The Healing Flower Color Cards

The Healing Flower Color Cards

החפישה היא למעשה 2 חפיסות. אחד של 39 קלפים והשניה של 38. חפיסה של 38 קלפים: צד אחורי בצבע מסויים, האמור להתאים ולסוג האנרגיה של הצמח, תג קדמי ציור של הצמח, הקבוצה (1 עד 7) ומקרים נפוצים שהתמצית עוזרת. אלו קלפים למטופלים חפיסה של 39 קלפים: צד אחרורי צבעוני +2 עיגולים קונסנטריים להתחלת מדיטציה בצד הקדמי ציור של הצמח ומשפט למדיטציה. לקחתי את סקלרנטוס (28) ... לא בחרתי... פתחתי את החבילה ו-2 הקלפים שלקחתי (בלי לראות) היו סקלרנטוס אחד מכל חבילה... הקלף למטופל, צד אחרוי אדום, צד קדמי כתוב "לא בטוח לקחית החלטות" הקלף למטפל (מדיטציה) כתוב "אני מבקש איזון פנימי ובהירות, אני סומך על ההחלטות שלי", הצד האחרוי תכלת, בתוכו עיגול סגול, בתוכו עיגול ירוק. אפשר לתת למטופל את החבילה של 38 קלפים ולתת לו לבחור בכל מיני צורות: "סתם" להציא כמה קלפים... לבחור את הציורים שמושכים וכו'... החבילה למדיטציה היא ל"מתקדמים"... לוקחים את התמציות ולאחר מכן עושים מדיטציה כשמסתכלים על גב הקלפים ומתרכזים במשפטים. יש לי את החפיסה הזאת קצת מעל 10 שנים... ב-2005 סוף סוף הגעתי למרכז באך, חוויה מדהימה בפני עצמה... שם קניתי את הקלפים של המרכז. שאלות?

Balancedflow

New member
נפלא!

זה נשמע פשוט נפלא, אין לי הרבה שאלות כרגע, חוץ מהשאלה המתבקשת - האם זו החפיסה שמוצעת למכירה באתר של מרכז באך? האם מדובר בחפיסה הזו? כי די ברור לי עכשיו שיש לנו שתי חפיסות שונות בתכלית. לי יש רק את הקלפים עם הצילומים של הפרחים. ציינת שיש לך חפיסת קלפים נוספת נכון?

לא ולא.

הקישור שלך לא מוביל לחפיסה שמוכרים במרכז באך, עליה עדיין לא כתבתי... בקישור לא רואים את הקלפים, השם דומה אך לא זהה... אולי זאת אותה החבילה שיש לי ואולי לא... שניהם משוויץ, אז אולי זה כן אותה החבילה אך אם התאור שלי שונה מהקלפים שיש לך כנראה שזו חבילה אחרת... גם החפיסה הזאת וגם החפיסה שמוכרים במרכז באך הם עם ציורים של הפרחים ולא עם צילומים.

aviavid

New member
קלפים

יש קלפים של פרחי באך עם צילומים של הפרחים ויש חפיסה נוספת עם תדרים והכל בעיברית

לא כתבתי שאין קלפים אחרים.

אני כותב כאן על הקלפים שיש לי, את מוזמנת לתאר את הקלפים שלך... איך נראית קלף עם תדר?

Balancedflow

New member
את יכולה להעלות דוגמאות של הקלפים שברשותך?

אני לא מכירה את הקלפים עם התדרים ואת אופן העבודה איתם, ואשמח מאוד להחכים קצת בנושא...

Balancedflow

New member
לי אין את הקלפים שמופיעים בתמונה,

ניסיתי לחפש את הקלפים עליהם סיפרת על מנת לרכוש אותם, וזו החבילה אליה הגעתי... וכן, בעוונותי גיליתי שהקלפים שלי הם לא הקלפים המקוריים
לא יודעת איך לא עליתי על זה קודם... אבל האמת היא שגם הם נהדרים, אז לא נורא... אתה מרגיש שהעבודה עם הקלפים האלה מספקת לך מספיק מרחב להביא עוד תכנים מעצמך למפגש עם המטופל? או שיש בזה מעין הנחיה סגורה לטיפול (אני מקווה שהשאלה שלי מספיק ברורה...)

בעולם מלא זיופים

מאוד קל ליפול בפח... זו אחת הסיבות שאני "נודניק" ומתעקש לקרוא את כל מה שכתוב על העטיפות, כולל האותיות הקטנות. הקלפים האלו, כמו כל דבר אחר שאני משתמש זה לא יותר ולא פחות מכלי... אין לי רגשות כלפי כלים, אני תמיד זה שמטפל... תקפידי להראות לאחר איך לרפות את עצמו, לרוב לא לשכל שלו.

למעלה