V

matanbil

New member
V

סדרה חדשה בהוט זון על חייזרים שמבקרים בכדור הארץ ומציעים עזרה וטכנולוגיה אבל יש חשד כבד שהם מתכננים משהו אחר לגמרי מזכיר פרק מSG1 ברח לי שם הגזע ההוא, שחיסל את איום הגואולד אבל גרם למין האנושי להיות פחות פורה בסופו של דבר בSG1 הם שולחים הודעה לעבר כדי להימנע מקשר עם הגזע הזה

../images/Emo58.gif V פרק 1

אכן מזכיר קצת את סיפור הפרק עם ה"אשן" מ SG1. ראיתי את הפרק הראשון היום - היה נחמד אבל קצת מעצבן. לא יודעת למה, מלוקק, קצת צפוי מדי. כולם יותר מדי יפים, הכל יותר מדי מיושר ויש יותר מדי "טוויסטים" כביכול בעלילה שאפשר היה לצפות מראש (כמו שהחפרפרת זה השותף של סוכנת ה FBI ושהילד יתאהב בVזיטורית הבלונדה כמו כל טמבל מצוי). וכמובן שאי אפשר בלי הדמות שלצורך העניין אני אקרא לה "הערפד עם הנשמה" - כמו אנג'ל מבאפי - זה ששייך לרעים אבל מתנגד להם. (מי אמר טיאלק / טוקרה - ולא קיבל ?) אגב - איך זה שהשחקנית מורנה בקארין [הרי היא אדריה] שוב פעם משחקת את המנהיגה של הרשעים שמשתמשים במניפולציות זולות כדי לשבות את לבבות האנשים, בסוג של אמונה ???

רק עכשיו זה הגיע לכבלים ל HOT ZONE

מה לעשות, לא לכולנו יש דודה באמריקה.

Gilliana

New member
אם כבר, SG1 מזכירה את V

ל-V יש וותק של לפחות 12 שנה על סטארגייט, לסדרה המקורית כלומר.

אבל.. אבל !!!

עד כמה שאני זוכרת את V הוותיקה - הסיפור היה קצת שונה שם, לא? אולי נהייתי סנילית לעת זיקנה.

Gilliana

New member
כמעט ולא, למעט הבדל אחד

בחידוש מתברר שהמבקרים לא הגיעו כעת, אלא שישנו "חיל חלוץ" שנטמע בין בני האדם כבר שנים לפני כן. פרט לכך הסיפור זהה ואפילו הדמויות הן מקבילות לדמויות בסדרת המקור.

לא זוכר בקשר ל- SG1....

(כי לצערי הספקתי לשכוח הרבה דברים) אבל כן ראיתי את העונה הראשונה של הסדרה. יש הרבה דברים מוכרים אבל בגלל כמה שחקנים שאני אוהב ועלילה סך הכל מעניינת אני ממשיך לראות אותה.

Gilliana

New member
סדרה מעולה, ממליצה בחום

פעם ראשונה שאני נתקלת ברימייק שלא רק שאינו נופל מהמקור אלא אף מתעלה עליו במובנים מסויימים.

lilith93

New member
ידעתי

שהשחקנית שמשחקת את המנהיגה שלהם נראת לי מוקרת.. פשוט לא ידעתי מאיפה..

פיירפלי, כאילו דהה....

שם היא הייתה הרבה יותר יפה. וסטארגייט כמובן. בעונות הלא כל כך סטארגיות...

למעלה