Steps מתפרקים

KM-AIR

New member
Steps מתפרקים

איזה שברון לב!! היום בבוקר אנחנו צריכים להתעורר לחדשות הנוראיות האלה!! מה יהיה? מי יאחד עכשיו את קהילת הגייז והילדות הקטנות אם לא אייץ´ וליסה??? מסתבר שהפירוק בא בגלל שהם לא יכולים יותר לסבול את הירידות עליהם... כמה צפוי!

GEL

New member
יש סוף סוף!!!!

אל תיכעסו עליי (כי מי שמכיר אותי יודע שמוזיקה קי´צית זה אני )אבל הנוכחות של סטפס בעולמנו היתה מיותרת ומעצבנת הם היו יותר מידי הומאים אפילו בשבילי......השירים שלהם נשמעו אותו הדבר והנסיון שלהם להדמות ללהקת אבבא היה פתאטי (ראה שם האוסף שהם הוצאיו :סטפס-גולד)

**Blue-Lagoon**

New member
הגיע הזמן

אמנם הם לא במיוחד הטרידו אותי עקב העובדה שבקושי השמיעו שירים שלהם אבל בכל זאת השירים שלהם היו מעצבנים! עכשיו רק צריך שדסטיניז צ´יילד יתפרקו והכל יהיה יפה יותר. (וכל המעריצים למניהם יסלחו לי, הם הלהקה הכי בלתי נסבלת בעולם הזה) ואם אפשר אז גם ש S CLUB 7 יתפרקו, סתם כי הם מאושרים מדי וחוץ מזה, שהם יותר מדי אנשים, שיעיפו כמה ואז יימאס להם אחד מהשני יותר מהר והם יפסיקו את ההסידרה הטימטומית שלהם כי היא גורמת לאנשים לאבד את שפיותם.

לא ולא ! באופן חד משמעי !

S club 7 הם אולי אחד הדברים האופטימיים היחידים שנותרו בעולם, על מה את מדברת ? don´t stop movin שלהם היה כזאת יציאה היסטרית שלא נדבר על bring it all back משנים עברו, הם אמנם גובלים בקיטש, אבל גם להם יש צדדים אפלים : התסרוקות, הפרשייה עם הסמים... עדיין - הם נחוצים. נקודה.

**Blue-Lagoon**

New member
זהו שלא

איזה אופטימים<?! הכל בגלל הסמים
אבל בכל מקרה הם סתם חבורת בימבוז יפים ממיאמי או וואטאבר שחשבו "וואלה אנחנו נראים טוב, אולי נקים להקה" ואז לקחו את כל החברים שלהם למדו לרקוד עשו סידרה מטומטמת סטייל "כדי שלא יחשבו שאנחנו רק שרים ורוקדים, הנה תראו אנחנו גם משחקים" לקחו שירים מעצבנים מדי וקופצניים מדי עשו את עצמם WE ARE THE HAPPIEST PPL ON EARTH ואנחנו כל כך אוהבים אחד את השני וזהו.

dI21

New member
יששששששששששששששששששש!!!

להקה כזאת מטומטמת שיורדים עליהם בכל הזדמנות אפשרית ובצדק!!!!!!!!!!!!! חבורה של 4 דנות אינטרנשיונלים\ות (תחליטו אתם) - זה היה צפוי! אפילו כשקראתי שסטפס (מה הם חשבו לעשות עם השם הזה?) מתפרקים לא זיהיתי את השם סטפס!! הם נעלמו כבר ורק אחר כך הבנתי שדיברו עליהם...

KM-AIR

New member
הם ממש לא נעלמו- רק פה הם נעלמו

אגב- הם "5 דנות אינטרנשיונאליות" ולא 4. ובקשר ל-s club 7, קודם באה הסידרה ורק אחר כך השירים, ולכן זה לא מדוייק מה שאמרתם שם...

רק על החידוש לבטר דה דויל יו נואו

מגיע לסטפס להתפרק. ואולי הם גם יקחו איתם לקברם את הנוהג המגונה והמאוס של הדאבל איי סייד´ס.

KM-AIR

New member
למה?

אני מאד נהניתי מהדאבל איי סייד של קיילי ל"וודנט צ´יינג´ א ת´ינג" ו"איטס נו סיקרט"... אבל אייץ´... הוא מחנך דור שלם של ילדים בני 8-12 שמבולבלים מינית... זו עבודת קודש בעיני

rainbowgirl

New member
סוף סוף

אני שונאת אותם שונאת אותם שימותו ה-אבבא וונאבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קורל

למעלה