TAR2201

retard boi

New member
TAR2201

שמתי לב שיש תמיד trade off בין איכות הקאסט לאיכות הלג הראשון. בניגוד לעונה הקודמת שהכילה צוות דומיננטי בודד הקאסט העונה עושה רושם הרבה יותר מוצלח. אני בדר"כ לא חובב את צוותי הרד נקים אבל צאק ואמא של סטיפלר היו ממש חמודים ואני מקווה שילך להם טוב ושנראה מהם יותר.
מעבר לזה אני לא ממש מבין את השיקולים של ההפקה של התוכנית בכל מה שקשור למיקום והתכנון של הלג הראשון. בורה בורה זה אתר נופש סטנדרטי לחלוטין שעבר אבולוציה הדוקה מידי לריצוי תיירי בטן גב. אני לא כל כך מבין מה האינטרנס להגיע לשם ולראות ולעשות את מה שהם בכל מקרה יכולים לעשות טוב יותר בהוואי להוריד חתימה של הדרכון. יש כל כך הרבה מקומות זולים ונוחים שהמירוץ לא ביקר בהם (אני אפילו לא מדבר על ארץ פרובלמטית כמו ישראל) שאפשר לעשות בהם לגים הרבה יותר מוצלחים מזה.
המשימה של ארמונות החול הזכירה לי משימה של המירוץ הישראלי השני - היא הרבה יותר קשה מהמשימות שנותנים במירוץ האמריקאי אבל היא מצטלמת פחות טוב. אני מבין איך צוותים החליטו לוותר עליה, הם בטח גם היו תקועים שם קרוב לחצי יום לפני ההגעה להחלטה הזו.

Confide In Omer

New member
התחלה חביבה

אני לא יודע אם זה אפשרי מבחינת החוקים, אבל אם הייתי במקום הצוות האחרון, ברגע שהייתי רואה שאני מקום אחרון, הייתי חוזר לחוף להשלים את המשימה. לא היה להם מה להפסיד בשלב הזה, ואני בטוח שהם היו מצליחים להשלים את המשימה בפחות מ-4 שעות של העונש ששני הצוותים האחרים קיבלו.

למעלה