westlife westlife westlife westlife

i love bry!!!

New member
westlife westlife westlife westlife

Westlife Rule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ומי שלא חושב ככה: BITE ME!! הם הלהקה הכי הכי הכי הכי הכי הכי הכי טובה ביקום!!!!!!!! go west! :)

sweet_angel

New member
לא נכון לא נכון לא נכון

פייב הלהקה הכי טובה בעולם!!!!!!!!!!או שלא את בטח מהבנות המטורפות האלה שכל העולם שלהם סובב סביב ווסטלייף ופייב והבקסטריט בוייז שלא נדבר על בריטני ספיכסססססס וואוו לכי חפשי לך אישיות כי בטוח אין לך מותק!!!!!!!!!!!!!

i love bry!!!

New member
sweet angel:

1. לפני שאת כותבת כינוי בבקשה תבדקי שהוא נכון כי את ממש רחוקה מלהיות מתוקה את כלבה מגעילה! 2. פייב?! בריטני?! לא נראה לי!!!! ושאני אחפש לי אישיות?? כדאי שתסתכלי על עצמך לפעמים! פררררררררררררררררררררחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!

sweet_angel

New member
לא נראה לי............

אז חמודה דבר ראשון אני פריקית ואני גאה בזה דבר שני כןןןןןןןןןןןןןן בן אדם שאוהב את ווסטלייף הוא חסר אישיות ואני אגיד לך גם למה אין בשירים שלהם שום הגיון והם טיפשיים לחלוטין ואיך את מתלהבת מהם אלוהים חברות בנים ועושים צחוק ממך ומכל החברות שלך כמה כסף אתן מבזבזות אליהם כאילו מי הם???????? אני מתה על הרד אוט צ`ילי פפרס והם באים בחופש אבל אני לא נוסעת להופעה שלהם כי מספיק טוב לי לראות אותם בטלויזיה ולשמוע אותם בדיסקים אני אוהבת את המוזיקה שהם עושים לא את איך שהם ניראים ולכי תיקראי לחברות שלך פרחות לא לי יא דפוקה ישר מתחילה לקלל אפילו לא יודעת להביע את עצמה........

T.Z

New member
איזה גועל נפש הווסטלייף האלה

סתם חבורת דוגמנים-רקדנים סוג ז` שלא יודעת לשיר! גו סוויט אנג`ל!!!

T.Z

New member
חחחחחחחחחחחחחח

מי בכלל רוצה לשמוע שירי פופ דביקים?

T.Z

New member
אחלה שיטה לדיאטה

1.אוכלים 2.שומעים שיר 3. מקיאים! דיאטת שלושת השלבים מבית ווסטלייף! דווקא יכול להיות שימושי!

למעלה