Studio Vs. Live #1

• פותח הנושא RTur
  • פורסם בתאריך

RTur

New member
Studio Vs. Live #1

אחת הגדולות של ביונסה בתור זמרת היא היכולת שלה לבצע שירים בלייב בצורה מעוררת קנאה. בעוד שלא מעט זמרים וזמרות אחרים מספקים הופעות "בסדר" אבל זה בכל זאת לא משתווה לגרסת האלבום המלוטשת, אצל ביונסה זה לא תמיד ככה וביצועי הלייב שלה לעתים אף מתעלים בכמה רמות מגרסאות הסטודיו שלפחות לדעתי האישית נשמעות לפעמים אפילו די בנאליות ומשעממות בהשוואה לאותו השיר בלייב. בפינה זו אשים כל פעם שיר כלשהו של בי בגרסת הסטודיו והופעה נבחרת כלשהי של אותו השיר בלייב. בחרו איזו גרסה של השיר אתם אוהבים יותר ואשמח גם אם תפרטו למה. מה אתם אוהבים ולא אוהבים בגרסת הסטודיו? מה אתם אוהבים ולא אוהבים בגרסת הלייב? אתם מוזמנים גם להוסיף לאותו שרשור ביצוע אחר של אותו השיר שאתם אוהבים יותר, ככה גם נוכל להכיר אחד לשני כמה הופעות בלתי נשכחות שלה כי היא דואגת להופיע כל כך הרבה שקשה לעקוב חח. בתור סיפתח, נלך על Deja Vu: גרסת הסטודיו: http://www.youtube.com/watch?v=RQ9BWndKEgs&ob=av2e גרסת לייב תואמת לגרסת הסטודיו (מתוך Fashion Rocks): http://www.youtube.com/watch?v=iyU5yIk2w0w גרסת לייב מיוחדת (מתוך I Am... Yours בוגאס): http://www.youtube.com/watch?v=WaqsdULN-y4

asaf105

New member
אחלה של דיון!

אני גם חשבתי על זה לא מעט, ביונסה היא זמרת נדירה שלפעמים הביצועים שלה בלייב הם באמת כמה וכמה רמות מעל הביצועים של השירים בסטודיו! ממש אהבתי את הביצוע ב I Am... Yours !! לא רק השיר הזה, גם crazy in love, hello, irreplaceable הביצועים שלהם כסינגלים בסטודיו לא משהו, וכשביונסה מבצעת אותם בלייב זה פשוט מדהים כל כך!!!!

Confide In Omer

New member
זה משתנה

אני ממש אוהב את זה שביונסה נותנת לעצמה להתפרע יותר בהופעות חיות ובגלל זה הגרסאות לייב יותר עוצמתיות ומלהיבות. מה שמפריע לי זה שהיא בדרך כלל מקצרת את השירים וזה ממש מעצבן

RTur

New member
וואי חופשי הקיצורים מבאסים...

מלא פעמים אני רואה הופעות שלה ולא מעט שירים היא עושה בגרסאות מקוצרות ודווקא הם נשמעים ממש טוב וממש הייתי רוצה לשמוע את השיר במלואו ככה..

HanAn189

New member
גדול!

האמת רציתי תמיד לבדוק את זה, מה מספר השירים שאני מעדיף בלייב ואילו שירים נשמעים טוב יותר בסטודיו. אני מעדיף את השיר הזה בלייב. הגרסה של פאשן רוקס כיפית ביותר. הקול של ביונסה מעולה. גם מה שטוב זה שאפשר לשמוע יותר טוב את המילים (כמה שאפשר אצל ביונסה כן?
). בהפקה של האלבום ביונסה מקשקשת בבתים ואז שומעים פזמון. זאת ההרגשה שלי. גרסת הג'אז המשודרגת פשוט Stunning, תענוג. השיר מקבל יותר עומק אפילו וקצת מצמצם את הפן הסקסי של השיר (לא שזה הפריע לי לפני כן). העובדה שביונסה על הבמה גורמת לביונסה להתעלות עוד יותר על עצמה וזה נשמע תמיד מ ו צ ל ח.

RTur

New member
Live

מלבד זה שלרוב גם ככה אני מעדיף את גרסאות הלייב שלה כי לא רק שהווקאל בהם הרבה יותר מעניין, אלא גם הנגנים שלה עושים עבודה מצויינת ומוסיפים המון דברים שבאמת חסרים בהפקות של גרסאות הסטודיו. ספציפית עם Deja Vu, הסיבה שבכלל התחלתי להתייחס לשיר הזה היא גרסת הג'אז/קברט המטורפת שהיא דפקה בוגאס. לא כזה התלהבתי מהשיר הזה בכלל בזמנו. רק אחרי ששמעתי את הגרסה של וגאס פתאום התחלתי גם לאהוב את השיר עצמו ולשמוע אותו גם בגרסה הרגילה שלו (באיזשהו יום עשיתי גם מרתון הופעות שלה עם השיר ביוטיוב חח). התשובה פה ברורה, הלייב לוקח ובגדול.

למעלה