?TRV put to the test

?TRV put to the test

neophile ידידנו, המתאמן ב- Remote Viewing (ולהלן RV) הצביע לפני על ישום מעשי של RV, במהלך חילופי דברים בינינו, אשר כבר נדחקו לעמוד אחורי, ואינם זוכים עוד לשימת לבכם

כדי לא להטריחכם בדפדוף לפנים ולאחור חליפות, העתקתי מספר posts לכאן, בדיקנות, ככל שעלה בידי. נא לא להרתע מצפיה בקליפ. ארכו 3:49 דקות בלבד

זה התחיל כך (חלק מהודעתי):
...RV הוא לפי שעה קוריוז המודגם במופעי בידור של קוסמים בלבד, אשר אם הם הגונים - יצהירו כי מדובר ב- trickery (נמרוד הראל), ואם הם נוכלים - יצהירו כי מדובר ביכולת פאראנורמלית (אורי גלר)

הטענה כי ניתן לרכוש "מיומנות" זו, במחיר שווה לכל נפש, באמצעות קניית Self Training Kit, היא יומרה חסרת כסוי, לפי שעה, אולם אל תתיאש, זרה את אונך ודמיך (דמים - תרתי משמע) לכל רוח, ושלח לחמך על פני המים כי (אולי) ברב ימים תמצאנו (ואולי לא)...

תשובת neophile:
אני לא מתייאש אל תדאגי. לאורך כל ההיסטוריה היו את אלו שגיכחו על הבלתי מקובל והבלתי מוכר , זאת התנהגות אנושית רגילה לחלוטין , אם כי מצערת אבל עדיף לגכח מאשר להתעלם .

לא מדובר בטריק של מופעי בידור , מצטער .
את לא תצליחי להכניס את זה לתוך איזה קטגוריה של "מופע בידור"

כי זה לא נעשה באופן בידורי ויש אנשים שעוסקים בזה ...
תראו את הדוגמה הזאת http://www.youtube.com/watch?v=IXUmhm0P2Z0

תגובתי:
כן, כן, כן, ידוע, זו הכנסיה המתנגדת לכל חידוש, ותמיד נמצאת מופרכת

אולם, יש לי שאלה:
מדוע מאזכר הקליפ את התאונה האוירית של TWA 800? מה זה שייך לאפיזודה שלך?

מה פשר הספרות 1147 ו- 1524 שסופקו כ"רמז" אקראי ל- RV practitioner?

כאשר אתה אומר כי איזשהו fan מעורב בענין - אינך יכול להיות off-track יותר מדי

fan המבצע, למרבה הפליאה, תנועה מסוג rotation - מצוי כמעט בכל מקום. לא רק במנועים של כל כלי התחבורה המוכרים לי, אלא אף במנועים סטטיים (מחוברים למבנה), והיכן לא?!

התחושה שהיתה כאן קליעה מופלאה למטרה אינה אלא מה שקרוי "It is only in the eye of the beholder"

אם הבחורה הכשרונית הזו היתה מצביעה לי על מקומה של הצוללת "דקר", לפני התגלות מקומה - הייתי deeply impressed

אלא שכידוע, מי שגילה את "דקר" היה מהנדס ימי, חמוש עד שיניו במלה האחרונה בתחום טכנולוגייית חילוץ ימי מודרנית ומעודכנת...

תגובת neophile:
או שאת מתעלמת מדברי או שיש לך זיכרון גרוע או שיש לך דעה קדומה ..

לא מדובר במיומנות שנותנת 100% מידע נכון אלה במיומנות סופלמנטרית למקורות מידע נוספים רגילים שלרוב הרואה לא מודע אליהם ( blind target)

היתה בזה מטרה להדגים את הראייה לרחוק ולא למצוא את הסיבה להתרסקות המדוייקת ברמה של מהנדסים שבדקו חתיכה אחרי חתיכה .

משום מה נראה לך שאם אני טוען שיש אפשרות וטכניקה של ראייה לרחוק אז זה כאילו מבטל את החשיבות של מקורות מידע אחרים .. זה לא .

וזה מה שמיוחד בתוכנית הזאת שהצבא השתמש במידע שהתקבל מראייה לרחוק ביחד עם מידע מודיעני שהושג באמצעים הרגילים ..והשילוב בינהם הוא מה שהביא לתוצאות טובות מאוד .
אף אחד לא טוען שהראייה לרחוק מספיקה בפני עצמה .

לגבי רצף המספרים שניתן לה - אלו ה"קוארדינטות" של המטרה , אם כי לא מדובר בקוארדינטות של מפה

תגובתי:
אתה לא יכול להמציא "עובדות", אם כי אינך נואש מנסות

הצבא לא השתמש במידע שהושג מ- RV, בשילוב עם מודיעין או בלעדיו, פשוט מכיוון שמעולם לא הושגה הצלחה כלשהי. זאת אומר הממשל

אילו הייתי בנעליה של ה- RV practitioner, והייתי נוכל - הייתי בהחלט ממלמל משהו על fan ועל rotation. זה היה מהמם את כולם

לא ענית לשאלתי מה פתאום דחפו לקליפ את אסון TWA 800

קואורדינטות?
מה פתאום "קואורדינטות"?
הרי שומעים את הקריינית אומרת בפירוש בנקודת הזמן 1:07 את המלים:
The target is assigned a random set of numbers. That's the only information the remote viewer is given.

האם ברורה לך משמעות המלה random?
האספק לך קישור לפירוש מלה זו במילון אינטרנטי?
אולי זהו רמז מפורש, פרי קונספירציה מוקדמת בין ה- RV practitioner לבין המדריך שלה, לרמות את השדרנים?

תגובת המשך נוספת שלי:
מיהו האיש באמצע, בין שתי הנשים, ומדוע הוא משוחח עם ה- RV practitioner ?
על פי הקולות הנשמעים, לי נראה שהוא מעביר לה רמזים, ומנחה אותה...

אם "הצפה" זו שלך היא flooding - אני חולקת.

אולם אם "הצפה" זו שלך היא מלשון buoyancy (היינו, לגרום למשהו שכבר שקע ונתעלם, לחזור, לצוף ולהחשף) - אני מסכימה

הדיון ב- RV עבר לדפים אחוריים, ואיש אינו צופה בו עוד.
חשוב לי עבור עצמי, ולזכוי הרבים, צאן הקדושים, לקבל מ- neophile תשובה באשר לטיבן של שתי קבוצות המספרים 1147 ו- 1524, אשר לטענתו הינן "קואורדינטות", אולם לטענת הקריינית, הינן "a random set of numbers"

אני תמהה עליך על שענינך בתגלית כה מרתקת, ה- RV, פג והיה כלא היה...

גור42

New member
ברגע שאת מתחילה להגיב שוב ושב לעצמך - זו הצפה

ויש סיבה מאוד טובה לכך שהתנהלות כזו נחשבת כנוגדת את כללי הנטיקה.

אם מישהו ירצה להצטרף פה לדיון (למרות שאני אישית לא רואה כאן שום קריאה לדיון. ההודעה שלך מרגישה יותר כמו כתב אישום של האינקוויזיציה) אז הוא מוזמן. אבל אם לא, אז אני מציע שתשלימי עם זה ותמשיכי הלאה, במקום להגיב לעצמך שוב ושוב ולהקפיץ שרשור שאיש אינו מעוניין בו מלבדך.

למעלה