The show must go on

איף

New member
The show must go on

או במילים אחרות.... בואו ננסה לנצל את מעט הזמן שנותר לנו במערכת הפורומים של תפוז בשביל חשבון נפש קל. מה הייתם רוצים לראות בפורום הזה ? איזה תכנים הייתם מוסיפים? מה הייתם משנים ? אנחנו חושבים על אלטרנטיבה לפורום היקר הזה, והייתי רוצה לקבל מכם פידבקים (חיוביים או פחות חיוביים) כדי שנדע איך להשתפר כשנעבור דירה

תמרי35

New member
היי!

קודם כל תודה על כל הנסיונות להצליח להשאיר את הפורום- גם אם זה לא יוצא לפועל- המאמצים מאוד מוערכים!! חשוב שיהיה בפורום האלטרנטיבי- לוח הופעות מעודכן, סקירת הופעות , ניתוחי שירים פעם בכמה זמן ואולי נניח אולי מאיר מתארח מדי פעם ועונה לשאלות או שכותב משהו קצר..

עטרה18

New member
היי

סליחה על ההעדרות, הייתי בהכנות ליום המא"ה של הצבא. צר לשמוע שהמאמצים עולים בתוהו, אבל אני מקווה שיהיה לנו פיתרון אלטרנטיבי. אני מציעה פינת פלייליסט: אם לכל אחד מאיתנו הייתה אפשרות לערוך שעה ברדיו, איזה שירים הוא היה מכניס לרשימה?

glitter8

New member
סגירת הפורום-שערוריה!!!!!!

שלום לכולם!! שמי ענבל , ניהלתי את פורום דיויד ברוזה מזה 3 שנים, עד לפני כחודשיים. גם על פורום דיויד ברוזה ריחפה סכנת סגירה ונלחמנו בשיניים. וכמובן שניצחנו. אחד הדברים שעשיתי היה לפנות את התפקיד למנהלת חדשה ומלאת אנרגיה כי אני כבר עייפתי מהתפקיד. ואני עוזרת לה כשמתאפשר לי. אשמח לעזור אני אוהבת את שירי מאיר בנאי והולכת להופעות שלו כמעט 20 שנה אשמח לעזור בכל דרך...מפגשים, אירועים, הופעות, וכו', גיוס חברים חדשים כל מה שצריך כדי להחיות את הפורום זה לא סופי ואל תראו את זה כעובדה מוגמרת.

תמרי35

New member
תודה על העידוד!

זה ממש חשוב.. יאללה חברים - להתחיל להחיות את המקום בשבוע הקרוב ! דויד - איפה החידות ?? אודליה / הדסי/ יסכה וכל שאר החברים- קדימה ! זה הזמן לפעול !!

איף

New member
תודה רבה!

לצערי זה לא נראה כאילו יש כאן התעוררות מספקת על מנת שישאירו לנו את הפורום. אבל אנחנו בודקים אופציה ליצירת פורום במקום אחר... מבטיחה לעדכן את כולם!!!

למעלה