Will The Circle Be Unbroken

modulo1000

New member
Will The Circle Be Unbroken

שלום לכולכם ולהוגי הרעיון אני מסיר את הכובע בפניכם אגב פסיכדליה וכובע מתקשר לי לכובען המשוגע מ ALICE IN WONDERLAND שזה לדעתי אולי ספר הפסיכדליה הראשון ?...תקנו אותי אם אני טועה אז הקשר הוא כזה שבענף הכובענות באנגליה היו משתמשים באדי עופרת כדי להקשות את הלבד ולכובענים פשוט נדפקה הקופסא- מזה אנו למדים כי תמיד קיימת איזו שהיא אמת מאחורי כל מיתוס. בקיצור חברים דרך צלחה לכולנו אשמח לתרום בכתיבה רעיונות ויזמות

Jflyaway

New member
יפה הגדרת את זה...

והספר... באמת השפיע על המון אמנים מהז'אנר. WELLCOME מודולו, ואל תשכח שהבטית להתבטא פה (ומי כמוני יודע כמה יש לך לתרום). ומה שהכי מצחיק זה שבעודי כותב שורות אלו אני מקשיב עם הבן שלי ל BLINK 182 , אבל זה לא אומר שהקטנצ'יק לא יודע לנגן רוק פסיכדלי... (והוא רק בן 12)

Jflyaway

New member
אגב, יש לנו פה כבר 2000

ציףציף 1000 + MODULO 1000 - זה לא מעט CC וני חושב שאני ישנה את הניק שלי ל 5000 FLYAWAY

modulo1000

New member
תתפשר על 2525 או 666 או 1910 או 9.5

IN THE YEAR 2525 1910 FRUITGUM 666 APHRODITA CHILD 9.5 FKY וכך הלאה........................................

melancholy man

New member
אני דווקא מעדיף

2000 Light Years From Home , או 19th Nervous Breakdown, אבל הסטונס זה סוג של שריטה אצלי...

melancholy man

New member
ברוך הבא ../images/Emo24.gif

ואליס בהחלט ספר חשוב ומעניין בהקשר הזה, אבל אני עוד עם הכדורסל, אולי יהיה לי משהו ארוך יותר אח"כ או מחר.

למעלה