Weekend's Watch לסופש של ה11-13/02 🐠

didalf

Well-known member
בהודעה שלי על החיסון ללונה, שמתי לשון של תפוז, אבל בתגובה של לונה אלי יש לשון גנרית... 🤔.
כי יש להם אותו קוד ( : - P ) בלי רווח. אז בשביל הלשון של תפוז צריך להוסיף נקודותיים נוספות ( : - P : )
אה רגע אני רואה שתפוז שינה את זה. כנראה כי שמת מחלון אייקונים ולא כתבת את הקוד נכון? אז הוא שם את הקוד בלי נקודותיים נוספות מאחורי הקלעים ולכן בהעתקה נוספת תרגם את זה ללשון הגנרית.

מילי08

Well-known member
אה רגע אני רואה שתפוז שינה את זה. כנראה כי שמת מחלון אייקונים ולא כתבת את הקוד נכון
כן, תפוז שינה על דעתו. הוא לא שומר אמונים לעצמו..
אז הוא שם את הקוד בלי נקודותיים נוספות מאחורי הקלעים ולכן בהעתקה נוספת תרגם את זה ללשון הגנרית.
אני חושבת שמזמן לא אמרתי שתפוז דביל

Lhuna3

Well-known member
נראה לך שאני זוכרת?
אני רובוט דפוק. שכחו להוסיף לי את האלגוריתם של זכרון משופר.
נוקמים אחד לדעתי ראיתי
שומרי הגלקסיה אחד
ו.. לא יודעת. יש עוד משהו בסדרה..? :-D
קצת, בקטנה כזה, רק עוד 21 סרטים חחחח
אבל אוקיי. תראי, אין בעיה בלכתוב לך תקצירים עם כל המידע שצריך לדעת. אני פשוט בספק אם תצליחי להינות מזה כמו שראוי.
כמו שנאמר, אוסווין עושה את זה (אחרי שכן השקיע בלהשכיל את עצמו על הידע החסר). אז אולי.

בדקסטר ראיתי פה ושם כמה פרקים כדי להבין על מה ההייפ, ושנאתי בזה הכל, כולל הכל. העלילה, הדמויות, המשחק (האחות, לעזאזל. אני יודעת שהיא דמות אהובה, אבל למה?!)
אי אפשר לשפוט סדרה או דמות על סמך פרקים פה ושם.
(זה לא אומר שאת היית אוהבת את דקסטר. אני רק אומרת שאי אפשר לצפות להבין ככה. החיבור עם הדמויות נוצר כשרואים כמו שהיוצרים התכוונו.)

מילי08

Well-known member
אי אפשר לשפוט סדרה או דמות על סמך פרקים פה ושם.
אני מסכימה, אבל אני חושבת שאפילו ראיתי כמה פרקים רצופים. כשזה שודר ביס ולא היה לי משהו אחר לראות, אז יצא לי. אבל לא יכולתי להתמיד בה.

Aranel Nenharma

Well-known member
קצת, בקטנה כזה, רק עוד 21 סרטים חחחח
אבל אוקיי. תראי, אין בעיה בלכתוב לך תקצירים עם כל המידע שצריך לדעת. אני פשוט בספק אם תצליחי להינות מזה כמו שראוי.
לונה אני ממש אוהבת את זה שאת הפכת רשמית למומחית של מארוול.
אני הבנתי שצעירים יותר מושפעים פיזית מהחיסון השני יותר מאשר מבוגרים
אני עכשיו לא יודעת מה לחשוב.
אני מאלו שהיו צריכים לקחת את החיסון בדרך הלא חוקית (עודפים שזורקים) ולא הרגשתי שום תופעת לוואי.
אז אני זקנה או צעירה :unsure:
אבל למרות זאת אני לא אצפה בה. יש לי התנגדות עקרונית לסדרות ששמות במרכז פושעים וחיי פשע
אני ראיתי עוד סדרה בה דיוויד הוא הפושע והוא מעולה בתור פושע.
ואין לי באמת בעייה עם זה. הבעיה שבדרך כלל הפושעים הם כאלו יפים שקשה לשנוא אותם.
חושבת שמזמן לא אמרתי שתפוז דביל
זה פשוט עובדה ידועה בקרב כולנו
גם אם לא אומרים כולם חושבים את זה

Aranel Nenharma

Well-known member
אני נהנה. מאוד רציתי לצפות כי הטריילרים היו מהממים, ואני מאוד אוהב טלוויזיה. אז חינכתי את עצמי טיפה על הדמויות ואללה בבלה. זה נחמד איי לייק איט.
אתה תראה גם את בסדרות האחרות?
או שהטריילר שלהן לא עשה לך חשק?

מילי08

Well-known member
אני נהנה. מאוד רציתי לצפות כי הטריילרים היו מהממים, ואני מאוד אוהב טלוויזיה. אז חינכתי את עצמי טיפה על הדמויות ואללה בבלה. זה נחמד איי לייק איט.
מגניב. תודה על הקונפירמיישן :-D
:-D. יצרתם מפלצת, ואתם תצטרכו לשאת בתוצאות
אני מאלו שהיו צריכים לקחת את החיסון בדרך הלא חוקית (עודפים שזורקים) ולא הרגשתי שום תופעת לוואי.
מה? מה זאת אומרת דרך לא חוקית?! היית צריכה לפגוש מישהו בסמטה צדדית ולהגניב לו כסף כדי שהוא יתן לך את החיסון?
הבעיה שבדרך כלל הפושעים הם כאלו יפים שקשה לשנוא אותם.
זו בעיה נוספת.
והבעיה שלי היא לא דיוויד. דיוויד טוב בכל מה שהוא עושה.
זה פשוט עובדה ידועה בקרב כולנו
גם אם לא אומרים כולם חושבים את זה
כן....
יאללה @מילי08 תצטרפי אלינו
יש מצב!

didalf

Well-known member
סוף השבוע כבר נגמר אז אני מרשה לעצמי לקטר על כך שלא הספקתי לראות כלום ממה שתיכננתי.
רציתי לראות 2 או 3 פרקים של Romance is a bonus book, ואחרי זה להתחיל את הסדרה הקוראנית האחרת שלונה המליצה לי עליה.
רציתי להתחיל את עונה 3 של שטיסל.
ואם הילדים לא יעצבנו אותי - להרשות להם לראות את המנגה המעצבנת שלהם.

במקום זה "ביליתי" את סוף השבוע בלעזור לשתי הבנות שלי להכין את עבודות השורשים שלהן.
למה טרחתי כל כך הרבה עם העבודה של הבן הגדול? המטרה הייתה שבבוא היום האחיות שלו יוכלו להעתיק ממנו, ורק לעדכן את הפרק על עצמן ולעדכן פרק אחים.
אבל במקום זה, שני בתי הספר שינו את כל ההנחיות ועכשיו כל עבודה היא משהו אחר :cry:.

didalf

Well-known member
במקום זה "ביליתי" את סוף השבוע בלעזור לשתי הבנות שלי להכין את עבודות השורשים שלהן.
למה טרחתי כל כך הרבה עם העבודה של הבן הגדול? המטרה הייתה שבבוא היום האחיות שלו יוכלו להעתיק ממנו, ורק לעדכן את הפרק על עצמן ולעדכן פרק אחים.
אבל במקום זה, שני בתי הספר שינו את כל ההנחיות ועכשיו כל עבודה היא משהו אחר :cry:.
:-D:-D חוצפה שכזאת.
תנחומי|נחמה|:-D

nerdkey treky

Active member
ני נהנה. מאוד רציתי לצפות כי הטריילרים היו מהממים, ואני מאוד אוהב טלוויזיה. אז חינכתי את עצמי טיפה על הדמויות ואללה בבלה. זה נחמד איי לייק איט.
לא ראית כלום לפני זה?!?!?
לא מומחית, אבל מעריצה כמונו.
@מילי08 מילי הרובוטית היקרה, בתור אחת שמעט מזכירה לי את עצמי לפי תכני הצפיה, אני הייתי רוצה להמליץ לך לצפות בכמה סרטים ראשונים בסדרה ואז להחליט אם תמשיכי לעוד סרטים. אל תקחי את דרכו של הצד האפל (אוסווין, או כמו שהוא נותן לי לקרוא לו, אלכס) ותדלגי על הכל ותניחי שאת שאוהבת את זה. אנא בחרי במטותא ממך בדרכה של לונה החיננית, אשר פינתה מזמנה וצפתה ב(כמעט) כל סרטי מארוול לפי הסדר הראוי והמכובד.
זה מה שהיה לי להגיד, לא אחזור על זה שוב.

אוסווין

Active member
לא ראית כלום לפני זה?!?!?
ראיתי הנוקמים, שומרי הגלקסיה 1+2, מלחמת האזרחים וספיידרמן 1+2. הנוקמים ראיתי אי שם ב2012 ולא זוכר כלום בערך חוץ מהסצנה אחרי הכתוביות שהם אוכלים פלאפל בשקט. הספיידרמנים ושומרי הגלקסיה הם יחסית מנותקים, אז הצלחתי לראות בכיף. ומלחמת האזרחים היה מאוד כבד מבחינת התייחסויות לעלילה הכוללת של מארוול, וזה באמת היה הסרט שהכי פחות נהניתי ממנו.
לא כזה נורא פה בצד האפל.

Lhuna3

Well-known member
חוץ מהסצנה אחרי הכתוביות שהם אוכלים פלאפל בשקט
שווארמה.

אז ראית חלק מהטובים, אבל פספסת דווקא בדיוק את אלו שרלוונטיים לוונדהויז'ן, שהם דווקא עידן אולטרון, מלחמת האינסוף וסוף המשחק. ובעצם גם קפטן מארוול.

נ.ב. ל @מילי08 אם תחליטי לצפות בלי לראות כלום אז אני אפרסם לך סיכום בעברית שכתבתי של מה שרלוונטי לוונדהויז'ן ספציפית. אבל רק אם באמת תחליטי, ואם לא יהיה שום סיכוי שתצפי בחלק מהסרטים. (עדי כבר עשתה לי פה רשימה שמבהירה מה חשוב באמת, וזה בערך שליש מהסרטים סה"כ)

nerdkey treky

Active member
@מילי08 על מנת ממש להנות ולהבין את המהות של היקום, רצוי לראות 20 סרטים. כולם חשובים בשביל כל דמות בנפרד, להבין גם את ההיסטוריה וגם את הסיבות והמניעים. אם מחמיצים סרט כלשהו את יכולה להבין את האירועים, אך פחות תרגישי מחויבת לדמות.

מילי08

Well-known member
אבל במקום זה, שני בתי הספר שינו את כל ההנחיות ועכשיו כל עבודה היא משהו אחר
אוי, איזה דרעק. אולי הבעיה היא שהם הולכים לבתי ספר שונים? ככה הם גם לא יוכלו להעתיק שיעורים של האח הגדול.
@מילי08 מילי הרובוטית היקרה, בתור אחת שמעט מזכירה לי את עצמי לפי תכני הצפיה, אני הייתי רוצה להמליץ לך לצפות בכמה סרטים ראשונים בסדרה ואז להחליט אם תמשיכי לעוד סרטים. אל תקחי את דרכו של הצד האפל (אוסווין, או כמו שהוא נותן לי לקרוא לו, אלכס) ותדלגי על הכל ותניחי שאת שאוהבת את זה. אנא בחרי במטותא ממך בדרכה של לונה החיננית, אשר פינתה מזמנה וצפתה ב(כמעט) כל סרטי מארוול לפי הסדר הראוי והמכובד.
זה מה שהיה לי להגיד, לא אחזור על זה שוב.
אני באמת רוצה (די רוצה) אבל לא יודעת מתי זה יקרה. גם בעבודה פתאום נכנסו כל מיני פרוייקטים שמפריעים לי להתבטל כמו שצריך, וגם לצערי כל מיני עניינים אישיים שמטרידים אותי.
אולי לקראת העונה השנייה שבטוח תהיה.
@מילי08 על מנת ממש להנות ולהבין את המהות של היקום, רצוי לראות 20 סרטים. כולם חשובים בשביל כל דמות בנפרד, להבין גם את ההיסטוריה וגם את הסיבות והמניעים. אם מחמיצים סרט כלשהו את יכולה להבין את האירועים, אך פחות תרגישי מחויבת לדמות.
וואי וואי, איזה תיק!

אבל רגע ברצינות - יש עלילה בסרטים בכלל?
מאלה שראיתי - הרגשתי כאילו זה בעיקר אפקטים מיוחדים שבאים על חשבון התוכן
(התנצלותי הכנה לכל מעריצי היקום)

Lhuna3

Well-known member
אבל רגע ברצינות - יש עלילה בסרטים בכלל?
מאלה שראיתי - הרגשתי כאילו זה בעיקר אפקטים מיוחדים שבאים על חשבון התוכן
(התנצלותי הכנה לכל מעריצי היקום)
:-D
כן, יש עלילה. זה לא אומר שבכולם היא טובה, יש כאלה שהיא די סתם, הייתי אפילו אומרת גנרית ובנאלית לז'אנר, ברובם. נראה לי. אבל העלילה העיקרית והמעניינת היא העלילה המתמשכת של סדרת סרטי "הנוקמים".
והגיבורים של "הנוקמים", מוצגים בסרטים האחרים, כל אחד עם העלילה האישית שלו, אז בעצם בשביל להבין אותם שם, צריך להשכיל לפחות במידה כלשהי על הסיפור של כל אחד מהם (לפחות החשובים שבהם), וכמובן שהעלילה מעניינת ומרגשת הרבה יותר כשמכירים אותם, כי כשלא אכפת לך בכלל מהדמויות אז גם עלילה טובה לא בהכרח תצליח לרגש.

nerdkey treky

Active member
כן, יש עלילה. זה לא אומר שבכולם היא טובה, יש כאלה שהיא די סתם, הייתי אפילו אומרת גנרית ובנאלית לז'אנר, ברובם. נראה לי
לא מסכים, אני חושב שברוב הסרטים השקיעו הרבה מחשבה בעלילת הסרט, בבניה לעתיד, התחשבות העבר, פיתוח הדמות. אני יכול לחשוב רק על אולי 5 סרטים שהעלילה די חלשה אצליהם, וגם הם מכילים מעלות אחרות שכדאי לקחת בחשבון.

למעלה