Weekend's Watch לסופש של 29/02-02/03/2024 🇳🇱 🧀

dilia snake

Well-known member
ניסיתי את הפרק הראשון של אלזבת', אבל מחצי הפרק הראשון נראה שזה יותר על משטרה וחקירות מקרי רצח מאשר על עו"ד ומשפטים, אז לא :(
מי שימשיך עם זה מוזמן לספר לי אם טעיתי.
בסוף יש טוויסט, אבל זה נראה כאילו זה באמת יותר משטרה מאשר עריכת דין.

בכול מקרה, כמו שחשבתי קארי פרסטון חיננית והכל והיא חמודה נורא אבל היא נהיית מהר מידי יותר מידי(זה הגיוני?).

וסטיבן מוייר שחקן נוראי, אין פלא שהוא לא עשה שום דבר מאז דם אמיתי.

אני אתן גם לפרק הבא צ'אנס, אבל אני לא מאוד אופטימית.

Lhuna3

Well-known member
בכול מקרה, כמו שחשבתי קארי פרסטון חיננית והכל והיא חמודה נורא אבל היא נהיית מהר מידי יותר מידי(זה הגיוני?).
הגיוני. חיבבתי אותה מאוד באישה הטובה, אבל אני יכולה לראות איך זה הופך למעצבן.
ותודה על העדכון.

dilia snake

Well-known member
הגיוני. חיבבתי אותה מאוד באישה הטובה, אבל אני יכולה לראות איך זה הופך למעצבן.
גם אני, אבל הבעיה שרואים אותה במשהו כמו 90% מהסצנות ואז היא מרגישה כמו הרעלת סוכר, ואני לא בטוחה שהשטיק שלה מסוגל להחזיק עונה מקוצרת (10-13 פרקים) שלא נדבר על עונה של 22 פרקים.

דיברגנט חדש

Well-known member
תוכנית שבועית (מתעלמת מהכתוב כאן כעיקרון):
שישי- שום פלפל ושמן זית (אורח חיים כהן); שבת- פגישה עם רוני קובן (אורח ליאור רז); ראשון- מועדון הסטנד אפ; שלישי- הצבי פרק בכורה; רביעי- ליגת האלופות (ריאל מדריד נגד לייפציג); חמישי- זהו זה. בין לבין- המשך עונה 2 של התייר (אני בפרק 2) ; הקלטתי את הבלתי משוחדים ויש גם את הסדרה "המשטר" שמתחילה ביום ראשון. לא מצאתי שום דבר ראוי בנטפליקס, לראשונה מזה עידן ועידנים.
רחובות קשוחים מאוד ראוי.
העונה השנייה, לדעתי, טובה מהראשונה.
העונה השלישית התחילה צולע, לדעתי (ייתכן שאתה תאהב גם את 2 הפרקים הראשונים), אך מפרק שלישי משתבחת וחוזרת לאיכותה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא ביקשת המלצות וזה אולי לא הסגנון שאתה מחפש כרגע, אבל אני בכל זאת חייבת להמליץ לך על הטרילוגיה Children of Time מאת Adrian Tchaikovsky.
זה מד"ב מעולה ביותר ביותר ביותר, ואני בטוחה שאתה תהנה מזה.
(רצוי בלי לקרוא תקצירים וכו' כי יש בהם ספוילרים בעיני.)
אוקי, התחלתי אותו.
אם אני אסבול זה עלייך

למעלה