Schitt's Creek שרשור לדבר על הסדרה

Aranel Nenharma

Well-known member
לבקשת הקהל, סיכומון שלי
אוקי, אז כמו שאמרתי, לא התמוגגתי, אבל גם לא סבלתי. פשוט ציפיתי למשהו אחר.
היו רגעים שהסדרה היתה מרגשת והיו רגעים חמודים והיו רגעים של סתם. היו כמה רגעים בעונה 6 שבאמת היו מאוד מרגשים והיו לי דמעות בעיניים. כל סצינת החתונה מן הסתם היתה כזאת.
כמו שכתבתי, דיוויד הקצין את ההתנהגות שלו והרגשתי שהוא קצת הופך לקריקטורה של עצמו, בעיקר אחרי שהוא היה עם פטריק. מה שכן, הכימיה בין שניהם היתה נהדרת והופתעתי לגלות שפטריק (השחקן) בכלל לא גיי. דיוויד (השחקן) עצמו נראה טיפוס מאוד חם ואוהב שזה מגניב.
אלקסיס היא לחלוטין הדמות האהובה עלי. אהבתי את זה שהיא וטווילה הפכו לחברות ומאוד אהבתי את הקשר שהיה לה עם טד אחרי שהם חזרו. רגע הפרידה שלה מטד היה שובר לב, והכי עצוב לי שבסוף היא לא קיבלה באמת happy ending. מוירה חוזרת לטלוויזיה, ג'וני שוב איש עסקים, דיוויד התחתן ובעל עסק, ורק אלקסיס עדיין מנסה להקים את עצמה. חבל שלא החזירו אותה לפחות למט.
גם הסוף היה קצת מתסכל כי בעצם הם שוב נפרדים לגמרי. מצד אחד אני שמחה שלא הלכו על הרעיון הנדוש של להישאר בעירייה כי הם כבר חלק ממנה, אלא ראינו שהם נשארו הם עצמם, אבל מצד שני - המשפחה שוב מתרחקת ומתפזרת לכל כיוון.
לגבי מה שכתבת על אלקסיס אז בניגוד לדעות האחרות פה, אני מאוד מסכימה איתך.
היה הרגשה של חוסר כזה. ואני לא מדברת על זה שלא היה לה happy ending כאילו סוף שמח וטוב כזה. זה הרגיש כאילו כולם קיבלו ending ואלקסיס רק נמצאת בstart שיש בזה משהו יפה שהיא בהתחלה של משהו אבל לא ברור מה ההתחלה הזו. ההתמחות הזו יכולה להיות כישלון אחרי יום ואז מה... מה באופק שלה[ISPOILER/]

Lhuna3

Well-known member
רגע הפרידה שלה מטד היה שובר לב, והכי עצוב לי שבסוף היא לא קיבלה באמת happy ending. מוירה חוזרת לטלוויזיה, ג'וני שוב איש עסקים, דיוויד התחתן ובעל עסק, ורק אלקסיס עדיין מנסה להקים את עצמה.
אני ראיתי את הסיום שלה דווקא כמאוד אופטימי ויפה. נכון, לא הפי-אנדינגד קלאסי, אבל מאוד חיובי.
היא התפתחה מאוד אישית, גם באופי ממישהי מאוד סנובית ושטחית לבחורה שמאוד רואה אנשים סביבה ותומכת באחרים, ואפילו מפנה את המקום שלה לטובת אחרים כשצריך, גם למדה ולעבוד ולהשקיע, גם למדה מקצוע שמעניין אותה, והקימה עסק עצמאי משלה מאפס, שהרושם הוא שהיא מאוד מוכשרת בו ויש לה סיכוי להצליח, וגם לא ברחה לבחירה הקלה שניתנה לה ע"י החברה מהעבר, לחזור להיות סוג של "מזדנבת" באיזה פמליה שחיה על חשבון חברים עשירים ושטחיים כמו שהיא היתה פעם.
ומתוך האמונה הזאת ביכולותיה וברצון להגשים את עצמה, היא ויתרה על אהבה, וזה באמת גם מאוד עצוב כי הם מקסימים יחד ולא הפסיקו לאהוב, אבל גם מעצים ומרשים, שהיא הצליחה לבחור בחירה כזאת קשה והחליטה שהמימוש העצמי יותר חשוב לה כרגע, וגם לו.
אז עצוב קצת, אבל גם לא עצוב, בעיני. אני אהבתי.

didalf

Well-known member
אז את לא כ-ז-א-ת גרועה. הנה דברים שהסכמתי איתך:
היו כמה רגעים בעונה 6 שבאמת היו מאוד מרגשים והיו לי דמעות בעיניים. כל סצינת החתונה מן הסתם היתה כזאת.
הכימיה בין שניהם היתה נהדרת והופתעתי לגלות שפטריק (השחקן) בכלל לא גיי. דיוויד (השחקן) עצמו נראה טיפוס מאוד חם ואוהב שזה מגניב.
אהבתי את זה שהיא וטווילה הפכו לחברות ומאוד אהבתי את הקשר שהיה לה עם טד אחרי שהם חזרו

אגב, הדודים שלי לא מוצלחים כל כך. לא נתנו לי את פרק הספיישל. למעשה הם לא נתנו לי שום פרק ספיישל שיצא לאחרונה. מניאקים
כי את מסרבת להשתמש בדודים הטובים יותר|תוהה|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@מילי08 כשראיתי היום ששינית את התמונה שלך לרובוט התפוצצתי מצחוק :-D:-D
היו רגעים שהסדרה היתה מרגשת והיו רגעים חמודים והיו רגעים של סתם. היו כמה רגעים בעונה 6 שבאמת היו מאוד מרגשים והיו לי דמעות בעיניים. כל סצינת החתונה מן הסתם היתה כזאת.
טוב, תודה רבה באמת.
כמו שכתבתי, דיוויד הקצין את ההתנהגות שלו והרגשתי שהוא קצת הופך לקריקטורה של עצמו, בעיקר אחרי שהוא היה עם פטריק. מה שכן, הכימיה בין שניהם היתה נהדרת והופתעתי לגלות שפטריק (השחקן) בכלל לא גיי. דיוויד (השחקן) עצמו נראה טיפוס מאוד חם ואוהב שזה מגניב.
אבל מה לגבי להתייחס לסצנות עם השיר The Best.

בהתחלה דייויד הרגיש לי מוקצן מאוד. אם כי בכל זאת פחות מאשר אלקסיס ומוירה.
אבל לדעתי כמו אלקסיס הוא לחלוטין עבר תהליך של להפוך להיות אדם טוב יותר. ונכון בדברים מסוימים הוא עוד היה טיפוס הזוי, אבל זה חלק מהקסם שלו. בכל מקרה ממש לא קריקטורה.
אגב, אהבתי שאחד המאפיינים הגדולים שלו הוא התאבון הענק שלו.

אלקסיס היא לחלוטין הדמות האהובה עלי. אהבתי את זה שהיא וטווילה הפכו לחברות ומאוד אהבתי את הקשר שהיה לה עם טד אחרי שהם חזרו. רגע הפרידה שלה מטד היה שובר לב, והכי עצוב לי שבסוף היא לא קיבלה באמת happy ending. מוירה חוזרת לטלוויזיה, ג'וני שוב איש עסקים, דיוויד התחתן ובעל עסק, ורק אלקסיס עדיין מנסה להקים את עצמה. חבל שלא החזירו אותה לפחות למט.
אני מסכים עם מה שלונה כתבה בעניין. הסוף שלה כן היה טוב בגלל כל השינוי שלה. ומראים שלא רק שהיא מצאה משהו שהיא אוהבת לעשות, היא גם טובה בו מאוד.
היא אפילו קיבלה התעניינות בעבודה עם שירות הסטרימינג שהוא לחלוטין לא נטפליקס.
ואני מאוד מאוד שמח שלא החזירו אותה לmutt.
אני מצפה לפרק ספיישל בעוד כמה שנים שבו מראים שאחרי כמה שנים טד חזר מהאיים שלו והם התחתנו.
גם הסוף היה קצת מתסכל כי בעצם הם שוב נפרדים לגמרי. מצד אחד אני שמחה שלא הלכו על הרעיון הנדוש של להישאר בעירייה כי הם כבר חלק ממנה, אלא ראינו שהם נשארו הם עצמם, אבל מצד שני - המשפחה שוב מתרחקת ומתפזרת לכל כיוון.
חלק גדול בי רצה שכל המשפחה תשאר בעיירה יחד. ואפילו תקנה בית גדול לחיות יחד.
אבל זה לא הגיוני ולא טבעי - ילדים עוזבים את ההורים שלהם לחיים משלהם.
זה שהם חיו יחד בשני חדרי מלון צמודים למשך שנים זה לחלוטין לא טבעי.
מה שברור זה שהתקופה הזאת חיברה אותם כמשפחה.
והתקווה שלי היא שבהמשך, אפילו כשהם עברו לגור רחוקים זה מזה הם נותרו קרובים מאוד.
*וזה משהו שהיינו רואים בפרק ספיישל של כמה שנים מאוחר יותר.

didalf

Well-known member
אבל מה לגבי להתייחס לסצנות עם השיר The Best.

בהתחלה דייויד הרגיש לי מוקצן מאוד. אם כי בכל זאת פחות מאשר אלקסיס ומוירה.
אבל לדעתי כמו אלקסיס הוא לחלוטין עבר תהליך של להפוך להיות אדם טוב יותר. ונכון בדברים מסוימים הוא עוד היה טיפוס הזוי, אבל זה חלק מהקסם שלו. בכל מקרה ממש לא קריקטורה.
אגב, אהבתי שאחד המאפיינים הגדולים שלו הוא התאבון הענק שלו.
בעקרון הסכמתי עם כל מה שכתבת אבל רוצה להוסיף כמה אקסטרה |כן| לחלק הזה
|כן||כן||כן|

Lhuna3

Well-known member
דן לוי לא פוסל את האפשרות שיהיה סרט (אני לא באמת מצפה שזה יקרה, וגם לא בטוחה שאני רוצה, אבל הנה הקישור).

הכתבה בעקבות זה שהוא איכשהו הגיע לרשימה של הגברים הסקסיים ביותר חחח

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דן לוי לא פוסל את האפשרות שיהיה סרט (אני לא באמת מצפה שזה יקרה, וגם לא בטוחה שאני רוצה, אבל הנה הקישור).
זה יהיה נהדר, אני לחלוטין בעד.

(אני מניח שיכול להיות שהוא מעריץ קומיוניטי ולכן הוא חושב על זה)
six seasons and a movie

מילי08

Well-known member
סוף סוף סיימתי לקרוא את השרשור.
אני לא כל כך מרוכזת היום ואין לי חשק להגיב באריכות לכולם אז בקצרה:

פרסמתם תמונה של דיוויד לובש ורוד! ורוד!! חשבתי שגם במציאות הוא מעדיף שחור.
הפרידה של אלקסיס וטד היתה שוברת לב ואל תתווכחו איתי!
אני מסכימה עם מה ש Aranel כתבה לגבי אלקסיס.
אני אנסה לראות מתישהו את שלל הספיישלים לסדרה. מקווה שיש ביוטיוב הכל כי הדודים שלי לא טובים. כן עדי, אני מסכימה איתך אבל אין לי כוח לעשות משהו נוסף חוץ מאשר להפעיל את הטלוויזיה וללחוץ על ה PLAY.
גם אני חושבת שהיו ניצוצות בין טד לדיוויד בהתחלה.

כשאני אהיה יותר מרוכזת אנסה להגיב בפירוט

למעלה