ten החדש

שני גו

New member
ten החדש

היי, אני מנסה להבין אם זה http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3691995,00.html זה זה http://www.steimatzky.co.il/Steimatzky/Pages/Product.aspx?ProductID=38403605&CategoryID=Music או יותר ספציפית- "מארז שכולל את האלבום המקורי, הגרסה החדשה, שישה שירי בוטלג יפיפיים שהוקלטו באותה התקופה ומעולם לא נכנסו לאלבומים רשמיים ואת הופעת האנפלגד המפורסמת שלהם מ-92'." יודעים?

בדנתמ

New member
זה לא אותו דבר...

המארז החדש של TEN, יבוא, אם אני זוכר נכון, בשלוש צורות שונות: הצורה הפשוטה תכיל את TEN הישן ואת המחודש, תהיה עוד צורה שתכיל את שני הנ"ל ואת הבוטלגים, ועוד גרסא שתכיל את כל אלה ואת האנפלאגד. וזה לא יהיה אוסף להיטים אלא מארז שיכיל כמה דיסקים - TEN, הישן והחדש, אוסף הבוטלגים, וההופעה. והוא גם בטח יעלה איזה 200-300 ש"ח בהתאם...

../images/Emo207.gif היי חברה

[מישהו זוכר אותי?] אני במגעים עם חברת הפקות, רוצים שאני אהיה איזה משהו בחברה, משהו נוער שקובעת איזה להקות להביא לארץ ואיזה לא. הלהקה הראשונה שהצעתי להם הייתה כמובן- פרל ג'אם. המפיק די התלהב אבל עדיין יש לי עבודה לעשות ובגלל זה אני פה- אם הם באים לארץ את\ה בטוח תלכ\י? ואם כן, כמה תהיה מוכן לשלם בשביל כרטיס- מה הגבול? אם זה יסתדר אני מקווה שנראה את פרל ג'אם בעוד כמה חודשים

Anuerysm

New member
איזה מין חברת הפקות זאת אם הם צריכים

מישהי בת 16 שתציע את פרל ג'אם

תגובה מיותרת חנוך,

אם אתה לא יכול לעלות על התשובה לשטענה שלך לבד..אין לי מה להגיד לך.

Anuerysm

New member
מן הסתם אני לא יכול.. בגלל זה שאלתי

ואני עדיין לא יכול, אז אני מבקש ממך יפה לענות לי

זה לא 'מן הסתם שאתה לא יכול לענות',

התשובה די ברורה- צריך נציג\ה מהקהל שאליו הם פונים(חלק מהקהל) כדי לדעת מה כן מה לא, כדי לשפר דברים, לעזור וכו'.

Anuerysm

New member
אני לא שואל למה הם צריכים את הנציג

אני שואל למה הם צריכים את הנציג כדי שיספר להם על פרל ג'אם זאת אומרת, פרל ג'אם היא אחד מהמופעים שהכי עובדים להביא לישראל, אנשים בתחום הזה צריכים לפחות להעלות את הרעיון פעם אחת כשהם קוראים לעצמם חברת הפקות. ואם הם צריכים ילדה בת 16 שתפתח להם את העיניים אז המצב שלהם על הפנים

בדנתמ

New member
אמממ...

באיחור אופנתי משהו אבל בכל זאת... אם החברה הזאת מספיק מקצועית, בעלת אמצעים ומקושרת כדי להביא את פרל ג'אם, מוזר בעיניי שהיא צריכה סקר או נציג נוער בשביל להבין שלהופעה כזאת יבואו אלפים, אם לא עשרות אלפים. פרל ג'אם הם אחת מלהקות הרוק המצליחות ביותר הפעילות היום, וגם בארץ כמעט כל אחד שאני פוגש עם טעם מוזיקלי עוד איכשהו שפוי, אוהב את המוזיקה שלהם. אגב, לדעתי רוב הקהל שלהם יהיה מורכב מאנשים שקשה להגדיר בתור "נוער"... בין הגיל שלי לסביבות השלושים וקצת ככה. אם הם באים אני אלך מן הסתם, למרות שנראה לי יותר הגיוני שאני אספיק כבר לראות אותם בחו"ל לפני שהם יבואו לכאן
אם שואלים מה הגבול שאני מוכן לשלם על כזאת הופעה, כנראה שהמפיקים המדוברים מתכננים לגבות כמה שיותר כסף עליה. לתשומת לבם: מחירי כרטיסים בשמיים, זה משהו שנוגד בצורה עמוקה מאוד את ה"רוח" של פרל ג'אם בתור להקה. זה עד כדי כך נוגד את העקרונות שלהם, שכשהם גילו בשנות התשעים, שחברת ההפקות שארגנה להם סיבוב הופעות, גובה מחירים גבוהים מדי לטעמם על הכרטיסים - הם ביטלו את הטור כולו. נראה לי שלהופעה של 15,000 אנשים (או אולי יותר...) גם מיותר לגבות מחירים בשמיים על הכרטיסים...

למעלה