Top 10 ישראל-השבוע בשנת 1996

א ו ח נ ה

New member
Top 10 ישראל-השבוע בשנת 1996../images/Emo42.gif

17.09.1996 1 - The Fugees - Ready or not 2 - Nas - If i ruled the world 3 - Pet Sho Boys - Se a vida e 4 - Culture Beat - Take me away 5 - The Walkabouts - The light will stay on 6 - 2Fabiola - I'm on fire 7 - 2Brothers - Mirror of love 8 - Dana International - I'm gonna let 9 - Alanis Morissette - Head over feet 10 - Eric Clapton - Change the world כניסה חדשה הישר אל המקום הראשון לפוג'יז עם הסינגל השני שלהם שכבש בישראל את המקום הראשון. דריכה במקום לנאז עם הלהיט היחיד שלו בארץ, ורידה מהמקום הראשון לפט שופ בוייז. ירידה של שלב אחד גם לקאלצ'ר ביט עם סינגל הטופ 10 האחרון שלהם בישראל, ובמקום ה-5 תסלחו לי, אבל זה פשוט שיר שאני בכלל לא זוכר (בטוח בריט פופ מזוויע). טו פאביולה מבלגיה המשיכו לטפס ל-6, ו-2 האחים מהקומה הרביעית ירדו 3 שלבים ל-7. דנה אינטרנשיונל בלהיט שהספקתי לשכוח שהוא בכלל צעד, ובמקום 9 הקנדית הסמרטוטית. סוגר את הטופ 10 אריק קלפטון בשיר יפה!! דברים מעניינים נוספים שהיו השבוע בתוך המצעד: דונה לואיס ניכנסה אל המקום ה-22 עם להיטה I love u always forever , אוליב צעדו לפני כל העולם אצלנו עם להיטם You're not alone שניכנס ל-18, עלייה יפה נוספת היתה ל-De'lacy עם להיטם That look למקום 16, והספייס גירלז נפלו 8 לשבים ל-13 עם Wannabe . פעם היה כיף כשכולם הכירו את כל הלהיטים, ולא כמו היום- חלק כן מכירים וחלק ניכר מפספס. על הפנים

Poi§on

New member
וואי זה כל כך מוכר...

אני זוכר שבשנה הזאת הייתי צופה נלהב של המצעד MTV European TOP 20 וכמעט כל השירים שאמרת הופיעו במצעד בתקופה הזאת. נוסטלגיה.

למעלה