Tamron 70-150mm f/3.5 (20A tele macro

יש לי עדשה ישנה כנ"ל. עכשיו יש לי אפשרות להשתמש בה. אולי יש למישהו דף הוראות (אנגלית) ויהיה מוכן לשלוח לי צילום? תודה

תודה על תגובתך, התקנתי את העדשה באמצעות מתאם על מצלמה אולימפוס OM-D חדשה MIRORLESS. נדרש מיקוד ידני ואני לא מצליח להשיג מיוד טוב. חשבתי שהנחיות בדף המשתמש יעזרו לי. מצורפות דוגמאות, מהיותר טובות התמונות מוקטנות)

קבצים מצורפים

• אחילוף  ק.jpg
    אחילוף ק.jpg
    2.9 MB · צפיות: 2
  • סתונית ק.jpg
    סתונית ק.jpg
    2 MB · צפיות: 2
נקודות לבדיקה:

1. שהופעל Focus Peaking - זה מוד שמאפשר לך לראות חיווי צבע על אזורים בתמונה שהמצלמה חושבת שהם בפוקוס. לא תמיד מדוייק (מנסיוני בסוני) אבל נותן תוצאות יחסית טובות בצמצם סגור ותאורה טובה
2. שיטה יותר טובה לדעתי היא להעזר בזום בזמן בפוקוס, זה כלי שמיועד ספציפית לפוקוס ידני
3. במידה ומופעל מיצב תמונה, אני מניח שאפשר להגדיר את אורך המוקד (בדומה לסוני) באופן ידני מאחר והמצלמה לא יודעת מה אורך המוקד. בעדשות זום אני בד"כ מגדיר את האמצע בין קצוות אורכי המוקד לגמישות מירבית או אם אני עובד בזום ספציפי אז מכוון אליו.

אגב, עדשות טמרון זום ידניות מסדרת ה Adaptall הן סבירות למדי, ויש כמה ממש מעולות. אם אין תקלה בעדשה אתה אמור להפיק תמונות די טובות, ראה דוגמאות של תמונות שצולמו איתה (באתר https://flickriver.com חפש Tamron 70-150mm f/3.5 (20A))

למעלה