Sleeping in Light (
לסוף של בבילון 5)

Ambious

New member
Sleeping in Light (../images/Emo58.gif לסוף של בבילון 5)

ראיתי לפני כמה ימים את Sleeping in Light, פרק הסיום של הסדרה שצולם בסוף העונה הרביעית ושודר בסוף החמישית. זה פרק כלכך עצוב, וכלכך יפה
הפרידה של שרידן מכל החברים, הפרידה שלו מדלן, המעבר שלו 'לעולם הבא' כביכול, Beyond the Rim. זה היה כלכך עצוב. קראתי ראיונות עם סטרז'ינסקי על הפרק, ומעבר לעובדה שהוא תכנן את הפרק הזה עוד לפני שהוא התחיל את הסדרה, הוא מספר שהוא ראה את הפרק רק פעמיים, כי אפילו (ובעיקר ובמיוחד) לו זה עצוב מדי. זה דרך אגב - אם אני לא טועה - הפרק היחידי שהוא גם ביים. ובעיקר אני עצוב כי עכשיו אין לי יותר בבילון 5
נגמר, פיניטו
אוּף.

aerynsun

New member
../images/Emo7.gif

עכשיו נזכרתי שיש לי פרקים בקלטות איפשהו של בבילון. אולי אראה...

dixie chick

New member
אני מאוד אהבתי את הפרק הזה ואני באמת זוכרת

שהוא תוכנן להיות סופה של הסדרה באשר היא (כלומר הפרק האחרון נקודה) וכשחשבו שלא תהיה עונה 5 צילמו אותו כדי לשדר אותו בסוף עונה 4 ברגע האחרון כשהם קיבלו אור ירוק לעונה 5 הם צילמו מהר מהר פרק סיום חדש לעונה 4, וחיכו עם SIL לסוף הסדרה כולה האמת שאני מאוד מאוד אהבתי את הפרק הזה אבל חוץ ממנו לדעתי כל עונה 5 היתה מאוד מיותרת עד כדי כך שדי שמחתי שהגיע הסוף כי לא נראה לי הוגן להמשיך ולגרור סדרה כל כך טובה לסיום יחסית ירוד לעומת רגעי השיא שלה (עונות 3 ו4) שנים אחרי כן כשהראתי לאנשים בבילון 5 הסדר היה עונות 1-4, הפרק הזה, וIN THE BEGINNING (לא כולל עונה 5 כולה שכלל לא רלוונטית לדעתי ובכלל לא משאירה שום טעם של "עוד")

Ambious

New member
שמעתי את זה מהרבה אנשים, ודווקא נהניתי

מהחצי השני לפחות של העונה החמישית. אפשר להגיד שברגע שביירן הטלפט המכוער והמעצבן מת, העונה החמישית נהיתה טובה (כל הסיפור של לאנדו והמלחמה עם ה- Interstellar Alliance).

dixie chick

New member
../images/Emo216.gif לביירון

ניסו להחליף את אהבת חיי מרקוס
בתחליף עלוב וריקני מזל שבאמת העיפו אותו קיבינמט

חבר'ה התעודדו .

אומנם בבילון 5 כבר לא סידרה אבל יש את הסרטים שיהיו בקרוב אז האזרו בסבלנות ... the lost tales will come.

למעלה