Soon Forget

one pearl

New member
Soon Forget

"Soon Forget", שיר מתוך Binaural... sorry is the fool who trades his soul for a corvette thinks he'll get the girl, he'll only get the mechanic what's missing? he's living a day he'll soon forget that's one more time around, the sun is going down the moon is out, but he's drunk and shouting, putting people down he's pissing, he's living a day he'll soon forget counts his money every morning the only thing that keeps him horny locked in a giant house, that's alarming the townsfolk, they all laugh sorry is the fool who trades his love for high-rise rent seems the more you make, equals the loneliness you get and it's fitting, he's barely living, a day he'll soon forget that's one more time around, there is not a sound he's lying dead clutching benjamins, never put the money down he's stiffening, we're all whistling a man we'll soon forget השירים הפשוטים ואהובים... חחח

one pearl

New member
והתרגום...

בקרוב ישכח המצטער הוא הטיפש שהחליף את נשמתו בספינה חושב שהוא ישיג את הבחורה שלו, אך רק משיג את המכונאי מה חסר? הוא חי יום שהוא בקרוב ישכח. זה עוד פעם קורה, השמש שוב שוקעת הירח בחוץ, אבל הוא שיכור צועק, מדכא אנשים הוא מעצבן, הוא חי יום שהוא בקרוב ישכח. סופר את כספו כל בוקר הדבר היחיד שמחרמן אותו חי בבית ענק שמפחיד תושבי העיר כולם צוחקים. המצטער הוא הטיפש שהחליף את אהבתו בשכר דירה יקר נראה שככל שאתה עושה, שווה לבדידות שאתה מקבל. וזה מתאים, הוא בקושי חי, יום שהוא בקרוב ישכח זה עוד פעם קורה, אין אפילו צליל הוא שוכב מת אוחז חומצה, מעולם לא שם את הכסף למטה הוא התקשה, כולנו שורקים איש אחד שעוד שבקרוב נשכח.

one pearl

New member
והמוסר השכל?

תחיו את החיים שלכם, כמו שאתם רוצים ואוהבים. אל תרדפו אחרי דברים סתם רק כדי להשיג אותם. כי לפעמים "ככל שאתה עושה שווה לבדידות שאתה מקבל" ואני לא מכירה הרבה אנשים שרוצים להיות לבד. אל תוותרו כל כך מהר על אהבה, במיוחד לא בשביל שכר דירה. פשוט תתחילו לחיות
ותכתבו בפורום, כי אם לא, הפורום בקרוב ישכח :) ערב טוב...

בדנתמ

New member
למרות ש...

אם אני אשב על התחת כל היום כדי לא לעשות שום דבר שיגזול ממני זמן שאני יכול להקדיש לנפש, הנפש דווקא תהיה הרבה פחות שמחה. ואם אני לא אעבוד כי אני לא ארצה שזה יפריע לי לאהוב, יהיה שיר אחר של פרל ג'אם שידבר עליי - evenflow
אני אף פעם לא נתקלתי במצב שבו היכולת לשלם שכר דירה התנגשה עם אהבה... לדעתי דווקא חשוב לעשות הרבה בחיים, אבל לעשות הרבה לא בהכרח נמדד רק בלהתעשר

one pearl

New member
אמממ....

אני חושבת שאהבה זה לא רק בחורה זה יותר מה שתה רוצה ואוהב לעשות בחיים. ואם אתה מעדיף, כמו יותר מדי אנשים, לעבוד כל היום, כשהמטרה שלך בחיים זה להרוויח כסף טוב, ובאותו זמן אתה שוכח ממה שאתה באמת אוהב לעשות. אז אתה במצב לא טוב. תחשוב שאתה תוותר על הנגינה רק בשביל לעשות כסף. ורק תשים לב, שלפעמים (לא תמיד) אתה עושה יותר מדי ובמקום שיצא לך מזה משהו, לא יוצא כלום. ברור שאם תשב כל יום על התחת לא יצא לך מזה כלום לנפש. אבל גם לא אם כל היום רק תעשה דברים שאתה לא באמת אוהב ולא באמת מקדמים אותך מבפנים. אוח... אני חופרת. וevenflow גאוני....
דרך אגב, מה קורה עם הלהקה?!

בדנתמ

New member
אוף!!

כתבתי לך תגובה ממש ארוכה וחופרת ואז היתה תקלה בתפוז. אין לי כוח לשחזר את התגובה... קם עוד מעט. לא התכוונתי שצריך לעשות הרבה במובן של כסף. צריך לעשות הרבה דברים חשובים וטובים, להשאיר את חותמי בעולם, לשפר אותו, ליצור... מבחינתי זה לא עבודה = כסף. מה שמשנה הוא מה הכסף שווה, וזה לא סתם מספרים בבנק. רק מי שיש לו כסף, יכול לטוס לאוקטוברפסט. רק למי שעובד יש כסף. מסקנה: רק מי שעובד יכול לטוס לאוקטוברפסט

בדנתמ

New member
יהיה לי ../images/Emo13.gif

זאת אומרת, טכנית יש לי, אבל אני צריך גם לעוד דברים, אז אני צריך להמשיך לעבוד עוד איזה 3 חודשים ככה...

בדנתמ

New member
אה הלהקה...

אי אפשר למצוא פה בירושלים נגנים רציניים כנראה שמתחברים לסגנון
ועכשיו אני עובד כל השבוע ואין לי זמן... מה שדי מצער תכלס, כי יש הרבה שירים שכתבתי וחבל "לבזבז" אותם... אני שוקל למצוא חבורה של נגנים פשוט בשביל להקליט איתי אלבום מהחומרים שכתבתי, לא תחת כותרת של אף להקה, אלא סולו שלי... ולהופיע עם נגנים מתחלפים או משהו כזה אחרי שכבר יהיה לי חומר מוקלט, שוב, בתור "קריירת סולו"...

one pearl

New member
אל תיהיה מבואס...

אם תחפש מספיק אני בטוחה שתמצא... אני מכירה רק כאלו של ניו אייג ושטויות כאלו... איזה חמוד... "קריירת סולו" :)

חייבת להודות שלא הכרתי

אחלה מילים. אני אשמע אותו corvette זאת מכונית ספורט כזאת, שלאמריקאים יש משהו אליה>< ו.. אוחז חומצה? P: כתוב שהוא מחזיק בנג'מינים, מדינאי שמופיע על שטרות של דולרים. תודה:)

בדנתמ

New member
"מדינאי שמופיע על שטרות של דולרים"...

זה בנג'מין פרנקלין. הוא יותר מסתם מדינאי. היה איש מאוד מעניין ועשה הרבה דברים מחוץ לפוליטיקה / נשיאות וכו'...

Anuerysm

New member
לדעתי מספיקה העובדה שהוא היה נשיא ארה"ב

כדי שהוא לא ייחשב "מדינאי"

למעלה