת בלי קשר,
בעקבות איזה סרטון שראיתי נזכרתי כמה אהבתי את זה שבתור טבעת אירוסין פאטריק קנה לדייויד 4 טבעות זהב רחבות - להקביל (ונראה לי להחליף) את הטבעות כסף שתמיד יש לו.
עוד משהו שרציתי לכתוב בעבר ותמיד שכחתי - מאוד אהבתי את זה שעשו שדייויד מאוד מאוד אוהב לאכול.
אבל אני לא זוכר אם זה היה משהו מההתחלה או משהו שהתחיל מאוחר יותר

והי, אפשר לשים דברים מפינטרס...

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
בעקבות איזה סרטון שראיתי נזכרתי כמה אהבתי את זה שבתור טבעת אירוסין פאטריק קנה לדייויד 4 טבעות זהב רחבות - להקביל (ונראה לי להחליף) את הטבעות כסף שתמיד יש לו.
|כן| אני גם אהבתי

עוד משהו שרציתי לכתוב בעבר ותמיד שכחתי - מאוד אהבתי את זה שעשו שדייויד מאוד מאוד אוהב לאכול.
אבל אני לא זוכר אם זה היה משהו מההתחלה או משהו שהתחיל מאוחר יותר
חח כן! וכן אני גם חושבת שזה משהו שהתחיל יותר מאוחר זה לא היה ככה מהתחלה אני כמעט בטוחה.

והי, אפשר לשים דברים מפינטרס...
איזה דברים חמודים

Lhuna3

Well-known member
אחד עם קטע שנורא אהבתי, במיוחד בסוף החל מ-11:12.
(ניק בטח כבר ראה את זה)
אני מתה על זה שנראה שיש ביניהם כימיה כזאת והם חברים גם כשהם עצמם מחוץ לדמויות:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
(ניק בטח כבר ראה את זה)

את הסרטון הזה עצמו לא ראיתי, אבל כן ראיתי את הסרטון שלקחו ממנו הרבה קטעים (זה שבו שני השחקנים יושבים על ספסל כשמאחוריהם שני עצים.
*את הסרטונים האחרים שלקחו מהם לא ראיתי עדיין (וממש בא לי לראות את זה שבו לשחקן של פאטריק יש שיער צבוע בלונד)

ומשהו מעניין - בסרטון שבו הם יושבים על ספסל הם גם דיברו על כך שבשלב מסוים כן היה על הפרק אפשרות שתהיה חתונה כפולה.

didalf

Well-known member
(ניק בטח כבר ראה את זה)

וואי איזה קריין מעצבן|בוקס| אבל חמודים|מאוהב|
הקריין עצבן אותי אז פשוט עברתי לוידאו שהם על הספסל.

ואז גיליתי שיש לו המשכים שטרם ראיתי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שטויות שמצחיקות אותי:-D

אוקי, אבל אם כבר אז איך לא שמת את זה:

מילי08

Well-known member
לבקשת הקהל, סיכומון שלי
אוקי, אז כמו שאמרתי, לא התמוגגתי, אבל גם לא סבלתי. פשוט ציפיתי למשהו אחר.
היו רגעים שהסדרה היתה מרגשת והיו רגעים חמודים והיו רגעים של סתם. היו כמה רגעים בעונה 6 שבאמת היו מאוד מרגשים והיו לי דמעות בעיניים. כל סצינת החתונה מן הסתם היתה כזאת.
כמו שכתבתי, דיוויד הקצין את ההתנהגות שלו והרגשתי שהוא קצת הופך לקריקטורה של עצמו, בעיקר אחרי שהוא היה עם פטריק. מה שכן, הכימיה בין שניהם היתה נהדרת והופתעתי לגלות שפטריק (השחקן) בכלל לא גיי. דיוויד (השחקן) עצמו נראה טיפוס מאוד חם ואוהב שזה מגניב.
אלקסיס היא לחלוטין הדמות האהובה עלי. אהבתי את זה שהיא וטווילה הפכו לחברות ומאוד אהבתי את הקשר שהיה לה עם טד אחרי שהם חזרו. רגע הפרידה שלה מטד היה שובר לב, והכי עצוב לי שבסוף היא לא קיבלה באמת happy ending. מוירה חוזרת לטלוויזיה, ג'וני שוב איש עסקים, דיוויד התחתן ובעל עסק, ורק אלקסיס עדיין מנסה להקים את עצמה. חבל שלא החזירו אותה לפחות למט.
גם הסוף היה קצת מתסכל כי בעצם הם שוב נפרדים לגמרי. מצד אחד אני שמחה שלא הלכו על הרעיון הנדוש של להישאר בעירייה כי הם כבר חלק ממנה, אלא ראינו שהם נשארו הם עצמם, אבל מצד שני - המשפחה שוב מתרחקת ומתפזרת לכל כיוון.

אתמול בערב היו לי עוד דברים להגיד אבל כבר הספקתי לשכוח.. :-/ אני אלך לקרוא עכשיו מה שאתם כתבתם.
אגב, הדודים שלי לא מוצלחים כל כך. לא נתנו לי את פרק הספיישל. למעשה הם לא נתנו לי שום פרק ספיישל שיצא לאחרונה. מניאקים

מילי08

Well-known member
לבקשת הקהל, סיכומון שלי
אוקי, אז כמו שאמרתי, לא התמוגגתי, אבל גם לא סבלתי. פשוט ציפיתי למשהו אחר.
היו רגעים שהסדרה היתה מרגשת והיו רגעים חמודים והיו רגעים של סתם. היו כמה רגעים בעונה 6 שבאמת היו מאוד מרגשים והיו לי דמעות בעיניים. כל סצינת החתונה מן הסתם היתה כזאת.
כמו שכתבתי, דיוויד הקצין את ההתנהגות שלו והרגשתי שהוא קצת הופך לקריקטורה של עצמו, בעיקר אחרי שהוא היה עם פטריק. מה שכן, הכימיה בין שניהם היתה נהדרת והופתעתי לגלות שפטריק (השחקן) בכלל לא גיי. דיוויד (השחקן) עצמו נראה טיפוס מאוד חם ואוהב שזה מגניב.
אלקסיס היא לחלוטין הדמות האהובה עלי. אהבתי את זה שהיא וטווילה הפכו לחברות ומאוד אהבתי את הקשר שהיה לה עם טד אחרי שהם חזרו. רגע הפרידה שלה מטד היה שובר לב, והכי עצוב לי שבסוף היא לא קיבלה באמת happy ending. מוירה חוזרת לטלוויזיה, ג'וני שוב איש עסקים, דיוויד התחתן ובעל עסק, ורק אלקסיס עדיין מנסה להקים את עצמה. חבל שלא החזירו אותה לפחות למט.
גם הסוף היה קצת מתסכל כי בעצם הם שוב נפרדים לגמרי. מצד אחד אני שמחה שלא הלכו על הרעיון הנדוש של להישאר בעירייה כי הם כבר חלק ממנה, אלא ראינו שהם נשארו הם עצמם, אבל מצד שני - המשפחה שוב מתרחקת ומתפזרת לכל כיוון.

אתמול בערב היו לי עוד דברים להגיד אבל כבר הספקתי לשכוח.. :-/ אני אלך לקרוא עכשיו מה שאתם כתבתם.
אגב, הדודים שלי לא מוצלחים כל כך. לא נתנו לי את פרק הספיישל. למעשה הם לא נתנו לי שום פרק ספיישל שיצא לאחרונה. מניאקים

למעלה