Wait for it... ינואר 2021 – סיכום חודשי 😍🌴🐸🐞💉🌷

LeAnnDyIan

Well-known member
קראתי בסלולרי ברחוב ומזל שהיה רעש ומסיכה ולא ראו שאני צוחקת כמו איזו מטורפת
אני רק רוצה לדעת מה עשית באמצע הרחוב? עד כמה שידוע לי יצאניות הן לא עובדות חיוניות|יעני|

הממשק של אמאזון בכלל בכלל לא משהו. אפשר לחשוב שחסר להם שם כסף כדי לפתח ממשק נורמלי
הוא די מציק אבל אני מאוד אוהבת שכשמזיזים את העכבר זה רושם לי מי השחקנים בסצינה, ככה שאם אני רואה איזה סרט ישן ויש שם מישהו שנראה לי מוכר אני לא צריכה לגגל מאיפה אני מכירה אותו.
לא לא לא! מילי שודרגה לגרסת נסיכה. אני לא מרשה לאף אחד לגנוב לי את העדכון
אוקיי סליחה שדיברתי
E6D8A653-0408-44B2-871C-2624573E1158.gif

. את חונקת אותי. מתי כבר עושים עליך סרט?
רק אם את הבמאית
כן. תתמודדי!
FD8BDEC3-5326-42EC-A3B2-8F0CA2D3AB2D.gif
מה לא ברור בהסבר המאוד יצירתי שלי?
תכלס אני לא בטוחה שאפשר לנקד את זה בעברית כי A אמריקאית נהגית במין חצי סגול בחצי פתח
נכון שלא הבנת שוב? זה בסדר, גם אני לא
היה לך תפקיד אחד וזה להסכים איתי שניק טועה ואפילו את זה לא עשית כמו שצריך
77CF0F5B-9B6E-4011-AC43-A770401651DB.gif

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
זה באמת נשמע דומה.
לא את כל הקלפים, גם את לא רואה את כולם. לא רציתי לפרט יותר מידי כדי לא לחפור אבל הנה בכל זאת:
מסדרים אותם ב5 ערימות כשרק הקלף העליון פתוח ומספר קלפים עולה (כאילו ערמה ראשונה קלף אחד פתוח, שניה סגור ומעליו פתוח... ערמה חמישית 4 סגורים ומעליהם אחד פתוח). ואז כשאת נפטרת מקלף את יכולה לפתוח את זה שמתחתיו. וכן רואים מה יש לך אבל המשחק כ"כ מהיר שזה לא כזה משנה, אם את מספיק מהירה היריב לא יספיק לקלוט מה קורה. וכן לפעמים את יכולה אסטרטגית לא לשים קלף כי את רואה שזה יעזור ליריב, זה חלק מהמשחק. אבל אם לשני השחקנים אין קלף לשים אז שמים קלף מהקופה ומתישהו למישהו יהיה משהו.
וגם נראה לי אם נשארים לך שנים בלבד מותר להחזיק ביד שהיריב לא יראה.
אז מסדרים את הקלפים כמו בסוליטר?
נשמע פחות כיף.
אנחנו פשוט החזקנו ביד את כל הקלפים שקיבלנו (מבלי שהיריב יראה מה יש לנו) והיינו צריכים להוריד לפי הסדר. אם אין לנו קלף להוריד התור עובר לשחקן הבא (לא מושכים מהקופה עד שלא נגמרים הקלפים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז אני לא כאן לשבוע ועברתם לדבר על ספיד.
משחק כיפי ונוראי במקביל כי הלחץ!

אני לא יודע על מה דילן מדברת (כי אני דובר את שפת גיפים-של-דרו-בארימור שהיא המציאה) אבל אני בטוח שהיא טועה.

didalf

Well-known member
אני לא יודע על מה דילן מדברת (כי אני דובר את שפת גיפים-של-דרו-בארימור שהיא המציאה) אבל אני בטוח שהיא טועה.
הלייק לחלק הראשון של ספיד זה כיף!
אבל אני אוהבת את שפת גיפים-של-דרו-ברימור שדילן המציאה. אני בעד כל שפת גיפים.

LeAnnDyIan

Well-known member
אבל אני אוהבת את שפת גיפים-של-דרו-ברימור שדילן המציאה. אני בעד כל שפת גיפים.

LeAnnDyIan

Well-known member
פתאום הבנתי שניק ניסה להגיד שהוא *לא* דובר את שפת הגיפים שהמצאתי ועכשיו ההודעה שלו הגיונית לי.
לא הבנתי למה הוא טוען שהוא דובר אותה אבל לא מחזיר לי בגיף אם כן:-D
גם כן המשמש הזה|שפם| תלמד שפה חדשה, מה קרה?
סתם, אני מוכנה שתענה לי בהולנדית. get it? (חשבתי שתעריך את בדיחת האבא שלי)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחח, לקח לי איזה רגע להבין את הבדיחה

ואני רק רוצה להבהיר שלא אמרתי שאני לא אוהב את שפת הגיפים-של-דרו-בארימור שלך, אני פשוט לא דובר אותה.
יש לך גם את שפת גיפים-של-ה100 שאותה אני מבין טוב יותר.

Lhuna3

Well-known member
וואו לי לקח הרבה יותר זמן מזה. למעשה ציטטתי אתכם פה במטרה לבקש הסבר אבל לפני שמביכה את עצמי התאמצתי עוד קצת לפענח את החידה ובסוף הצלחתי.

רמז למעוניינים: בשביל להבין אותה צריך לדעת את מי ניק אוהב כמו שדילן אוהבת את דרו.

LeAnnDyIan

Well-known member

ואני רק רוצה להבהיר שלא אמרתי שאני לא אוהב את שפת הגיפים-של-דרו-בארימור שלך, אני פשוט לא דובר אותה.
יש לך גם את שפת גיפים-של-ה100 שאותה אני מבין טוב יותר.

ברור שאתה מבין אותה יותר טוב כי

didalf

Well-known member
וואו לי לקח הרבה יותר זמן מזה. למעשה ציטטתי אתכם פה במטרה לבקש הסבר אבל לפני שמביכה את עצמי התאמצתי עוד קצת לפענח את החידה ובסוף הצלחתי.

רמז למעוניינים: בשביל להבין אותה צריך לדעת את מי ניק אוהב כמו שדילן אוהבת את דרו.
וואו אני הולכת לשבת בפינה ולהתבייש הרבה זמן עכשיו|מובך| רק כי אמרת קלטתי.
בכלל שמתי צוחק על ניילה ובדיחות האבא שלה:-D|פנים|

LeAnnDyIan

Well-known member
וואו אז כנראה שזו הייתה בדיחת ניק מושלמת, כי גם את בדיחות האבא שלו אף אחד לא מבין בניסיון הראשון😂

מילי08

Well-known member
אני רק רוצה לדעת מה עשית באמצע הרחוב? עד כמה שידוע לי יצאניות הן לא עובדות חיוניות|יעני|
תשמעי, בגילי אני צריכה להעריך כל מקור פרנסה :-P:
רק אם את הבמאית
וואי, באמת. חשבתי שבקושי יתנו לי להיות נערת המים או זאת שמנפנפת בדקלים כדי שלא יהיה חם
היה לך תפקיד אחד וזה להסכים איתי שניק טועה ואפילו את זה לא עשית כמו שצריך
ניק טועה B-|
פתאום הבנתי שניק ניסה להגיד שהוא *לא* דובר את שפת הגיפים שהמצאתי ועכשיו ההודעה שלו הגיונית לי.
חחחח, לא קלטתי את זה עד שכתבת
תודה! אבל מה עושה מי שלא זוכר איך קוראים לו? (לילד בר מצווה הזה שניק אוהב)
סלח לי ניק, כי חטאתי

LeAnnDyIan

Well-known member
תודה! אבל מה עושה מי שלא זוכר איך קוראים לו? (לילד בר מצווה הזה שניק אוהב)
סלח לי ניק, כי חטאתי
אני לא יודעת למה לונה דיברה ברמזים. זה לא היה אמור להיות מסובך.
קוראים לו טום הולנד. כשאמרתי שידבר איתי בהולנדית הכוונה הייתה שיענה לי בגיפים של טום.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
תשמעי, בגילי אני צריכה להעריך כל מקור פרנסה :-P:
צודקת. כל הכבוד לך על הגמישות בגילך:-P:
וואי, באמת. חשבתי שבקושי יתנו לי להיות נערת המים או זאת שמנפנפת בדקלים כדי שלא יהיה חם
תראי, מישהו מהפורום הזה יצטרך לקבל עליו את העבודה, ואני לא יודעת שאני סומכת פה על הרבה אנשיםB-| נגיד, לניק גם נערת מים לא הייתי נותנת להיות|שפם|
tumblr_n59pnd3PFn1t93vt5o1_500.gif

מילי08

Well-known member
אני לא יודעת למה לונה דיברה ברמזים. זה לא היה אמור להיות מסובך.
קוראים לו טום הולנד. כשאמרתי שידבר איתי בהולנדית הכוונה הייתה שיענה לי בגיפים של טום
זהו, שבאמת לא זכרתי את השם שלו. היה תקוע לי בראש בכלל שם של דמות וידעתי שזה לא נכון. ככה שהבדיחה חלפה לי מעל הראש בטיסה

למעלה