Weekend's Watch 🍎

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע התפוחי הזה?

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
מה לצפות מה לצפות....
אולי אצליח סופסוף להביא את עצמי להתקדם עם שעת נעילה מעבר לפרק הפתיחה שראיתי.
החיים עצמם 5 כבר הספקתי את שני הפרקים הראשונים אבל אולי יעלה עוד אחד?
אולי אני אנסה את הסדרה שאראנל הציעה לנו פה על ההצגות שהכל בהן משתבש.
אולי אני אתן צ'אנס גם ל-shrill.
ואולי בסוף בכלל משהו אחר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לפני ששוב תתחיל לי שרשרת של הפסקות חשמל שיגרמו לי לסגור את המחשב לאורך זמן...

בתוכנית:
מסע בין כוכבים: דיסקברי
אמא אמריקאית
סופרסטור
שלדון הצעיר
להמשיך את קיפו ועידן חיות הפלא
אולי להתחיל משהו נוסף כי זה די צנוע
ואולי הסופש הזה באמת לראות המילטון שוב

וספר

dilia snake

Well-known member
דיסקברי, לייט נייט, קטעים מ-CNN ואני חושבת לעשות מרתון של עונה 3 של הכתר.

ואני עדיין עם הספר על עמיחי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיסקברי, לייט נייט, קטעים מ-CNN ואני חושבת לעשות מרתון של עונה 3 של הכתר.

ואני עדיין עם הספר על עמיחי.
קטעים ממש מCNN? אני רק רואה את הקטעים שמועברים על ידי מנחי הלייט-נייט. זה מרגיש לי הרבה בכל מקרה.
אני חושב לעשות מרתון של הקדנציה של טראמפ כדי להזכר בכל ההזיות לקראת העונה הבאה (אני מנסה להשאר פסימי עד שאני אהיה בטוח שמשהו משתנה)

מילי08

Well-known member
בתוכנית - ש"ח של סטייג'ד, להמשיך עם tales from the loop וש"ח גם שלברוקלין 9-9 וקומיוניטי, וגם את שיטס קריק.
במציאות כנראה לא יקרה הרבה.. מקווה שלפחות את שיטס קריק

dilia snake

Well-known member
קטעים ממש מCNN?
כן מה שהם מעלים לערוץ ביוטיוב, ואתמול גם ממש שמתי את ה-LIVE דרך האתר שלהם ברקע. ואני אמשיך לעקוב מקרוב עד שיהיה תוצאות סופיות. לייט נייט זה בעיה כי הם מצלמים בערב ועד שאני רואה את זה בצהריים זה לא תמיד רלוונטי, במיוחד היום שכול הזמן מגיעות תוצאות וכ'ו.

איזה מפחיד זה לדמיין את הקדנציה השנייה של טראמפ, אני חושבת שכמה שזה היה זוועתי עכשיו, זה יהיה פי 2 יותר גרוע. הייתי מרחמת על האמריקאים אבל אין לנו ממש זכות דיבור בקטע הזה |פנים|.

LeR@nch

Well-known member
שישי - משפחת קרדשיאן.

שבת - המירוץ למיליון, איש משפחה, שחור-כזה, דייב.

הורדות - פארגו, על טבעי, אתגר הנינג'ה.

השלמות מהשבוע - היית צריכה לדעת.

מתישהו - עלובי החיים, פרי מייסון.

מילי08

Well-known member
בסוף לא ראיתי כמובן שום דבר כמעט מהתוכניות שלי, חוץ מאשר לסיים את tales. מדהים כמה אני לא החלטית..
אבל אתמול אמאזון הציע לי את הסרט החדש של בוראט והחלטתי לנסות אותו עד שיהיה יותר מדי וולגרי לטעמי.
למרבה ההפתעה הסרט היה פחות וולגרי מהצפוי, ואני גם בספק שהמצולמים לא ידעו למה הם מצטלמים, כלומר לא נראה שהצליחו לעבוד עליהם גם הפעם, אבל למרות זאת הסרט עובד, והביקורות שעולה ממנו היתה מדויקת.
היו שם כמה משפטים שהם פנינים שגרמו לי לצחוק בקול.

גם החלטתי להתחיל את star trek discovery אבל למרות שהפרק הראשון היה די מעניין, לא נסחפתי והייתי בעיקר עסוקה בטלפון. אפשר לראות אותה גם אם לא התמדתי בסדרות הקודמות? את המקורית לא שרדתי, ב- TGN נתקעתי איפהשהו באמצע, ותמיד היו לי תוכניות לראות את ההמשכונים האחרים, אבל יש דברים מעניינים יותר אז זה נשאר במסגרת ה- "מתישהו".

בקיצור, אני מקווה להתחיל היום עם שיטס קריק.

dilia snake

Well-known member
גם החלטתי להתחיל את star trek discovery אבל למרות שהפרק הראשון היה די מעניין, לא נסחפתי והייתי בעיקר עסוקה בטלפון. אפשר לראות אותה גם אם לא התמדתי בסדרות הקודמות?
אני רואה אותה וזו הסדרה הראשונה שאני רואה בפרנצ'ייז.

למעלה