the marker בהפסדים?

Vesper Lynd

New member
the marker בהפסדים?

אין לי תשובה אחרת לתופעה. לפני כחודש אימי ואני שוטטנו לנו בקניון וניגש אלינו נציג של עיתון הארץ, הציע חודש מנוי במחיר הכרות של 29 ש"ח וספר מתנה- אמא החליטה ללכת על זה. אתמול כבר ביטלה כמובן כדי לא להמשיך ולשלם את המחיר המלא. הבחור גם הציע חודש התנסות של המרקר ב19 ש"ח לחודש, במקום קיבלנו 3 גליונות ישנים יותר וגם פה ספר מתנה (ספרים טובים, ספרים ששקלתי לקנות בשבוע הספר). הלכתי על זה, נהנתי מהעיתונים, מהספר ומהגליון האחרון שהגיע לפתח דלתי. כמובן שישראלית טובה התקשרתי היום כדי לבטל. למה? זה לא שזה לא מעניין, המגזין מאוד מעניין, פעם בחודש זה לא הרבה ניירות מתעופפים ואפשר פעם בחודש למצוא את הזמן המתאים לעיין בעיתון, אבל... אפשר למצוא הכל באנטרנט לא? בקיצור העבירו אותי למחלקת מתנתקים, שם הציעו לי מנוי לחצי שנה, בתעריף של 14.90 לחודש כאשר כל חודש אקבל את המרקר, פעם בחודשיים אקבל את מרקר women ופעם בשלושה חודשים עוד איזה מגזין של בריאות וכו'... העפתי מבט על העיתונים שהיו מולי, על המרקר כתוב 42 ש"ח, על הwomen כתוב 29.90 והנה מציאים לי אותם בחמישית מחיר? כמובן שקפצתי על ההזדמנות ועשיתי את המנוי לחצי שנה הקרובה. האם הארץ ומרקר עד כדי כך נואשים ללקוחות שהם מורידים את המחירים שלהם למחירים מגוחכים כל כך? מה קורה פה?

למעלה