Subtitle Workshop: כתוביות לא מופיעות

Subtitle Workshop: כתוביות לא מופיעות

שלום.
אני מקליד כתוביות לסרט בתוכנת Subtitle Workshop.
עד עכשיו (שעה 32 דקות וכמה שניות מתחילת הסרט) הכתוביות מופיעות על המסך העליון, זה שמציג את הסרט.
מכאן והלאה הן לא מופיעות.
כלומר: הן מוקלדות בחלק של הטקסט (החלק התחתון שבו מקלידים) אך לא בחלק העליון היכן שמוצג הסרט.
כשאני נותן לחיצה כפולה על כתובית מסוימת, הסרט "קופץ" למקום הנכון אך הכתוביות עצמן בלתי נראות.
שמרתי את העבודה, סגרתי ופתחתי שנית, ללא הועיל.
מה צריך לעשות כדי ששאר הכתוביות יופיעו גם כן?
תודה רבה

הבעיה נפתרה, נא לא להתייחס

הבעיה היתה שבסוף הכתוביות, הופיע כתובית עם זמן הרבה יותר מוקדם. רק כעת הגעתי אליה ומחקתי אותה. ברגע שעשיתי זאת, הופיעו כל הכתוביות "הנעלמות".

גיליום

New member
זו בעיה מוכרת..

שמח שהסתדרת בעצמך.
למקרה שמישהו אחר יגיע בעתיד לפוסט הזה, אני רק רוצה לציין שזו בעיה "מוכרת" בתוכנה הזו. כנראה שהיא מבצעת בדיקת תקינות לתיזמוני הכתוביות כול הזמן, גם תוך כדי עריכה ואם התוכנה נתקלת במצב של בעיה בתיזמוני הכתוביות, לעיתים זה מתבטא בכך שהכתוביות אינן מופיעות החל מנקודה מסוימת בסרט, או שלא מופיעות בכלל.
במקרה שקורה שוב (לך או למישהו אחר), אפשר לשמור את הכתוביות הנוכחיות לקובץ (שיהיה גיבוי) ואז להתחיל למחוק קטעים-קטעים של כתוביות, ובכל פעם לנסות שוב להציג את הכתוביות על הסרט.
בשלב מסוים הכתוביות אמורות להופיע. בשלב זה, יש לטעון את הכתוביות מהקובץ ששמרתם, לגשת לקטע האחרון שמחקתם קודם בכתוביות ולחפש שם בעיה בתיזמונים. ברגע שהבעיה תתוקן, הכתוביות אמורות להופיע כראוי על גבי הסרט.
בברכה,
גיליום

HassiD

New member
דרך פשוטה יותר

לבצע בדיקת שגיאות (ctrl+i) ולחפש ברשימה את השגיאה הנ"ל (או לחפש את הכתובית לפי הסימון הצבעוני שמתקבל לאחר בדיקת השגיאות).

אפשרות נוספת היא להעביר למצב frames (בצד שמאל למעלה, במקום מצב time) ולעבור על הכתוביות ולחפש הפסקה שלילית. אין צורך לעבור אחת אחת, אפשר לעבור בין הכתוביות עם page-down, וזה די קופץ לעין כשםתאום מופיע "מינוס" בהפסקות....

כמובן, זה רק לדעתי, יתכן שיהיו שיעדיפו את השיטה שגיליון הציע... אני רק מצין את האפשרות...

למעלה