Six Intersecting Squares

גילה או

New member
Six Intersecting Squares

קיפלתי דגם מודולרי חדש שמזכיר את הF.I.T . לי הדגם הזה היה קל יותר לקיפול.אם כבר מדברים על הF.I.T-גלעד איילון העלה סדרה של צילומים לאתר שלו ,צילומים מכל מיני זויות של השלבים של חיבור הפירמידות שנועדו לעזור למי שהתקשה בחיבור הדגם.

bshuval

New member
למעוניינים...

רוברט לאנג עשה עבודה בעבר בה הוא מצא את כל הדגמים האפשריים של מסגרות מחוברות (תחת מספר הגבלות, כמובן). הוא פרסם את העבודה שלו באימאג'ירו לפני מספר שנים, אך לאחרונה הוא שם אותה גם באתר שלו תחת science ושם תחת polypolyhedra. העבודה מעניינת, אם כי לא את כולה הבנתי. אם אתם מתעניינים גם להבין קצת על הקיפולים הללו מלבד דרכי קיפול, אני מציע שתבקרו באתר ותורידו את העבודה. (ואגב -- למעוניינים -- באתר ישנו גם עדכון על המצב של treemaker 5. התוכנה נמצאת בשלב בדיקות סופי וכנראה תשוחרר בחודשים הקרובים.)

מיריק22

New member
בטוח להזמין מהאתר שלו ספרים?

יש לי ספר אחד של רוברט לאנג של בע"J ימיים- והוא מעולה. יש באתר 2 ספרים שנראים לי מעולים.. (למרות שמחירם נורא יקר).. אפשר להזמין משם? זה בטוח?

גילה או

New member
תודה

איתי ידעתי שזה ימצא חן בעינך . תודה בועז .המאמר באמת מעניין למרות שהידע שלי בגיאומטריה מוגבל אבל חלק מהעבודה ברור אפילו לי. האמת שהחלק התאורטי פחות מושך אותי אולי כי אין רקע אבל כבר שמתי לי למטרה לנסות ולקפל את הWOVEN POLYHERA .אם אצליח אפרסם את התמונה.

א מזמינים משם

אלא זה פשוט מקשר אותך לAMAZON ואתה יכול לקנות משם חוץ משני ספרים, אחד כבר לא מדפיסים ואחד אפשר לקנות בחנות יפנית.

למעלה