should i stay or should i go

daniela15

New member
should i stay or should i go

אני גרה עם חבר שלי כבר 4 חודשים והקשר הזה מתכוונן לקראת נישואים. שנינו בני אותו גיל 29. העניין הוא שיש לי כבר הרבה זמן התלבטויות לגבי הקשר ואפילו היינו בייעוץ שנינו בגלל ההתלבטויות הללו. אני לא יודעת מה תעזור לי המודעה כאן. אבל לפחות אני אפרוק כאן את דבר ליבי ואולי אקבל כמה הצעות מאנשים חכמים. חבר שלי הוא בחור באמת ברמה גבוהה ,הוא יהיה בעל לדוגמה ואבא טוב לילדי, וגם מפרנס טוב. הוא מתחשב מפנק וטוב לב ברמות מעל הממוצע של הרבה אנשים שאני מכירה. ובכל זאת יש לי רגעים שאני רוצה לעזוב אותו, שאני מפקפקת בכמה אני רוצה אותו , בכמה אני אוהבת אותו. אני אוהבת אותו כאדם , ישנם פחות פעמים שבו אני אוהבת אותו כמאהב. אני יודעת שהגיל לא מתקתק לטובתי , עם זאת אני שואלת את עצמי - אם זו בחירה נכונה. האם מישהו נמצא או היה במצבי ? מה דעתכםן?

../images/Emo24.gif אני לא בטוחה שכולנו תמיד

במצב "מאוהבות" קבוע. בעלי הוא כמו האיש שאת מתארת
אבל לפעמים טוב לי להיות לבד, בלעדיו, שהוא בעבודה כמה ימים...זה נראה לי בריא... לדעתי אין לך מה להסס

daniela15

New member
אימא של פיונה

תודה על העידוד ומילות החמות. בכל זאת , יש לי פנטזיות והיו לי פנטזיות שאני ארגיש כ"כ טוב עם הבן זוג שלי שלא יהיו לי היסוסים. אני בטוחה שלכל אחד יש היסוסים מידי פעם , ואולי אני בן אדם הססן מטבעי, אבל נישואים זה דבר כ"כ חשוב ואני רוצה להרגיש מצויין עם הבן זוג שלי. שסגרתי את העיסקה הכי טובה בעיר. ואני לא בטוחה בכך.

יש פתגם חכם-האויב של הטוב הוא

העוד יותר טוב. האם זה אומר לך משהו? קחי דף. חלקי אותו לשניים. בראש צד אחד רשמי + ובראש הצד השני רשמי -. עכשיו התחילי למלא את הטבלה במה שאת אוהבת בו ומה שאת לא אוהבת. השלב הבא-דרגי כל שורה עם ציון מ-1 עד 3. בגרוע 1 הוא ניתן לחיות עם זה ו-3 זה בלתי נסבל. בטוב 1 זה לא יכולה לחיות בלי זה ו-3 זה נחמד אבל אפשר גם בלי. עכשיו תעברי על הכל, מה קיבלת? נראה פשטני? אולי, אבל לפעמים זה יכול לסדר דברים בראש. אני רואה מסביב המון רווקים ורווקות שמחפשים את בן הזוג המושלם שנתפר בדיוק לפי מידתם. והם נשארים כמובן רווקים כי אין חיה כזו. לכולנו יש חסרונות ומגרעות ולכולנו יש יתרונות. את צריכה לבחון את בן הזוג שלך ולהפריד בין העיקר לטפל, וזו לא מלאכה קלה. ואף אחד מאיתנו לא יכול לדעת בוודאות עם בן הזוג שלו הוא הטוב ביותר בשבילו. אנחנו יכולים להיקשר מתוך מחשבה חיובית ולקוות לטוב. ערבויות אין. בהצלחה

yupy9

New member
אולי את לא קוראת לילד בשמו

או אולי לילד אין שם...?! אמרת משהו מעורפל כמו "יש פעמים שאני לא אוהבת אותו כמאהב" - מה הכוונה? את לא נמשכת אליו? את נשארת איתו מתוך הרגל? את חושבת או מאמינה שיכול להיות מישהו איתו תבני זוגיות בה כל יום במהלך שנות חייכם הלב ידפוק לך יהיו לך פרפרים בבטן וכמעט תתעלפי כל פעם לפני שהוא יפתח את דלת ביתכם גם לאחר שנות נישואים רבות?... אולי את עדיין שקועה בתוך פנטזיות ילדות? רואה את החיים כסרט הוליוודי מושלם וורוד ומתקתק... או שמשהו ממש אקוטי מפריע לך- אבל את בהכחשה...?! את חייבת להיות כנה עם עצמך כי משהו פה לא מריח טוב- וחבל להפסיד משהוא טוב... כי על פניו לפחות כך זה נשמע!

למעלה